Kırışıklık

Yaşlanma Karşıtı Vichy Liftactiv Supreme Serisini İnceliyoruz!

3 dk.
Yaşlanma Karşıtı Vichy Liftactiv Supreme Serisini İnceliyoruz!
Ece Atalay

Ece Atalay

Blogger

+ Tüm yazıları

Cildimizin kendini onarma kapasitesi yaşımız arttıkça azalmaya başlıyor. Yaş aldıkça cildimiz, günlük stresin cildimizde yarattığı etkiye karşı 5 kat daha fazla onarım ihtiyacı duyuyor. Hava kirliliği, UV ışınları gibi dış etkenler de kırışıklık, sıkılık kaybı gibi yaşlanma belirtilerinin daha belirgin olmasına neden olabiliyor. İşte bu yaşlanma belirtilerine karşı savaş açmak için atabileceğimiz en önemli adımlardan biri, cildimize bakım yapmak.

Özellikle kırışıklık görünümü, sıkılık kaybı gibi yaşlanma belirtileri konusunda bizim favorimiz olan cilt bakım serilerinden biri de Vichy’nin Liftactiv Supreme serisi! Şimdi, bu yaşlanma karşıtı bakım serisini bizimle beraber keşfetmeye ne dersin?

Vichy Liftactiv Supreme Serisi Nedir?

Vichy Liftactiv Supreme Serisi

Vichy Liftactiv Supreme serisi, kırışıklık görünümü, sıkılık kaybı, mimik kırışıklıkları gibi yaşlanma belirtilerine karşı etkili bir bakım serisi. Formülünde de tabii ki oldukça güçlü içerikler bulunuyor. Bu içeriklerden bazıları, yaşlanma karşıtı özellikleri ile bilinen Rhamnose, yorgunluk belirtilerine karşı savaşan Kafein ve yoğun nemlendirici etki sağlayan Hyalüronik Asit. Aynı zamanda içerisinde yatıştırıcı özelliğiyle de bilinen Vichy Termal Suyu da bulunuyor.

Vichy Liftactiv Supreme Serisinin Cilde Etkileri Nelerdir?

Vichy Liftactiv Supreme Serisinin Cilde Etkileri Nelerdir
  • Yaşlanma belirtilerinin görünümünün azalmasına yardımcı oluyor.
  • Uzun süreli etki sağlıyor. Cildin gün boyu dolgun ve ışıltılı görünmesine yardımcı oluyor.
  • Cildin pürüzsüz görünmesine, ince çizgi ve kırışıklık görünümünün azalmasına destek oluyor.
  • Cildin soluk görünümden kurtulmasına, daha aydınlık görünmesine yardımcı oluyor.
  • Daha canlı, daha genç görünümlü ve dinlenmiş bir cilde kavuşmamıza yardımcı olur.
  • Düzenli kullanımla beraber 1 ayda uzun süreli sıkılık etkisi ve en derin kırışıklıkların görünümünde azalma sağlıyor.

Ürünü burada inceleyebilirsin

Vichy Liftactiv Supreme Serisi Kimler için Uygun?

Vichy Liftactiv Supreme Serisi Kimler için Uygun?

Vichy Liftactiv Supreme serisi, bizce 30 yaş ve üstü, kırışıklık, sıkılık kaybı gibi şikayetleri olan herkesin kullanımına uygun bir cilt bakım serisi. :)

Vichy Liftactiv Supreme Serisi Nasıl Kullanılır?

Gelelim bu yaşlanma karşıtı cilt bakım serisinde hangi ürünlerin olduğuna ve bu ürünlerin nasıl kullanılması gerektiğine! Merak edenleri aşağıdaki rehberimize alalım!

Vichy Liftactiv Supreme Gündüz Kremi

Vichy Liftactiv Supreme Gündüz Kremi

Normal/karma ve kuru ciltlere özel 2 formüle sahip Vichy Liftactiv Supreme Gündüz Kremi, ciltte uzun süren ışıltı sağlarken cildin yenilenmesine de destek oluyor. Cildimveben editörleri olarak biz, Liftactiv Supreme gündüz bakım kremini evden çıkmadan uyguluyoruz ve cildimizin gün boyu dolgun, ışıltı dolu görünmesini sağlayabiliyoruz!

Genelde kullandığımız nemlendirici üzerine Vichy Liftactiv Supreme Gündüz Kremi uygulamaya özen gösteriyoruz. Önce cildimize Vichy Mineral 89 uyguluyoruz, ardından Liftactiv Supreme Gündüz Kremi uyguluyoruz. Böylece cildimiz hem neme doyup canlanıyor hem de daha dolgun, sıkı bir görünüm kazanıyor! :)

Ürünü burada inceleyebilirsin

Vichy Liftactiv Supreme Gece Bakım Kremi

Vichy Liftactiv Supreme Gece Bakım Kremi

Gece bakım rutinimizin vazgeçilmezlerinden olan Vichy Liftactiv Supreme Gece Bakım Kremi, gece boyunca cildimize bakım yaparak, toparlayıcı, sıkılaştırıcı etki sağlıyor. Eşit bir citl tonu görünümüne destek olarak, sabah uyandığımızda cildimizin solgun görünmesine engel oluyor. Akşamları tek başına ya da serum üzerine uygulanabiliyor. 

Ürünü burada inceleyebilirsin

Vichy Liftactiv Supreme Göz Çevresi Kremi

Vichy Liftactiv Supreme Göz Çevresi Kremi

Normal deriye oranla daha hassas olan göz çevremiz, çevresel faktörlerin de etkisiyle daha çabuk yıpranabilir. Buna bağlı olarak da göz çevresinde daha fazla kırışıklık görülebilir. Liftactiv Supreme Göz Kakım Kremi, kafein içeriğiyle koyu halka görünümüyle savaşırken kırışıklık karşıtı ve sıkılaştırıcı bakım yapıyor.

Kaz ayağı, derin kırışıklıklar, gözaltı torbaları ve koyu halka görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. Sabah rutininde ve gece rutininde, göz çevresine nazikçe masaj yapılarak uygulanabiliyor.

Vichy Liftactiv Supreme Serum 10 Göz & Kirpik Serumu

Öyle bir göz çevresi serumu ki, hem kirpiklerimizin güçlenmesine yardımcı oluyor hem de göz çevremizdeki kırışıklık görünümüne etki ediyor! Vichy Liftactiv Supreme Serum 10 Göz & Kirpik Serumu, sabah ve akşam olarak günde 2 kere kullanılabilen, göz çevresine ve kirpiklere uygulanabilen göz bakım serumudur. Özellikle göz çevresine bakım yapmak ve kirpiklerini güçlendirmek için ideal bakımlardan biri!

Vichy Liftactiv Supreme Serum 10 Supreme

Vichy Liftactiv Supreme Serum 10 Supreme

Ciltteki derin kırışıklık görünümüne karşı yoğun bir bakım uygulamak çok önemli. Özellikle cilt bakım serumlarını bakım rutinimize ekleyerek yoğun bir bakım uygulayabiliriz. Vichy Liftactiv Supreme Serum 10 Supreme de derin kırışıklık karşıtı bakım etkisiyle cilt yenilenmesine yardımcı oluyor. Sabah ve akşam bakım rutinlerinde, cilt bakım kremi uygulamasından önce kullanılabiliyor.

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap