Siyah Nokta

Deniyoruz: Garnier Siyah Nokta Bantları

3 dk.
Deniyoruz: Garnier Siyah Nokta Bantları
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Evde siyah nokta nasıl geçer?” diye düşünüyorsan, harika bir çözümle geldik: Garnier Siyah Nokta Bantlarını birlikte deniyoruz!

Siyah nokta temizleme evde bazen zorlayıcı olabiliyor. Özellikle siyah noktaları sıkmak cildimizde istemediğimiz başka sorunlara neden olabiliyor. Peki siyah noktaları evde nasıl temizleyebilirsin? Cevap aslında çok basit: Siyah nokta bantları bu konuda gerçekten de kurtarıcılar.

Bu yazımızda Garnier Siyah Nokta Bantlarını denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

Garnier Saf & Temiz Kömürlü Siyah Nokta Karşıtı Burun ve T-Bölgesi Bantları

Garnier Saf & Temiz Kömürlü Siyah Nokta Karşıtı Burun ve T-Bölgesi Bantları

Evde siyah nokta temizlemek bazen birden fazla cilt bakım rutinini içerebiliyor. Cilt bakımında asit içeren tonikler kullanmak, düzenli olarak kil maskesi yapmak ve cildi iyi bir şekilde temizlemek siyah nokta temizleme adımlarından bazıları. Kabul etmek gerekiyor ki bu adımlar düzenli uygulama ve zaman gerektiriyor. Siyah nokta bantları ise anında sonuç veren, bizim de kullanmayı en sevdiğimiz cilt bakım ürünlerinden.

Siyah noktalara kesin çözüm bulmak için, az önce saydığımız rutin ile birlikte siyah nokta bantlarını da kullanarak gerçekten gözle görülür sonuçlar elde edebilirsin. Son dönemde popüler olan siyah nokta temizleme aletlerine bütçe ayırmadan, evde siyah nokta temizleme yöntemlerinden yararlanabilirsin.

Siyah nokta sıkmayı bir kenara bıraktık ve Garnier Siyah Nokta Bantlarını görür görmez biz de kolları sıvadık, hemen denemeye koyulduk! Bakalım evde siyah nokta temizleme görevini başarıyla yerine getiriyorlar mı?

Garnier Saf & Temiz Kömürlü Siyah Nokta Karşıtı Burun ve T-Bölgesi Bantları’nın Özellikleri

Garnier Saf & Temiz Kömürlü Siyah Nokta Karşıtı Burun ve T-Bölgesi Bantları’nın Özellikleri

Uzun vakit ve bütçeler ayırmadan, sadece dakikalar içerisinde siyah noktalarından kurtulmayı kim istemez ki? Ayrıca siyah noktaları sıkmak, onlardan kurtulmanın tek yolu değil. Neyse ki siyah nokta bantları var. Garnier Siyah Nokta Bantları, bugüne kadar denediğimiz en iyi siyah nokta bantlarından. Hem çok pratik hem de gerçekten iyi sonuç veriyor.

 • Kömürle zenginleştirilmiş bir formüle sahip.
 • 10 dakikada kirleri yakalıyor.
 • Siyah nokta, fazla sebum ve kirlilik kaynaklı kalıntıları gideriyor.
 • Gözeneklerin arınmış görünmesini sağlıyor.
 • Burun üzeri, alın ve çeneye uygulanabiliyor.
 • Esnek yapıdaki bant, nemli cilde çok kolay tutunuyor.
 • Koay ve pratik bir uygulama sağlıyor.
 • Haftada 2 kere uygulanabiliyor.
 • Bir kutuda 4 adet siyah nokta bandı bulunuyor.

Ürünü burada inceleyebilirsin

Garnier Saf & Temiz Kömürlü Siyah Nokta Karşıtı Burun ve T-Bölgesi Bantları Nasıl Uygulanır?

Garnier Saf & Temiz Kömürlü Siyah Nokta Karşıtı Burun ve T-Bölgesi Bantları Nasıl Uygulanır?

Çok kısa bir sürede, siyah noktaları sıkmadan onlardan kurtulmak istiyorsan, Garnier Siyah Nokta Bantlarını aşağıdaki adımları izleyerek uygulayabilirsin:

 • Cildini temizle.
 • Burun üzeri, çene veya alnına, cildin nemli olacak şekilde bandı uygula.
 • Bandın kuruyup sertleşmesi için 10-15 dakika kadar bekle.
 • Kenarlardan nazikçe kaldırarak bandı çıkar.
 • Kalıntıları gidermek için yüzünü yıka.

Garnier Siyah Nokta Bantlarını haftada 2 kez uygulayabilirsin. Bu siyah nokta bantlarını uygularken dikkat etmen gereken en önemli nokta, cildinin kuru olmaması. Eğer gerekli görürsen bandı yapıştırdıktan sonra nemli bir pamukla üzerinden bastırabilirsin.

Bizim bu siyah nokta bantlarına dair en çok sevdiğimiz şeylerden biri de, çıkarırken hiç can yakmaması oldu. Siyah noktaları anında çekip alan bu bantlar, hem uygularken hem de çıkarırken hiç zorluk yaratmıyorlar. Çıkan banda baktığında ise o kadar uğraşıp çıkaramadığın siyah noktaları görmek gerçekten de insanı şaşırtıyor! Eğer sen de siyah nokta evde nasıl temizlenir diye bir çözüm arıyorsan, bu siyah nokta bantlarını bir an önce denemelisin!

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap