Cilt Lekeleri için En İyi 6 Krem🧴

İNCELE

Paris Fashion Week: Cildin Işıldasın✨

Hemen Al

Hangi Asit Cildine Göre?

Hemen Oku

Sivilce Kurutucu 6 Yöntem🧼

HEMEN KEŞFET

Cilt Bakımı

Yılbaşı Kararları: Yepyeni Bir Cilt Görünümü İçin İhtiyacın Olanlar!

4 dk.
Yılbaşı Kararları: Yepyeni Bir Cilt Görünümü İçin İhtiyacın Olanlar!
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Yeni yılı yepyeni bir ciltle karşılamak için ihtiyacın olan her şeyi listeledik!

Yeni bir yıl demek, yeni kararlar demek. 2022’den umudumuz büyük, her bakımdan mutlu ve huzurlu olmayı hedefliyoruz. Buna kendimizi yenilemek de dahil… Bu yıl boyunca cilt bakımını aksatmadan adımı adımına uygulayanları uzaktan izleyip, “Ben de iyi bir cilt bakımı rutini oluşturacağım.” dediysen, doğru yerdesin! 2022’de cildini yenilemek ve pürüzsüzlüğe kavuşmak için sana mükemmel önerilerimiz var.

Hazırsan, karşında yepyeni bir cilt görünümü için bakım önerilerimiz…

Tertemiz bir cilt

Tertemiz bir cilt

Cilt temizliği, sağlıklı ve canlı bir cildin en önemli adımlarından biri. Yeni yılda asla aksatmaman gereken cilt bakımı adımın, cildini iyi bir şekilde temizlemek olsun. Cildindeki kirleri, kalıntıları ve fazla yağı arındırdığında cildinin sağlıkla ışıldadığını göreceksin.

Yüz temizleyici önerisi: Kiehl’s Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash, kadife çiçeği özleri içeren formülü ile cildin doğal dengesini bozmadan nazikçe temizliyor. Cildi kurutmadığı ve soymadığı için hassas ciltlerin çok sevdiği bu yüz temizleme jeli sayesinde cildin tazelenecek.

Elveda gözenekler

Elveda gözenekler

Gözeneklere 2022’de geçit yok! Eğer yeni yılda yepyeni bir cilt hedefinse, işe gözeneklere savaş açarak başlayabilirsin. Bu konuda da en büyük destekçin kil maskesi olabilir. Kil maskeleri cildindeki tüm kirleri mıknatıs gibi çekecek ve gözeneklerinin sıkılaşmasını sağlayacak!

Kil maskesi önerisi: Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque, Amazon beyaz kili içeren formülü ile cilt dokusunu derinlemesine arındırmaya ve gözeneklerin gözle görülür bir şekilde küçülmesine yardımcı oluyor.

Yeni yıl kadar aydınlık ve ışıltılı bir cilt

Yeni yıl kadar aydınlık ve ışıltılı bir cilt

Yeni yılın ışıltısı kadar parlak ve aydınlık bir cilde sahip olmak için bu yıl sana önerimiz C vitamini serumları! Ciltteki renk eşitsizliklerini gideren ve daha aydınlık, parlak görünmesini sağlayan C vitamini içeren yüz serumları, bu yıl sana aradığın ışıltıyı verecek.

C vitamini serumu önerisi: Kiehl’s Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate, %12,5 C vitamini ve hylauronik asit içeren formülü ile cildin parlaklığını anında artırırken, düzenli kullanıldığında ise ince çizgileri ve kırışıkları azaltmaya, cildin sıkılaşmasına yardımcı oluyor.

Capcanlı bakışlar

Capcanlı bakışlar

Göz çevresini nemlendirmenin ne kadar önemli olduğunu biliyor olmalısın! 2022’ye enerjik, capcanlı ve dinlenmiş bakışlarla girmek için ihtiyacın olan en önemli şeylerden biri de iyi bir göz kremi. Göz çevreni sürekli nemli tutarak, yorgun görünümü geçen senede bırakabilirsin.

Göz kremi önerisi: Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado, avokado yağı, betakaroten ve shea yağı içeren formülü sayesinde göz çevresini mükemmel bir şekilde nemlendirirken, göz çevresinin tazelenmesini ve ışıldamasını sağlıyor. Kiehl's göz kremini göz çevresindeki elmacık kemiği boyunca uyguladığında, konsantre formülü sayesinde çok daha etkili bir nemlendirme elde edebilirsin. Çok hızlı emildiği için de bu göz kremi favorilerimizden!

24 saat nemli cilt

24 saat nemli cilt

2022’de ne yaparsan yap, her şeyi ihmal et ama cildini nemsiz bırakma. Cilt problemlerinin büyük ölçüde nemsizlikten kaynaklandığını bilmelisin. Bunun için yeni yılda seni canı pahasına koruyacak iyi bir nemlendiriciye ihtiyacın var. Bize de annelerimizden geçen en önemli nasihat bu!

Nemlendirici önerisi: Kiehl’s Ultra Facial Cream, o kadar iyi bir nemlendirici ki, Kiehl’sın tüm dünyada en çok satan ürünlerinin başında geliyor. Formülündeki skualan ve buzul glikoproteinleri sayesinde cildi 24 saat boyunca en kuru bölgeleri bile nemlendiriyor ve cildin 2.3 kat daha nemli olmasını sağlıyor.

Bu kadar güçlü nemlendirme özelliği olmasına karşın son derece hafif bir formüle sahip ve ciltte asla ağırlık yaratmıyor, hemen emiliyor. En sert hava koşullarında bile cildin nemini kaybetmesine engel oluyor, gün boyu kuruluk hissedilmiyor. Ne kadar nemlendirici uygularsan uygula yetmiyormuş gibi geliyorsa, Ultra Facial Krem ile bir an önce tanışmalısın.

Ürünü burada inceleyebilirsin

Yenilenmiş bir cilde günaydın

Yenilenmiş bir cilde günaydın

Cildine yapabileceğin en büyük iyiliklerden biri de geceleri kendisini onarma sürecini desteklemek. Bu yüzden gece serumlarını 2022’de cilt bakım rutinine dahil etmeyi unutma. Cildin geceleri kendini daha hızlı yenilediğini düşünürsek, bunu destekleyecek bir yüz serumu ile sabahları yepyeni bir ciltle uyanabilirsin.

Gece serumu önerisi: Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate, akşam sefası yağı, lavanta yağı ve skualan içeren formülü ile cildi gözle görülür şekilde onarmaya ve görünümünü yenileyen bir iksir gibi. gece boyunca cilt bariyerinin onarılması için çalışan bu serum, aynı zamanda mis gibi avanta kokusuyla harika bir gece uykusu çekmene de yardımcı olacak.

Düzenli olarak kullandığında cildindeki yaşlanma belirtilerinin azaldığını, çok daha pürüzsüz ve dinlenmiş olduğunu göreceksin. Ciltteki yorgun görünümün ve yorgunluk izlerini de azalttığı için özellikle yoğun dönemlerde en büyük kurtarıcı iksirimizi mutlaka sen de denemelisin!

Ürünü burada inceleyebilirsin

Kırışıklıklara geçit yok!

Kırışıklıklara geçit yok!

Kırışıklıklar, ince çizgiler, esneklik kaybı, renk eşitsizliği ve mat görünümü tamamen geçen senede bırakıyoruz. Yeni yılda bir önceki yıla göre daha genç ve ışıl ışıl görüneceğiz! Bunun için de sırtımızı en iyi kırışıklık kremine dayıyoruz!

Kırışıklık kremi önerisi: Kiehl’s Super Multi-Corrective Cream, yaşlanmanın 7 belirtisine karşı tek bir formülle harikalar yaratıyor. Kullandığımız en iyi kırışıklık kremlerinden biri olan bu krem, Chaga mantarı, phytomimetik A vitamini ve prxylane Gx içeren formülü ile cildin toparlanmasına, sıkılaşmasına, pürüzsüzleşmesine yardımcı oluyor. İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü gözle görülür bir şekilde etki ederken, cildin daha eşit tonda ve parlak olmasını sağlıyor.

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap