Cilt Bakımı

Mutlaka Denemen Gereken 10 Kiehl's Ürünü

4 dk.
Mutlaka Denemen Gereken 10 Kiehl's Ürünü
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Cilt bakımı konusunda en sevdiğimiz markalardan biri olan Kiehl’sdan denemen gereken 10 ürünü listeledik!

Doğayı ve bilimi bir arada formüle eden, en sevdiğimiz cilt bakımı markalarından biri olan Kiehl’sı bugüne kadar denemediysen, senin için en severek kullandığımız ürünlerini bir araya getirdik. Cilt endişene göre seçebileceğin, etkisi klinik olarak kanıtlanmış ve sonucunu gözlerinle görebileceğin cilt bakım ürünleri kullanmak istiyorsan doğru yerdesin! İşte mutlaka denemeni önerdiğimiz en iyi 10 Kiehl’s ürünü!

1. Yüz temizleme: Kiehl’s Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash

Yüz temizleme: Kiehl’s Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash

Cildini temizlemek için iyi bir yüz temizleyici arıyorsan, sana Kiehl’s Calendula yüz temizleyicisini gözümüz kapalı önerebiliriz. En çok satan ürünlerinden biri olan bu yüz temizleyici, formülündeki kadife çiçeği özleri ile cildi derinlemesine arındırıyor. Cildi nazikçe temizlediği için cilt bariyerine zarar vermiyor, böylece cildin kurumasına engel oluyor.

2. Tonik: Kiehl’s Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner

Tonik: Kiehl’s Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner

Cildini kirden, kalıntılardan ve yağdan arındırmak için, tonik adımını atlamamalısın. Cilt bariyerinin zarar görmemesi için, alkol içermeyen tonikleri tercih edebilirsin. Kiehl’s Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free tonik, kadife çiçeği içeren formülü ile ciltteki tüm kiri arındırırken, cildin doğal yağlarını dengeliyor ve cildi rahatlatarak dengeliyor. İçerisinde elle tek tek yerleştirilmiş kadife çiçeği yaprakları, formülünün ne kadar özenli olduğunu gösteriyor.

Ürünü burada inceleyebilirsin

3. Serum: Kiehl’s Vital Skin-Strenghtening Super Serum

Serum: Kiehl’s Vital Skin-Strenghtening Super Serum

Kiehl’sın en yeni ürünlerinden biri olan Vital Skin Strenghtening Super Serum, hyaluronik asit ve bitkisel kaynaklı kompleks içeren formülüyle ciltteki erken yaşlanma belirtilerini gidermeye konusunda çok etkili. 11kDa hyaluronik asit içeriği ile cildi güçlendiriyor ve cilt bariyerine canlı bir görünüm veriyor. Bitkisel kompleksler ise ince çizgi, kırışıklık ve gözenek görünümünü azaltırken, cildin daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlıyor. Bu süper serumu mutlaka denemelisin!

4. Nemlendirici: Kiehl’s Ultra Facial Cream

Nemlendirici: Kiehl’s Ultra Facial Cream

Kiehl’sın en popüler ürünlerinden biri olan Ultra Facial Cream, cildini iyi bir şekilde nemlendirmek için en iyi seçeneklerden biri. En kuru ciltlerdeki nem dengesini bile düzenleyen, etkisi 24 saat süren harika bir nemlendirici. Formülündeki buzul glikoproteinleri ve skualan ile cilde 2.3 kat daha fazla nem veren bu krem, çok hızlı emiliyor, cildi nemli ve yumuşacık yapıyor. Bir kere denedikten sonra bağımlısı olacağına eminiz!

5. Göz Kremi: Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado

En popüler göz kremlerinden biri olan Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado, göz çevresine resmen nem bombardımanı yapıyor. Formülündeki avokado özleri ile nemlendirme konusunda çok başarılı olan bu göz kremi, bittikçe yerine yenisi aldıklarımızdan.

Ürünü burada inceleyebilirsin

6. Gözenekler için maske: Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Gözenekler için maske: Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Gözenek problemi ile başın dertteyse, sana bugüne kadar denediğimiz en etkili kil maskelerinden birini önerelim: Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque, gözenekleri arındırma ve sıkılaşmalarını sağlama konusunda çok başarılı. Amazon beyaz kili içeren formülü ile gözenekleri gözle görülür bir şekilde küçültüyor, cildi ölü derilerden arınmasını sağlıyor.

7. Güneş kremi: Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense

Güneş kremi: Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense

Güneş kremi sürmeden adımını atmıyorsun değil mi? O halde sana, Kiehl’sın en sevdiğimiz formüllerinden birini öneriyoruz: Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense güneş kremi, incecik yapısı ve SPF 50 yüksek güneş koruma özelliği ile en sevdiğimiz güneş kremlerinden. İnce formülü cilt tarafından hızlı emiliyor ve yağlı bir his ve beyaz iz bırakmıyor.

8. Gece bakımı: Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate

Gece bakımı: Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate

Gelelim gece bakımına! Kiehl’sın en sevilen serumu olan Midnight Recovery Concentrate’i mutlaka duymuş olmalısın. Temel ve botanik yağlardan oluşan bu serum, gece boyunca cildi yenilemek ve onarmak için harika bir formüle sahip. Bu serumu gece uyumadan önce uygulayıp, sabaha çok daha dinlenmiş, yenilenmiş ve canlı bir ciltle uyanabilirsin. Üstelik mis gibi lavanta kokusu da rahatça uyumana yardımcı olacak.

9. Dudak bakımı: Kiehl’s Butterstick Lip Treatment

Dudak bakımı: Kiehl’s Butterstick Lip Treatment

Dudak bakımı konusunda da son derece etkili formüllere sahip olan Kiehl’s, Butterstick Lip Treatment dudak kremleri ile kalbimizi fethetti. Hem renksiz hem de renkli seçeneklere sahip bu lip balmlar, formüllerindeki Hindistan cevizi ve limon yağı içeren formülleri ile hem dudakları nemlendiriyor hem de çatlamış ve kuru dudakları onarıyor. Eğer dudaklarına bakım yaparken aynı zamanda biraz da renklenmelerini istersen, renkli butterstickleri mutlaka denemelisin!

10. Vücut Kremi: Kiehl’s Creme de Corps

Vücut Kremi: Kiehl’s Creme de Corps

İyi bir vücut nemlendiricisine ihtiyacın varsa, sana Kiehl’s Creme de Corps’u önerebiliriz. Beta karoten, skualan, susam ve kakao yağı içeren formülü sayesinde cildi harika bir şekilde nemlendirmeye ve beslemeye yarayan bu vücut kremi, cilt tarafından hemen emiliyor ve yağlı bir his bırakmıyor.

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap