Kırışıklık

Kırışıklıklar İçin Etkili Serum ve Krem İkilisi

3 dk.
Kırışıklıklar İçin Etkili Serum ve Krem İkilisi
Damla Yılmaz

Damla Yılmaz

Blogger

+ Tüm yazıları

Kırışıklık dönemi geldi çattı demek! Cildindeki ince kırışıklıklar aslında yaşlılık belirtilerinin erken habercisi. Bu demek oluyor ki eğer sen bu ilk yaşlılık belirtilerine karşı doğru önlem alırsan ileride daha dinamik, genç ve canlı görünebilirsin. Cildindeki kırışıklar ortaya çıktığı günden itibaren en iyi anti-aging serumları, nemlendiricileri ve gece kremlerini araştırdığına eminiz. Anti-aging cilt bakım ürünleri araştırırken mutlaka birbirini destekleyen serum ve kremleri kullanmalısın. En iyi serum ve krem ikilisini kullanmak, ürünlerin etkilerini daha hızlı görmene yardımcı olur. Şimdi kafanda oluşan soruyu da biz cevaplayalım. En iyi kırışıklık için serum ve krem ikilisi hangisi?

Kırışıklık için hangi ürünleri kullanmalı?

Kırışıklık için hangi ürünleri kullanmalı?

Cildindeki kırışıklıklar ilk olarak göz çevresinde, alında ve dudak kenarlarında ortaya çıkar. Sigara içenlerde ise dudak üzerindeki ince kırışıklıklar daha erken belirir. Cildindeki kırışıkların ihtiyacı çok basit: Nem. 

Yaşlanmanın etkisiyle deri altındaki yağ tabakası incelir, deriyi sıkı tutan ve dolgun görünmesini sağlayan Hyaluronik asit miktarı da azaldıkça deride kuruluk, kırışıklık, dolgunluk kaybı ve ileri dönemde ise sarkmalar meydana gelir. Bu nedenle yaşlılık belirtilerine karşı serum ve krem desteği ile cildinin nem dengesini yukarı taşımalı, elastikiyetini arttırmalısın. Anti-aging cilt bakımı ürünleri alırken içeriğini dikkatlice oku. Hyaluronik asit, Pro-Xylane, adenozin gibi değerli içerikler cildindeki yaşlılık etkilerini azaltmayı hedefler. Yaşlılık karşıtı bakım için gündüz kremi, gece kremi, serum ve göz kremi kullanmak bu dönemi daha dinç, sıkı ve pürüzsüz geçirmene yardımcı olur. Aksi takdirde cildin kurumaya devam edebilir ve cildindeki kırışıklar derinleşebilir. Ayrıca serum, hem gündüz hem gece krem öncesinde kullanıldığında bu ürünlerin etkisinin artmasına yardımcı olur.

Yaşlanma karşıtı serum seçimi

Yaşlılık karşıtı serum seçimi

Cildindeki kuruluk, kırışıklık ve sarkmalar için serum seçerken Hyaluronik asit gibi cildini sıkılaştıracak ve yoğun nem sağlayacak ürünleri kullanmalısın. En iyi kırışıklık karşıtı serumlardan biri olan L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Serum, formülündeki parçalanmış Hyaluronik asit ve Pro-Xylane %3 sayesinde cildinin destek liflerini güçlendiriyor ve cilt dokusunun düzelmesini sağlıyor. Bunlara ek olarak, Seramid PRO ve LHA ile zenginleştirilmiş L'Oréal yüz serumu, gözeneklerin sıkılaşmasına destek oluyor, cildin yenilenmesini sağlıyor ve yüzü adeta yeniden şekillendiriyor. 

Revitalift Lazer X3 Serum'u biz 40 yaşının üzerinde olanlara öneriyoruz. Serum kullanarak cildindeki kırışıkların azalmasını sağlayabilir, cilt dokusundaki yaşlılığın getirdiği kuruluğu ortadan kaldırabilir ve en güzeli cildinin daha sıkı görünmesine yardımcı olabilirsin! L’Oréal Paris Revitalift serisinin kırışıklara ne kadar çok etki ettiğini görünce sen de şaşıracaksın. 

Ürünü burada inceleyebilirsin

Kırışıklıklar için en etkili serum ve krem önerisi

Kırışıklıklar için en etkili serum ve krem önerisi

Kırışıklıklarına en iyi gelecek serum ve krem arayışında olanlar L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Serum ile birlikte L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gündüz Kremi'ni mutlaka kullanmalılar. Gündüz kremi, tıpkı serum gibi konsantre Pro-Xylane, adenozin ve parçalanmış hyaluronik asit içeriyor. Böylece anti aging bakımında değerli içerikleri yoğun bir şekilde kullanmış oluyorsun. Birbirini tamamlayan L'Oréal krem ve serum ikilisi sayesinde yaşlılık belirtileri hızlı bir şekilde ortadan kalkıyor ve cildinde etkili bir gençlik ifadesi oluşuyor. 

Düzenli olarak Revitalift Lazer X3 gündüz kremini kullandığında cilt dokusunun düzeldiğini, cildinin sıkılaştığını ve eğer varsa cildindeki sarkmaların toparlandığını görürsün. 

Editörün önerisi: Gündüz ve gece bakımında göz çevresini de es geçme. Göz çevresindeki derimiz çok ince olduğu için yüz kremleri bu bölge için uygun değil. Yaşlılık belirtilerini azaltmak için göz çevresine L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Göz Kremi kullanmanı öneririz. En iyi serum ve krem ikilisinin yanında göz kremini de ekleyerek kırışıklıklarına karşı tam önlem almış olacaksın. 

Ürünü burada inceleyebilirsin

Önce serum mu yoksa krem mi sürülmeli?

Önce serum mu yoksa krem mi sürülmeli?

En iyi serum ve krem ikilisini alıp ayna karşısına geçtiğinde aklından geçen soruları tahmin edebiliyoruz. Önce serum mu sürmeli, yoksa krem mi? 

Yaşlanma karşıtı bakım rutininde ilk olarak L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Serum’u temiz cildine masaj yaparak uygula. Serumu yüzüne ve boynuna uygulayabilirsin. Loreal serum hızlı emildiği için krem sürmeden önce beklemene gerek yok. Serumdan sonra Revitalift Lazer X3 gündüz kremini sürerek hem serumun hem de kremin etkilerini yoğunlaştırabilirsin. Birbirini destekleyen bu ikiliyi arka arkaya kullanarak yaşlılık belirtilerine karşı etkili bir önlem alacaksın!

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap