Kırışıklık

Deniyoruz: Cilt Dolgunlaştıran Yüz Maskesi

2 dk.
Deniyoruz: Cilt Dolgunlaştıran Yüz Maskesi
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Yaşlanma belirtilerine karşı, cilde dolgunluk veren yüz maskesini birlikte deniyoruz!

Yaş aldıkça, cildin dolgun görünümü yavaş yavaş azalmaya başlarken, cilt sarkmaya başlıyor. Ciltteki dolgunluk kaybının en önemli sebeplerinden bir diğeri ise nemsizlik. Nemli olmayan bir cilt, dolgun ve pürüzsüz görünmüyor. İşte bu noktada, cildin daha dolgun görünmesini sağlayan, cilde nem veren harika bir kağıt yüz maskesi denedik! Garnier Nem Bombası Dolgunlaştırıcı Kağıt Yüz Maskesi yorumlarımızla karşındayız!

Cilt Dolgunluğunu Neden Kaybeder?

Cilt Dolgunluğunu Neden Kaybeder?

Yaş aldıkça, cilt nem tutma özelliğini ve kolajen üretme kabiliyetini kaybetmeye başlar. Gençlikte cildin dolgun ve canlı görünmesini sağlayan bu iki özellik, yaşlanmayla birlikte azalarak cildin daha az dolgun görünmesine neden olur.

Cildin daha dolgun görünmesini ve ince çizgilerin görünümünü azaltmak için antioksidanlar son derece etkililer. Özellikle üzüm çekirdeği, C vitamini içeren bir antioksidan olarak cildin çok daha genç, pürüzsüz ve dolgun görünmesine yardımcı oluyor. İçerisindeki kolajen ve resveratrol ile dolgunluk kaybı ve ince çizgileri azaltma konusunda etkili bir içerik.

Garnier Nem Bombası Dolgunlaştırıcı Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Nem Bombası Dolgunlaştırıcı Kağıt Yüz Maskesi

Peki, cildindeki yaşlanma belirtileri ve dolgunluk kaybı için ne yapabilirsin? Yaşlanma karşıtı kağıt yüz maskelerini cilt bakım rutinine ekleyebilirsin. Cilt dolgunlaştıran yüz maskeleri, cildinin ihtiyacı olan nemi ve anti-aging bakımı yaparak, cildinin daha dolgun ve pürüzsüz görünmesini sağlayacak.

Garnier Nem Bombası Dolgunlaştırıcı Kağıt Yüz Maskesi, formülündeki üzüm çekirdeği özü ve hyaluronik asit ile cildi pürüzsüzleştiriyor, nemsizlik kaynaklı ince çizgi görünümünü de gidermeye yardımcı oluyor. Cildi anında rahatlatarak, ihtiyacı olan nemi veren bu kağıt yüz maskesi, ilk kullanımda cildin daha dolgun görünmesini sağlıyor.

Ürünü burada inceleyebilirsin

Garnier Nem Bombası Dolgunlaştırıcı Kağıt Yüz Maskesi’nin Etkileri

Garnier Nem Bombası Dolgunlaştırıcı Kağıt Yüz Maskesi’nin Etkileri

Garnier Nem Bombası Dolgunlaştırıcı Kağıt Yüz Maskesi’nin içerisinde, üzüm çekirdeği özü ve hyaluronik asit içeren bir serum bulunuyor. Bu sayede maskeyi uygulayınca, cilt ihtiyacı olan neme kavuşuyor, kadife gibi pürüzsüz bir görünüme sahip oluyor. 

Dolgunlaştırıcı yüz maskesi düzenli olarak kullanıldığında, cilt daha dolgun bir görünüm kazanıyor, nemsizlik kaynaklı ince çizgi görünümü azalıyor ve yüz hatları daha dinlenmiş bir görünüm kazanıyor.

Garnier Nem Bombası Dolgunlaştırıcı Kağıt Yüz Maskesi Nasıl Kullanılır?

Garnier Nem Bombası Dolgunlaştırıcı Kağıt Yüz Maskesi Nasıl Kullanılır?

Tüm Garnier Nem Bombası Maskelerinde olduğu gibi, Dolgunlaştırıcı Kağıt Yüz Maskesi de son derece kolay uygulanıyor ve cilde iyi tutunduğu için maske yaparken hareket etmeyi çok rahat bir hale getiriyor.

Garnier Nem Bombası Dolgunlaştırıcı Kağıt Yüz Maskesi’ni haftada 2-3 kez temiz cildine uygulayabilirsin. Maskeyi pakedinden çıkardıktan sonra, mavi koruma filmini çıkart ve yüzüne yerleştir. Asya’dan gelen kağıt yüz maskesi, yüzüne kolayca yerleşecek ve kaymadan duracak. 15 dakika kadar maskeyi cildinde beklettikten sonra çıkarabilirsin. Cildinde kalan serumu masaj yaparak yedirebilir, fazlasını bir pamuk yardımıyla alabilirsin.

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap