Cilt Nemlendirme

Evde Yapabileceğin Kağıt Maskeler

3 dk.
Evde Yapabileceğin Kağıt Maskeler
Ece Atalay

Ece Atalay

Blogger

+ Tüm yazıları

Kabul edelim, bazılarımız evde olduğumuz bu süreçte kendini cilt bakımına adadı! İşte onlardan biri de biziz! :) Cildimveben editörleri olarak, bu süreçte elimiz sürekli cilt bakım ürünlerine gidiyor. En çok da pratik olmaları ve anında etki etmeleri nedeniyle kâğıt maskelere! Tabii kağıt maskelerin modumuzu yükselttiği de bir gerçek; takıyoruz kağıt maskemizi, gelsin selfieler, storyler.:)

Sen de evde yapabileceğin kâğıt maske arayışındaysan, bizim favorimiz olanlara bir şans verebilirsin. İşte şu sıralar en çok kullandığımız kâğıt maskeler!

Evde Yapabileceğin Kağıt Yüz Maskeleri

1.Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi

Garnier’nin evde yapılabilen kağıt maskelerinden Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi uzun zamandır favorilerimizden. Tek 1 maske 1 Şişe serum miktarına eşit nemlendirici bakım sunuyor. Biz de cildimizie ile yoğun bir nem desteği sağlayabiliyoruz. İçerisindeki Hyaluronik Asit ve Nar özleri ile yoğun şekilde nemlendirdiği için anında capcanlı, ışıl ışıl bir görünüme kavuşabiliyoruz! :)

Ürünü burada inceleyebilirsin

2.Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskeleri

Yağlı ciltlerin son dönemdeki favorilerinden siyah kağıt maskeler bizim de radarımızda! Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskeleri ise parlamaya eğilimli, genişlemiş gözeneklere sahip ciltler için bizim favorilerimizden.

Garnier Saf Kömür Matlaştırıcı Siyah Kağıt Yüz Maskesi, siyah çay yaprağı içeriğiyle hem cildi arındırıp cildin mat görünmesini, hem de nemlenmesini sağlıyor. Garnier Saf Kömür Gözenek Sıkılaştırıcı Siyah Kağıt Yüz Maskesi ise adından da anlaşıldığı üzere genişlemiş gözeneklerin sıkılaşmasını sağlıyor, hem arındırıyor, hem de nemlendiriyor.

3. Garnier Nem Bombası Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesi

Cildinin rahatlamaya mı ihtiyacı var? Papatya özü ve Hyaluronik Asit içeren Garnier Nem Bombası Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesiyle cildini yoğun şekilde nemlendirirken ona rahat bir his kazandır. Dinlenmeye ihtiyacı olan, gergin ciltler için ideal! 

Ürünü burada inceleyebilirsin

4.Garnier Nem Bombası Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi

Şu sıralar tek istediğimiz biraz ferahlamak. Evde ferahlamak istediğimiz anlarda Yeşil Çay ve Hyaluronik Asit içeren Garnier Nem Bombası Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi’ni takıyoruz ve anında ferahlık hissine sahip olabiliyoruz. Karma ve yağlı ciltlere özel bu kağıt maske ile hem cildimiz neme doyuyor, hem hem de gözeneklerimizin görünümü azalıyor.

Evde Yapabileceğin Kağıt Göz Maskeleri

1.Garnier Nem Bombası Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi

Bu kağıt göz maskesi ile gözlerdeki yorgunluk izlerini gizlemek artık bizim için daha kolay! Göz çevresindeki koyu halkaların, göz altı torbalarının görünümünü azaltan Garnier Nem Bombası Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi, Portakal Suyu ve Hyaluronik Asit içeriyor. -4°C serinletici etkisiyle, aydınlık, neme doymuş bir göz çevresi için vazgeçilmezlerimizden!

Ürünü burada inceleyebilirsin

2.Garnier Nem Bombası Göz Şişkinliğine Karşı Kağıt Göz Maskesi

Göz çevresindeki şişkinlikler, ince çizgi görünümü için bizim sırrımız Garnier Nem Bombası Göz Şişkinliğine Karşı Kağıt Göz Maskesi! Hindistan cevizi suyu ve Hyaluronik Asit içeren bu kağıt göz maskesini buzdolabında bekletip göz altlarımıza bu şekilde uyguluyoruz. Böylece serinletici etkisiyle yenileniyoruz, göz şişkinliklerine de “dur” diyebiliyoruz!

3.Garnier Nem Bombası Gece Kağıt Göz Maskesi

Sabah uyandığında capcanlı bakışlara sahip olmayı kim istemez! :) İşte biz de bu yüzden göz çevresi bakımımızı geceden yapıyoruz ve ertesi güne güzel bir başlangıç yapıyoruz. Yorgun göz çevresini rahatlatan ve göz çevresine nem kazandıran bu kağıt göz maskesi Derin Okyanus Suyu ve Hyaluronik Asit içeriyor. Tek kullanımda göz çevresi yoğun şekilde nem kazanıyor, yatışıyor, tazelenip rahatlıyor. Günün yorgunluğunu bu kağıt göz maskesiyle gözlerimizden silebiliyoruz! :)

Önerilen cilt bakım rutini

Sana daha iyi bir deneyim sunabilmek için çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması ve Çerez Politikası metinlerini inceleyebilirsin.