Cilt Temizleme

Mutlaka Denemen Gereken Garnier Yüz Temizleme Ürünleri

6 dk.
Mutlaka Denemen Gereken Garnier Yüz Temizleme Ürünleri
Cansu Girgin

Cansu Girgin

Blogger

Garnier yüz temizleme ürünlerinin ne kadar iyi olduğu artık herkes tarafından biliniyor. En iyi yüz temizleme ürünleri arasında gösterilen bu yüz yıkama jelleri ve micellar suları makyajın neredeyse tek pamukta çıkmasına yardımcı oluyor, ciltte hassasiyet yaratmıyor.

Peki, Garnier'in yüz temizleme ürünlerinden hangisi sana uygun? Bazıları cildini temizlerken farklı yüz temizleme ürünlerini kombinleyerek kullanılır, bazıları ise tek bir ürüne sadık kalır. Senin hangi yüz temizleme ürününü kullandığını çok merak ediyoruz! Garnier'in ikonik yüz temizleme ürünleri ile tanışarak tek pamukta yüzünü temizleme dönemini başlatabilirsin. 

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier yüz temizleme ürünleri listemizin ilk sırasına en ikonik olan ürünü yerleştirelim. Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu sadece tek adımda makyajını temizliyor, cildini rahatlatıyor ve arındırıyor. Micellar teknolojisinin en sevilen özelliği, cildi ovalamaya gerek kalmadan en zor makyajları bile çıkarması! Böylece Garnier misel su ile yüzünü temizledikten sonra yüzünde hassasiyet oluşmuyor, kızarıklık meydana gelmiyor. 

Makyajını çıkarmaya üşendiğin günlerde eline bir pamuk ve Garnier Misel Suyu al, cildini temizlemeye başla. Sadece saniyeler içinde makyajının çıktığını görünce 'iyi ki üşenmeyip makyajımı temizledim' diyeceksin. 

Ürünü burada inceleyebilirsin

Garnier Micellar Hyaluronik Aloe Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Makyajını hızlı ve nazik bir şekilde çıkarmak isteyenler buraya! Garnier Micellar Hyaluronik Aloe Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, tek hareketle makyajını temizlemeye yardımcı oluyor ve cildindeki kir ve kalıntıları derinlemesine arındırıyor. 

Hyaluronik Aloe Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu'nun içeriğindeki micel tanecikler, yüzünü ovalamaya gerek bırakmaz ve makyaj kalıntılarını tek pamukla silmeni sağlar. Ayrıca bu misel suyun içeriğindeki hyaluronik asit sayesinde yüzünü temizledikten sonra dolgunluk ve ekstra nemli bir görünüm fark edebilirsin. Düzenli olarak Garnier Hyaluronik Aloe Micellar Su kullananlar cildinin daha nemli ve pürüzsüz göründüğünü söylüyorlar. 

Garnier Micellar Gül Suyu Makyaj Temizleme

Garnier Micellar Gül Suyu Makyaj Temizleme

Gül suyu ve micel tanecikler içeren Garnier Micellar Suyu, cildi en nazik ve hassas temizleyen makyaj temizleme ürünlerinden biri! Bu misel su, diğer makyaj temizleyicilerden farklı olarak cildini temizler ve ışıltılı bir bitiş sağlar. Formülündeki gül suyu cildine canlı, enerjik ve ışıl ışıl bir görünüm kazandırıyor.

Cildinin solgun görünmesinden şikayet edenler, cildi yorgun ve mat görünenler Garnier Gül Suyu Micellar Suyu'nu kullanarak hem tek adımda makyaj kalıntılarını temizleyebilir, hem de yüzüne sağlıklı parlak bir ışıltı kazandırabilirler. Gül suyunun mis kokusu sayesinde makyaj çıkarma deneyimin çok daha keyifli bir hale gelecek. 

Ürünü burada inceleyebilirsin

Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

En zorlu makyaj kalıntılarını bile çıkarabilen Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu'nu denemeyen kaldı mı? Suya dayanıklı göz makyajını dahi tek adımda temizleyen Garnier argan yağlı misel suyu biz çok seviyoruz! 

Argan yağı içeren Garnier misel suyu biz en çok uzun süre kalıcı ve suya dayanıklı makyajları temizlemek için tercih ediyoruz. Formülündeki argan yağı, makyajı adeta mıknatıs gibi dışarı çekiyor ve göz altında siyah kalıntılar bırakmıyor. Garnier misel suyla makyajı temizledikten sonra sabahları daha fresh, tertemiz ve arınmış bir cilde uyanıyoruz. Sen sormadan biz söyleyelim; hayır Argan yağı cildi yağlandırmıyor, yağlı ciltte dahi kadifemsi yumuşak bir bitiş sağlıyor. 

Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu

Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu

Mavi kantaron çiçeği suyunun cilde ne kadar iyi geldiğini biliyor musun? Mavi kantaron çiçeği (peygamber çiçeği) yüzdeki yorgun görünümü alıyor ve ciltteki leke, siyah nokta gibi sorunları onarmaya yardımcı oluyor. 

Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu'nun içeriğindeki mavi kantaron çiçeği suyu ve misel tanecikler, cilde nüfuz ederek gözeneklerinde biriken kir, yağ ve makyaj kalıntılarını söker ve cildinin daha canlı görünmesine yardımcı olur. Garnier misel suyun çift fazlı özelliği sayesinde en kalıcı ve suya dayanıklı makyaj malzemelerini bile tek adımda temizleyebilirsin. Suya dayanıklı makyaj malzemelerini arındıracak micellar su arıyorsan Garnier'den başka micellar su kullanmamalısın. 

Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli

Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli

Suyla köpüren ve cildi derinlemesine temizleyen jel formda temizleyici arıyorsan sana ilk olarak Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli'ni öneririz. Gözenekleri sıkılaştıran ve cildi nemlendiren bu jel temizleyici, cildini makyaj kalıntılarından, yağdan ve kirden arındırıyor. 

Garnier yüz temizleme jeli %96 doğal kaynaklı olduğu için hassas ciltlere de uygundur. Formülündeki Aloe Vera ve Hyaluronik Asit yüzünün temizlenirken aynı zamanda nemlenmesine ve sıkılaşmasına da yardımcı oluyor. Klasik yüz temizleme jellerini cildinin kurumasına yol açarken, Garnier yüz temizleme jeli cildini nemlendiriyor ve daha ışıltılı bir bitiş sağlıyor. Islak cildine sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere yüz temizleme jelini uygulayabilirsin. 

Garnier Botanik Temizleyici & Arındırıcı Temizleme Jeli - Yeşil Çay

Garnier Botanik Temizleyici & Arındırıcı Temizleme Jeli - Yeşil Çay

Karma ve yağlı ciltler için önerdiğimiz en iyi yüz temizleme jellerinden biri Garnier Botanik Temizleyici & Arındırıcı oluyor. Yeşil çay özü içeren Garnier yüz temizleme jeli, cildindeki fazla yağı, kiri ve gözeneklerine dolan makyaj kalıntılarını temizliyor, yağlanma eğilimi olan cildinin ferahlamasını sağlıyor. 

Yağlı cilde sahip olanlar yüz yıkama jeli kullandıktan sonra cildinin daha yağlı ve özellikle T bölgesinin parladığından şikayetçi olurlar. Garnier Botanik Temizleyici Jel ise %96 doğal içeriği ve yeşil çay özü sayesinde sebum üretimini kontrol altına alıyor ve yüzünde istenmeyen bir parlama yapmıyor. Gün içinde -cildinde makyaj olsun veya olmasın- yüzünün aşırı yağlandığını hissettiğin anlarda Garnier yüz yıkama jeliyle yüzünü arındırarak ferahlayabilirsin. 

Garnier Micellar Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli

Garnier Micellar Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli

En popüler Garnier micellar suyunun, jel formülü olduğunu biliyor muydun? Eve geldiğinde mutlaka suyla yüzünü köpürtmek ve daha derinlemesine temizlik hissi duymak isteyenler Garnier Micellar Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli'ni kullanabilirler. 

Hassas ciltler için uygun olan Garnier Micellar Makyaj Temizleme Jeli'ni göz, dudak gibi zorlu makyaj görünümlerini çıkarmak için tercih edebilirsin. İçeriğindeki üzüm özü, ciltteki kir ve kalıntılara mıknatıs gibi yapışır, tek hareketle cildinin temizlenmesini sağlar. Eve gelir gelmez makyajını çıkartmayı sevenlerden biriysen bu ürüne bayılacağına eminiz. 

Garnier Botanik Ferahlatıcı Temizleme Jeli- Üzüm Suyu

Garnier Botanik Ferahlatıcı Temizleme Jeli- Üzüm Suyu

Üzüm suyunun cilde olan faydalarını duymayan kalmadı! Ferahlık deposu olarak bilinen üzüm suyu,  cildin anında rahatlamasını ve arınmasını sağlıyor. Garnier'in üzüm suyu içeren Botanik Ferahlatıcı Temizleme Jeli, cildindeki fazla sebumu ve makyaj kalıntılarını temizliyor, yüze anında arınmış hissi sağlıyor.

Garnier Botanik Ferahlatıcı Yüz Temizleme Jeli'ni biz en çok normal ve karma cilde sahip olanlara öneririz. Doğal kaynaklardan ilham alan formülü sayesinde cildindeki yağlı hissin anında geçtiğini, gözeneklerinin adeta nefes aldığını hissedebilirsin. 

Garnier Saf ve Temiz Yüz Temizleme Jeli

Garnier Saf ve Temiz Yüz Temizleme Jeli

Karma ve yağlı ciltler için önerilen Garnier Saf ve Temiz Yüz Temizleme Jeli, sadece cildini temizlemekle kalmıyor, ayrıca siyah nokta oluşumunu engelliyor ve yüzdeki lekelerin belirginliği azaltıyor. Evet, tek bir yüz temizleme ürünüyle bütün bu etkileri cildinde görebilirsin. 

Saf ve Temiz Yüz Temizleme Jeli'nin içeriğindeki Okaliptüs özü, çinko ve salisilik asit cildinin pürüzlerden arınmasına yardımcı oluyor ve gözeneklerini gözle görülür bir şekilde sıkılaştırıyor. Karma ve yağlanma eğilimi olan cilt tiplerinde görülen siyah nokta, leke gibi problemlerin azalmasını sağlar ve cilde pürüzsüzlük kazandırır. Yüzündeki yağlanma ve pürüzlere karşı en etkili yüz yıkama jelini arıyorsan Saf ve Temiz Yıkama Jeli'ni mutlaka denemelisin. 

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap