Cilt Bakımı

Lahananın Cilde Faydaları Nelerdir?

2 dk.
Lahananın Faydaları Nelerdir?
Cansu Girgin

Cansu Girgin

Blogger

Lahananın faydalarını öğrendiğimizden beri bu süper besini dolabımızdan eksik etmiyoruz. İçeriğindeki zengin vitamin ve mineraller kışın bizi hastalıktan koruyor, bağışıklığımızı arttırıyor ve metabolizmanın daha hızlı çalışmasına destek oluyor. Kale'in yani lahananın faydaları sadece vücut sağlığına değil, cilt güzelliği için de etkili! Kış aylarının vazgeçilmez sebzesi olan lahananın cilt için olan yararlarını seninle paylaşıyoruz. Lahananın faydalarını ve bu süper besinin faydalarını cildine nasıl yansıtacağını anlatalım. 

Cildi daha yumuşak gösterir

Cildi daha yumuşak gösterir

Lahananın içeriğindeki aminoasitler ve vitaminler, cilde doğrudan etki eder ve cildin daha yumuşak görünmesine yardımcı olur. Özellikle kış aylarında kuruyan ve gerginleşen cildini yatıştırır ve sağlıklı bir hava kazandırır. Cildinin daha yumuşak ve rahat görünmesini istiyorsan, lahanın cilde faydalarından yararlanmlaısın!

Garnier Niasinamid Ampul Kağıt Yüz Maskesi’nin içeriğindeki %2 niasinamid ve lahana özü, lahananın faydalarını cildine yansıtmak için kullanabileceğin en iyi cilt bakım malzemesi! Garnier maskenin içindeki Niasinamid cildinin dengelenmesine yardımcı olur, lahana da cildinde detoks etkisi göstererek bakım yapar. Sadece 5 dakikanı ayırıp cildine lahana maskesi yaptığında yüzünün daha yumuşak, sağlıklı ve sakin göründüğünü fark edersin. Özellikle mevsim geçişlerinde cildinin ekstra hassas olduğunu düşünüyorsan, hava kirliliğinin cildini kirleten etkisini gidermek için Niasinamid Ampul Kağıt Yüz Maskesi tam sana göre!

Ürünü burada inceleyebilirsin

Detoks etkisi sağlar

İnce kırışıklıkları azaltır

Cilt bakımında en çok istediğimiz etkilerden biri de detoks! Cildimizi arındırmak ve dengelemek için lahana gerçekten de son derece etkili.

Lahananın detoks özelliğinden faydalanmak için sadece lahana tüketmek yetmez! Arınmış, sağlıklı ve dengelenmiş görünen bir cilt için dışarıdan destek almanı ve süper besin takviyeleri kullanan bakım ürünlerini kullanmanı öneririz. Garnier Niasinamid Ampul Kağıt Yüz Maskesi, sadece 5 dakikada arındırma etkisi sağlayarak cildin daha dengeli görünmesini sağlıyor. Özellikle yağlı bir cilde sahipsen bu ampul kağıt maske işini çok kolaylaştıracak. Diyeti bozduğun zamanlardan sonra, bu kağıt maske cildinde detoks etkisi yaratacak!

Cildin sağlıklı görünmesini sağlar

Cildi canlandırır

Lahananın en önemli faydasını sona sakladık. Besin olarak tüketildiğinde vücuda sağlık katan, bu yeşil sebeze, aynı şekilde cildin de çok sağlıklı görünmesini sağlıyor.

Garnier Niasinamid Ampul Kağıt Maske, formülündeki %2 niasinamid ve lahana özleri sayesinde cildin daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlıyor. Sadece 5 dakikada uygulayabileceğin, süper hızlı etkili bu kağıt maske, cildinin daha dengeli, sağlıklı ve yumuşak görünmesine yardımcı olacak. Üstelik bu ampul kağıt maskeleri her durumda kolayca uygulayabilirsin, ister arabada, ister duştan hemen sonra istersen de online toplantıdan hemen önce!

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap