Cilt Bakımı

Deniyoruz: Garnier Ampul Kağıt Yüz Maskeleri

4 dk.
Deniyoruz: Garnier Ampul Kağıt Yüz Maskeleri
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Yeni nesil, hızlı ve etkili Garnier Ampul Kağıt Yüz Maskeleri'ni denedik ve yorumlarımızı paylaşıyoruz!

Kağıt maskeler, artık hepimizin cilt bakım rutininde vazgeçilmez bir yere sahip. Hem çok pratik olmaları hem de etkilerini hızlı bir şekilde vermeleri, kağıt maskeleri vazgeçilmez yapıyor. Durum böyle olunca, yenilikçi, çok hızlı ve etkili kağıt maskeler de bizim için tercih sebebi oluyor. Garnier’in yeni nesil, cildi flaş bir şekilde yenileyen ampul kağıt maskelerini çıkar çıkmaz denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik! İşte karşında Garnier Ampul Kağıt Yüz Maskesi yorumlarımız!

Garnier Ampul Kağıt Yüz Maskeleri

Garnier Ampul Kağıt Yüz Maskeleri

Garnier Ampul Kağıt Yüz Maskesi çeşitlerine detaylıca değinmeden önce, bu yenilikçi maskeleri biraz tanıyalım: Garnier Ampul Kağıt Maskeler, süper vitaminlerle dermo aktif içeriklerin gücünü bir araya getiriyor. “Süper besinler” olarak bildiğimiz ve vücut sağlığına oldukça yararlı olan bu vitaminlerle, cilt bakımında çok popüler olan ve gözle görülür dermo içerikleri bir arada formüle eden Garnier, bu ampul kağıt maskelerle son derece hızlı ve etkili bir bakım imkanı sağlıyor.

Garnier Ampul Kağıt Yüz Maskeleri'nin en sevdiğimiz diğer bir özelliği ise sadece 5 dakikada flaş etki veriyor olmaları. Kağıt maskeleri genellikle hafta sonları cilt bakım rutinlerimizde veya gece bakım rutinlerimizde kullanıyoruz. Ama bu yeni maskeleri uygulamak sadece 5 dakika sürdüğü için günün her anında uygulaması son derece kolay. Cilt bakımına özellikle zaman ayırdığın anlar hariç, uykusuz kaldığın gecelerin sabahında, spor yaparken, duştan hemen sonra, yolculukta, çalışırken, romantik bir randevuya hazırlanırken, işe gitmeden önce arabada, kısacası cildine anında enerji, gençlik ve detoks etkisi verme ihtiyacı duyduğunda bu maskeleri uygulayabilirsin. Tek yapman gereken sadece 5 dakika ayırmak!

Garnier Ampul Kağıt Yüz Maskeleri'nin Özellikleri

Garnier Ampul Kağıt Yüz Maskeleri'nin Özellikleri

Garnier Ampul Kağıt Yüz Maskeleri, her bakımdan son derece yenilikçi. Daha önce bir arada görmediğimiz bu güçlü içeriklerden sadece 5 dakikada hızlı bir etki elde etmenin yanında, formülleri ve kağıt maske dokusuyla da yepyeni bir maske deneyimi sunuyor.

Öncelikle söylemeliyiz ki Garnier Ampul Kağıt Yüz Maskeleri, tamamen vegan formüle sahip. Maskenin içerisindeki serum ve kağıt doku vegan ve sürdürülebilir şekilde elde ediliyor. Etik bir şekilde elde edilen deniz yosunları, sürdürülebilir bir şekilde fiber maske dokusuna dönüştürülüyor. Ayrıca bu kağıt maskelerin ambalajında %42 küçülmeye gidilmiş, karbon ayakizini azaltmak ve yeşili korumak için harika bir adım!

Garnier Ampul Kağıt Yüz Maskeleri, C vitamini ve ananas özleri, Hyaluronik asit ve karpuz özleri, Niasinamid ve lahana özleri olmak üzere 3 farklı çeşide sahip. Her biri farklı bir cilt endişesine hitap ediyor ve anında, hızlı, etkili ve gözle görülür sonuçlar veriyor. Ampul Kağıt Yüz Maskeleri, Garnier’nin şimdiye kadarki en yüksek konsantrasyona sahip maskeleri. Ampul maskelerde aktif içerikler konsantre ve yoğun miktarlarda bulunduğundan cildine etki etmesi çok daha kolay ve hızlı. Şimdi gel birlikte Garnier Ampul Kağıt Maske çeşitlerine daha yakından bakalım…

Garnier Ampul Kağıt Yüz Maskeleri Çeşitleri

Garnier C Vitamini Ampul Kağıt Yüz Maskesi

Garnier C Vitamini Ampul Kağıt Yüz Maskesi

Ananas özü ve Vitamin Cg içeren formülü ile Garnier C Vitamini Ampul Kağıt Yüz Maskesi, solgun ve yorgun görünen ciltler için harika bir maske. Uyguladıktan sonra 5 dakika içinde solgun cilt görünümünü gözle görülür bir şekilde azaltıyor, cilde parlaklık ve aydınlık bir etki veriyor.

Garnier C Vitamini Ampul Kağıt Yüz Maskesi’nin formülündeki %1 Vitamin Cg, doğal kaynaklı bir C vitamini türü ve cilde sağlıklı bir ışıltı kazandırma özelliğine sahip. Ananas özü ise ciltteki yorgun görünümü gideriyor. İyi uyuyamadığın gecelerin sabahında veya yorgun göründüğünü düşündüğün zamanlarda, anında parlak ve ışıltılı bir cilt için bu kağıt maskeyi uygulayabilirsin.

Ürünü burada inceleyebilirsin

Garnier Hyaluronik Asit Ampul Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Hyaluronik Asit Ampul Kağıt Yüz Maskesi

Yaşlanma belirtilerine sahip bir cildin varsa, hylauronik asit’in gücünden yararlanabilirsin, hem de 5 dakikada! Garnier Hyaluronik Asit Ampul Kağıt Yüz Maskesi, formülündeki %1 hyaluronik asit ve karpuz özü sayesinde cildin 5 dakikada pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlıyor.

Ağırlığının 1000 katı kadar su tutma özelliği olan hylauronik asit, cildin daha pürüzsüz, tazelenmiş, ışıltılı ve canlı görünmesini sağlıyor. Sıkılaştırma özelliği ile bilinen karpuz özleri ise cildin pürüzsüz ve sıkı görünmesine yardımcı oluyor. Cildine canlılık ve gençlik katmak istiyorsan, bu maske tam sana göre.

Ürünü burada inceleyebilirsin

Garnier Niasinamid Ampul Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Niasinamid Ampul Kağıt Yüz Maskesi

Yağlı bir cilde sahipsen ve detoks etkili bir yüz maskesi uygulamak istiyorsan, Garnier Niasinamid Ampul Kağıt Yüz Maskesi’ni tercih edebilirsin. %2 niasinamid ve lahana özü içeren formülüyle bu ampul kağıt maske, cildi 5 dakikada arındırarak daha dengelenmiş bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Garnier Niasinamid Ampul Kağıt Maske’nin formülündeki niasinamid cildi dengelerken, lahana özü ise detoks etkisi yaratarak arınmasını sağlıyor. Bu maskeyi uyguladıktan 5 dakika sonra cildinin daha arınmış, dengelenmiş, ışıltılı, canlı ve yumuşak olduğunu fark edeceksin. Mevsim değişikliklerinde, kirli havaya maruz kaldığında veya diyet kaçamaklarından sonra cildinin arındırmak ve dengelemek için bu maskeyi uygulayabilirsin.

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap