Kırışıklık

60 Saniyede Mucizevi Yağ Yüz Kremi ile Yüz Masajı

3 dk.
60 Saniyede Mucizevi Yağ Yüz Kremi ile Yüz Masajı
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Daha sıkı ve canlı görünen bir cilde kavuşmak ister misin? Kim istemez ki! Doğru yüz masajı teknikleri ve en çok sevilen cilt toparlayıcı kremi kullanarak daha sıkı bir cilde sahip olabilirsin. Yer çekiminin etkisiyle sarkmaya başlayan cildinin eskisi kadar canlı ve enerjik görünmediğini fark ediyorsan seni makalemizin devamına alalım. Günlük bakım için krem ve cilt güzelleştirici krem önerilerimizden sonra cildinin gençleşmesi için sabırsızlanacağına eminiz! 

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ kremi

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ kremi

En iyi nemlendirici krem önerilerimiz arasında yer alan L’Oréal Paris Mucizevi Yağ kremi formülündeki yağ özleri sayesinde cildine yepyeni bir şans kazandırıyor. Lavanta ve beyaz yasemin kokusuyla seni mest edecek olan bu günlük bakım yapan kremi, aynı zamanda cildini besliyor ve derinlemesine nemlendiriyor.

Mucizevi Yağ Kremi'nin en sevilen özelliklerinin başında cildi nemlendirirken yağlı bir his bırakmaması geliyor. Böylece cildinde istenmeyen parlama veya yağlanma olmuyor. Tam tersine cildinde kadife yumuşaklığında bir görünüm yakalamış oluyorsun. 

Loreal mucizevi yağ krem ne işe yarar?

Cildi nemlendirir ve yumuşacık görünmesini sağlar. En iyi yüz kremlerinden biri olan Mucizevi yağ kremi, yüze sağlıklı bir parlaklık ve canlılık kazandırır. Cildin sağlıkla nemlenmeye başladığında yaşlanma belirtilerine karşı cildinin daha dirençli olduğunu görebileceksin. 

Loreal Paris mucizevi yağ krem kaç yaş için?

Cildinin kuru, cansız ve mat göründüğünü düşünen herkes Mucizevi Yağ Kremi'ni kullanabilir. 20'li yaşların ortasından itibaren cildinde ilk kırışıkları görmeye başlayabilirsin. Loreal nemlendirici krem 20 yaşının üzerindeki herkes için uygundur.  

Loreal Paris mucizevi yağ krem ne zaman kullanılır?

Mucizevi yağ kremi sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanmalısın. Temiz cildine nemlendiricini uygulamalısın. Düzenli olarak nemlendirici kremi kullandığında Loreal kremin etkilerini hızlı bir şekilde görmeye başlayabilirsin. 

Loreal Paris mucizevi yağ yüz kremi nasıl kullanılır?

Nemlendiricinitemiz cildine dairesel hareketlerle uygula. Daha etkili nemlendirici uygulaması için aşağıdaki yüz masajı tekniğinden faydalanabilirsin. 

ADIM ADIM YÜZ MASAJI

L’Oréal Paris cilt bakım uzmanı Joëlle Ciocco’dan öğrendiğimiz yüz masajı teknikleri ve önerileri ile karşındayız! Asya geleneklerinden ve L’Oréal Paris Mucizevi Yağ serisindeki nemlendirici kreminden ilham alarak hazırlanan bu yüz masajı tekniği sadece 60 saniye sürüyor. Nemlendirici yüz kremi önerileri ile bu yüz masajını günlük cilt bakımı rutinine dahil ettiğinde, cildindeki farklılığı kendi gözlerinle göreceksin!

1. Adım: Kremini uygula

yüz masajı 1

L’Oréal Paris Mucizevi Krem’i cildine küçük miktarlar halinde uygula ve parmaklarınla hafif ve yuvarlak hareketlerle yukarıdan aşağı doğru dağıt.

2. Adım: Dairesel hareketlerle masaj yap

yüz masajı 2

Baş parmaklarını iki kulağının yanına, parmaklarını da alnının ortasına yerleştir. Daha sonra hafif bir baskı uygulayarak parmaklarını içten dışarı doğru yavaşça hareket ettir.

3. Adım: Çene bölgesine masaj yap

3. Adım: Çene bölgesine masaj yap

Baş parmaklarını kulaklarının yanında tutarak aynı hareketi çenene de uygula.

4. Adım: Tüm yüze masaj yap

4. Adım: Tüm yüze masaj yap

İlk adımda bahsettiğimiz yuvarlak masaj hareketlerini tüm yüzüne uygula ve masajını bitir.

L'Oréal Paris Mucizevi Yağ Krem

Bu yuvarlak hareketlerle yüz kaslarını rahatlatmış ve yüzündeki kan akışını hızlandırmış olacaksın. Bu sayede ince çizgilerin azalmaya başlayacak ve uyguladığın yüz kreminin çok daha etkili olacağını göreceksin.

Editörün önerisi: Gece uyumadan önce yapacağın yüz masajı cilt hücrelerinin gece boyu yenilenmesine yardımcı olacaktır. Bu nedenle akşam cilt bakım rutininde L’Oréal Paris Midnight Serum kullanarak cilt yenilenmesini desteklemelisin. Antioksidan kompleksi içeren gece serumu adeta biz uyurken mucizeler yaratıyor. Milyonlarca cilt hücresinin yenilenmesini hızlandırmaya yardımcı olan bu gece serumu sayesinde sabahları yenilenmiş bir cilde uyanmaya başlayacaksın. 

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap