Kiehl's ile Daha İyi Bir Gelecek için #YeşiliYay'ıyoruz!

Cilt Bakımı

Yorgun Görünümü Gidermek için Neler Yapabilirsin?

2 dk.
Yorgun Görünümü Gidermek için Neler Yapabilirsin?
Ece Atalay

Ece Atalay

Blogger

+ Tüm yazıları

Eğer sana da çevrendekiler sık sık, “Yorgunluğun gözlerinden okunuyor!” diyorsa buna bir çözüm yolu bulmanın zamanı gelmiş demektir! Öğrenciysen stresli sınav dönemlerinde, çalışıyorsan da yoğun iş günlerinde yorgunluğun, uykusuzluğun etkileri yüzünden okunabilir. Tabii ki Cildimveben.com editörleri olarak bizler bu yorgunluk görünümünü gidermenin yollarını bulduk. Şimdiye kadarki tüm yöntemleri denedik ve en etkili olanlarını sana özel derledik! Hadi başlayalım! :)

Gözlerindeki yorgunluk izlerine “dur” de!

Gözlerindeki yorgunluk izlerine “dur” de!

Gün boyunca yoruldun. Şimdi de sıra yorgun gözlerini dinlendirme zamanı! Uyumadan önce göz çevreni yoğun şekilde nemlendirmek, sabah uyandığında daha canlı bakışlara sahip olmana destek olacaktır. Bu nedenle biz, gece bakım rutinimizde Garnier Nem Bombası Gece Kağıt Göz Maskesi’ni kullanıyoruz.

Garnier Nem Bombası Gece Kağıt Göz Maskesi

Derin okyanus suyu ve Hyaluronik Asit içeren bu kağıt göz maskesi, göz çevremizi nemlendirip yatıştırıyor, tazeliyor, rahatlamasını sağlıyor. Yorgun, şiş görünen göz çevresi için bizim en sevdiğimiz, en pratik ürünlerden! :)

Ürünü burada inceleyebilirsin

Kusursuz, doğal güzellik!

Kusursuz, doğal güzellik!

Hem cildindeki yorgun görünümü giderecek, hem de sağladığı doğal kapatıcılıkla yorgunluk belirtilerini gizleyecek bir önerimiz var: Garnier BB Krem! Şimdiye kadar kaç Garnier BB Krem bitirdik bilmiyoruz! :) Sürekli stok yaptığımız ürünlerden diyebiliriz. Cildimize sağladığı doğal, kusursuz kapatıcılıkla, hafif yapısıyla günlük cilt rutinimizin demirbaşı!

garnier bb krem

Anında kusursuz cilt güzelliği sağlıyor ve bunu yaparken de cildimizin hem nefes almasını sağlıyor hem de nemlendiriyor. Sen de doğal bir cilt görünümü elde etmek istiyorsan Garnier BB Krem’i denemeni öneririz.  

Ürünü burada inceleyebilirsin

Yorgunluk belirtilerine elveda!

Yorgunluk belirtilerine elveda!

Yukarıda da dediğimiz gibi, cildimizi nemlendirip rahatlamasına destek olduğumuzda, daha dinlenmiş bir cilt görünümü elde edebiliyoruz. Bu konuda da bizim favorilerimizden biri Garnier Nem Bombası Yorgunluk Karşıtı Kağıt Yüz Maskesi.

Garnier Nem Bombası Yorgunluk Karşıtı Kağıt Yüz Maskesi

Lavanta yağının dinlendirici etkisini bilmeyen yok! Lavanta yağı ve Hyaluronik Asit içeren Garnier Nem Bombası Yorgunluk Karşıtı Kağıt Yüz Maskesi’nin cildimize sağladığı nem ve rahatlama ile dinlenmiş bir görünüm sağlayabiliyoruz. Kağıt maskeyi uygula, 15 dakika bekle ve dinlenmiş cilt görünümünün tadını çıkart! :)

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap