Cilt Nemlendirme

Yeni yılda ihtiyacın olan tek cilt bakım ürününü açıklıyoruz!

3 dk.
Yeni yılda ihtiyacın olan tek cilt bakım ürününü açıklıyoruz!
Cansu Girgin

Cansu Girgin

Blogger

Yeni bir yıl, yeni bir cilt bakım rutini! Yepyeni bir yılda hem kendini şımartmak, hem de geçen yılların güzelliğinden bir şey alıp götürmesini engellemek için cilt bakım rutinine yeni eklemeler yapmalısın. Biz yeni yıl için günlük cilt bakım rutinimize öyle bir ürün ekledik ki şimdiden gelen yılın bizim yılımız olduğuna eminiz! Cildi olduğundan daha dolgun, canlı ve pürüzsüz gösteren bu cilt bakım ürününü seninle tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.

Yeni yıl için kendini ödüllendir

Yeni yıl için kendini ödüllendir

Zorlu bir yılı geride bıraktın. Bu kadar zorluk, stres ve yorgunluk arasında cildine pek iyi bakmamış olabilirsin. Her şeyden önce bir yıl daha yaş aldın ve cildindeki Hyaluronik Asit miktarı biraz daha düştü (20 yaşının üzerinde olduğunu tahmin ediyoruz). Yeni yıl için cildinin daha dolgun ve pürüzsüz görünmesini diliyorsan sana harika bir serum önerimiz olacak: La Roche Posay Hyalu B5 Serum. Cilde dolgun görünüm veren ve cilt bariyerini onarmaya yardımcı olan kırışıklık karşıtı bakım serumu, yeni yılda cildinin daha pürüzsüz görünmesine sağlayacak.

La Roche Posay serumun içeriğindeki iki çeşit Hyalüronik Asit, Vitamin B5 ve Madecassoside cildi dolgunlaştırma etkisine sahip. Biliyorsun zamanla cilt alt dokusundaki yağ oranı azalır ve cildin elastikiyeti azalarak ciltte kırışıklık ve sarkmalar meydana gelebilir. Hyalu B5 serum, cildin ihtiyacı olan sıkılığı sağlayarak cildinin daha dinç görünmesine yardımcı oluyor. İşte yeni yıl dileklerin kabul oldu bile!

Ürünü burada inceleyebilirsin

Hyalu B5 Serum nasıl kullanılır?

Hyalu B5 Serum nasıl kullanılır?

Henüz cilt bakımında serumla tanışmamış olanlar için ‘nasıl serum kullanılır?’ kısmına açıklık getirelim... Serumu, tıpkı nemlendirici kremler gibi temiz cildine uygulamanı öneriyoruz. La Roche Posay Hyalu B5 serumun ferahlatıcı su bazlı formülü cildindi rahatlatıyor ve yapışkan bir his bırakmıyor. Serumu sabah ve akşam olmak üzere, günde iki kere temiz cildine 3-4 damla kadar uygulayabilirsin. Geri kalan ürünü biraz da boynuna uygulayarak boyun bölgesinde de genç ve pürüzsüz bir görünüm yaratabilirsin. Serum uyguladıktan sonra dışarı çıkmak isteyenler için mutlaka güneş kremi sürmelerini öneririz. Güneşli günlerde korunmasız bir şekilde dışarı çıkmak cildinin kurumasına ve cilt lekelerinin oluşmasına yol açabilir.

Yeni yılda göz çevresini unutma

Yeni yılda göz çevresini unutma

Geçtiğimiz yılların izleri en çok göz çevresinde kaldı. Göz çevresini nemlendirmek ve ince çizgileri kontrol altına almak için Hyaluronik Asit desteği almalısın. La Roche Posay Hyalu B5 Eyes, iki çeşit saf Hyaluronik Asit ve B5 vitamini içeriyor. Göz çevresine dolgunluk kazandıran bu göz kremi, düzenli kullanıldığında ince çizgilerin azalmasına yardımcı oluyor ve göz çevresini aydınlatıyor.

Yorgun göz çevresindeki koyu halkalar, göz altı torbaları seni olduğundan daha olgun gösterebilir. Bu görünümü dengelemek ve göz çevresine daha genç bir görünüm kazandırmak için sabah ve akşam düzenli olarak La Roche Posay göz kremini uygulamalısın. Yeni yılda göz kremi uygulama kararı aldıktan sonra cilt görünümünün daha genç ve dinamik olduğunu fark edeceksin.

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap