Güneş Koruması

Vichy Güneş Kremlerini Derledik!

2 dk.
Vichy Güneş Kremlerini Derledik!
Ece Atalay

Ece Atalay

Blogger

+ Tüm yazıları

Güneşin UV ışınlarının cildimiz için ne kadar zararlı olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Sadece yaz aylarında değil, 4 mevsim boyunca, hatta hava bulutluyken bile cildimiz UV ışınlarına maruz kalabiliyor. Bu nedenle biz de yaz-kış demeden Vichy güneş kremi kullananlardan olarak, favorimiz olan Vichy güneş koruyucuları derlemek istedik. Sana en uygun Vichy güneş kremini seçip cildini koruma altına almaya hazır mısın?

1.Vichy Idéal Soleil Anti-Dark Spot SPF 50+

Cilt lekelerinin oluşmasının en önemli nedeni güneşin UV ışınlarıdır. Eğer cilt lekelerin varsa lekelerinin ilerlemesine, lekelerin yoksa da oluşmasına engel olmak için sana önerimiz Vichy Idéal Soleil Anti-Dark Spot SPF 50+ krem. Renkli dokusu sayesinde hem cilt tonun eşitlenir hem de cildin güneşten korunur. 

Nasıl kullanılır: Kremi güneşe çıkmadan hemen önce uygulamalısın.

2.Vichy Idéal Soleil Yaşlanma Karşıtı Güneş Koruyucu

Güneş ışınlarının yaşlanma üzerindeki etkisi ortada! Cildini hem güneş ışınlarına karşı koruyup hem de daha elastik ve ışıltılı olmasını sağlayan bu güneş koruyucu krem, çay özü ve C vitamini içeriyor. 

Nasıl kullanılır: Güneşe çıkmadan önce uygulayabilirsin. Tüm yüze tampon hareketleri ile uygulanıyor ve uygulama sonrasında her 2-3 saatte bir yenileniyor.

3.Vichy Idéal Soleil BB Güneş Koruyucu

Karma-yağlı ciltlere özel formülü bulunan bu güneş koruyucu BB krem, hem cilde renk veriyor hem de güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyor. Özellikle tek 1 ürün kullanarak cildini güneşe karşı korumak ve tenine renk katmak isteyenler için ideal! 

Nasıl kullanılır: Güneşe çıkmadan hemen önce tüm yüzüne uygulayabilirsin.

4.Vichy Idéal Soleil Güneş Koruyucu Su

Bazıları güneş koruyucusunun yapışkan his bırakmamasını hatta beyaz iz de bırakmamasını istiyor. İşte Vichy’nin güneş koruyucu suları tam da onlara göre! Sağlıklı Bronzlaştıran Güneş Koruyucu Su formül olarak gerçekten bir harika, içeriğinde bulunan Beta Karoten ile cildin sağlıklı bronzlaşmasını sağlıyor.

Nasıl kullanılır: Sprey formu sayesinde kullanımı çok kolay! Güneş ışığına maruz kalmadan önce spreyi kuvvetli bir şekilde çalkala ve bolca uygulayın. Vücudun her yerine dairesel hareketlerle iyice yay.

5.Vichy Capital Soleil Beach Protect

Yaz aylarında plajdayken güneş kremine yapışan kum kimi rahatsız etmez ki? Bu duruma kumun cilde yapışmasına karşı etkili Vichy Idéal Soleil Capital Soleil Beach Protect güneş koruyucu ile engel olabiliyoruz! Suya ve kuma karşı dayanıklı olmasının yanında deniz tuzunun ve rüzgarın cildi kurutmasına karşı da etkili.

Nasıl kullanılır: Vücuduna uygulamadan önce spreyi iyice çalkala. Ardından önce avucuna ürünü uygulayıp vücuduna yay. 

Sana daha iyi bir deneyim sunabilmek için çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması ve Çerez Politikası metinlerini inceleyebilirsin.