Gece Bakımı

Uyumadan Önce En İyi Gece Bakım Kremleri

3 dk.
Uyumadan Önce En İyi Gece Bakım Kremleri
Ece Atalay

Ece Atalay

Blogger

+ Tüm yazıları

Sabah uyandığında dinlenmiş, capcanlı ve aydınlık bir cilt görünümün olsun istiyorsan gece yatmadan önce bakımına özen göstermeni öneririz. Gece boyunca cildimiz kendini yenilemeye devam eder. Böylece doğru bakımı uyguladığımızda da sabah süper bir ciltle güne başlayabiliyoruz!

Biz de bu konudaki en sevdiğimiz ve favorilerimizden olan gece kremlerini, göz kremlerini derlemek istedik. Bizim favorimiz olan en iyi gece kremi önerilerimizi öğrenmeye hazır mısın?

Gece Kremi Favorilerimiz:

Gece Kremi Favorilerimiz

Gece kremleri, özellikle de yaşlanma karşıtı, kırışıklık karşıtı kremler gece uygulandığında sabaha kadar etki etmeye devam ediyor ve bu sayede sabah uyandığında daha ışıltılı, aydınlık cilt görünümüne ulaşabiliyorsun. İşte bizim gece kremlerimiz! :)

Vichy Slow Age Detoks Etkili Gece Kremi & Maske

Gün boyunca cildimiz birçok çevresel faktöre maruz kalıyor. Hava kirliliği, UV ışınları, stres gibi etkenler nedeniyle cilt bariyerimiz zarar görür. İşte bu faktörlere karşı cildimizi koruma altına almak, güne başlarken nemli, ışıltılı bir görünüme sahip olmak için Vichy Slow Age Detoks Etkili Gece Kremi & Maske’den yardım alıyoruz.

İçerisinde probiyotik türevi ve resveratrol bulunuyor. Böylece gece boyunca cildin oksijen almasına destek olup detoks etkisi sağlıyor. Gece nemlendirici kremleri arasında favorilerimizden diyebiliriz.


Ürünü burada inceleyebilirsin

Vichy Liftactiv Supreme Gece Bakım Kremi

Kırışıklıklar, sıkılık kaybı için favorilerimizden biri Vichy Liftactiv Supreme Gece Bakım Kremi. Cildi nemlendiren, ışıltı veren C vitamini, Shea Yağı ve yaşlanma karşıtı Rhamnose içerikleriyle cildin genç görünümünün ortaya çıkmasına destek oluyor. Bu gece kremi, yatmadan önce uygulanıyor ve içerikleri gece boyunca cildine etki edip, günden güne daha sıkı bir cilt görünümü elde etmene destek oluyor.

Vichy Neovadiol Gece Kremi

Özellikle menopoz döneminde, kadınlar ciltlerinde yoğunluk kaybı yaşayabiliyorlar. Bu yoğunluk kaybına destek olan, favori gece kremlerimizden biri Vichy Neovadiol Gece Kremi. Gece boyunca ciltte oluşan şişkinliğin azalmasına destek olan bu gece kremi, cilt hücrelerini yenileyip cilde dolgunluğunu geri kazandırıyor. Pro-Xylane içeren bu gece kremi, cildin doğal bariyerini nemlendirerek cildin dolgunlaşmasına destek oluyor.

Gece için Göz Bakım Kremi Favorilerimiz:

Gece için Göz Bakım Kremi Favorilerimiz

Sabah uyandığımızda aydınlık, canlı bir görünüm için gece boyunca yalnızca yüzümüze değil, göz çevremize de bakım yapan ürünleri kullanıyoruz. Bu bakımlar arasında favorilerimizi aşağıda bulabilirsin.

Vichy Slowage Probiyotik Türevi İçeren Göz Çevresi Bakım Kremi

Çevresel faktörler ve yaşam tarzından kaynaklanan yaşlanma belirtilerinin yavaşlamasına destek olan bu günlük göz çevresi bakımı, antioksidan ve probiyotik türevi içeriyor. Özellikle göz çevresinde yorgunluk görünümü, gözaltı torbaları ve koyu halkalar için bizim kullandığımız kremlerden.


Ürünü burada inceleyebilirsin

Vichy Neovadiol Göz & Dudak Kremi

Derin kırışıklıklar ve elastikiyet kaybı için bizim favorilerimizden biri Vichy Neovadiol Göz & Dudak Kremi. Hem göz çevresindeki kırışıklık görünümüne hem de dudak üstü çizgilerinin görünümüne etki eden bu krem, metal başlığı ile ferahlatıcı bir etki sağlıyor.

Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakımı

Son dönemin en trend içeriklerinden doğal Hyalüronik asit içeren Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakımı bizim çok gizli bakım sırlarımızdan biri! Uyku düzensizliği gibi cildimizi olumsuz etkileyen durumlarla karşılaştığımızda göz çevremize canlılık katabiliyoruz. Göz çevresindeki ince deri için geliştirilmiş kafein içeriği ile koyu halkaların görünümünü azaltıyor. Yani sabahları artık koyu halkaları kapatmakla uğraşmamıza gerek kalmadı. :)

Artık her güne süper bir başlangıç yapmaya hazır mısın? 😊 

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap