Cilt Nemlendirme

Ünlülerin Güzellik Sırları: Fahriye Evcen ile Cilt Bakım Rutini

2 dk.
Ünlülerin Güzellik Sırları: Fahriye Evcen ile Cilt Bakım Rutini
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Güzelliği ile bizi büyüleyen Fahriye Evcen’in cilt bakım rutini ve güzellik sırlarıyla karşındayız!

Bir süredir ekranlardan uzak olan Fahriye Evcen, en sevdiğimiz cilt bakım markalarından biri olan L’Oréal Paris için kamera karşısına geçmiş! Bu harika işbirliğini duyar duymaz biz de hemen koştuk, duyduk ki çekimler sırasında Fahriye Evcen, güzel cildinin sırlarını da paylaşmış! Reklam filmini izlediğimizde, güzelliğine tekrar hayran kaldığımız Fahriye Evcen’in cilt bakım sırlarını sen de bizim kadar merak ediyorsan, okumaya devam et!

Güzellik Dolu Bir Cildin Sırrı

Güzellik Dolu Bir Cildin Sırrı

Öğrendiğimize göre, Fahriye Evcen’in en büyük güzellik sırrı, düzenli olarak cilt bakımı yapması. Her zaman pürüzsüz ve parlak görünen bir cildin sırrını da bizi çok merakta bırakmadan hemen açıklıyor: L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı! Reklam çekimlerinde de “Cildine güzellik dolsun” mesajını veren Fahriye Evcen’in, tıpkı bizim gibi L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı serisini kullanmasına çok sevindik!

Fahriye Evcen reklam setinde, son zamanlarda birçok kişiden “Cildine bir güzellik gelmiş” yorumları aldığını söylemiş. Bunun sırrının da son zamanlardaki favorisi L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı olduğunu söylüyor. Hyaluronik asitin cilt bakımında mutlaka yer alması gereken bir içerik olduğunu ve Hyaluron Uzmanı kremde ise iki çeşit hyaluronik asit bulunduğu için çok etkili olduğunu söylemiş. Fahriye Evcen cilt bakım sırrında son derece haklı, hyaluronik asitin cilde verdiği nem, pürüzsüzlük ve kusursuzluk etkisini denemediysen çok şey kaçırıyorsun!

Ürünü burada inceleyebilirsin

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı ile Cildine Güzellik Dolsun

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı ile Cildine Güzellik Dolsun

Hyaluron Uzmanı kremlerin bu kadar farklı ve etkili olmasının sebebi, formüllerinde iki çeşit hyaluronik asit molekülünün bulunması. Cildi dolgunlaştıran, kırışıklık görünümünü azaltan ve yoğun şekilde nemlendiren Hyaluron Uzmanı serisinde yüksek ve mikro moleküler hyaluronik asit bulunuyor. Yüksek moleküler hyaluronik asit, nemi cilde hapsediyor, yoğun bir şekilde nemlendiriyor ve nem kaybını engelliyor. Mikro moleküler hyaluronik asit ise, cildin daha derinine etki ederek cildin dolgunlaşmasını, kırışıklık görünümünün azalmasını sağlıyor.

l'oréal paris hyaluron uzmanı

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı serisinde GFK 20 içeren bir gündüz kremi, maske dokusunda bir gece kremi, yoğun nem veren bir göz kremi ve cilt dolgunlaştıran nemlendirici kağıt yüz maskesi yer alıyor. Hyaluronik asitin gücünü arkasına alan bu cilt dolgunlaştıran cilt bakım serisi, tıpkı Fahriye Evcen’in olduğu gibi bizim de favorimiz. Seri ilk çıktığında deneyip sonucundan son derece memnun kalmış ve hemen bir deneme yazısı da yazmıştık. Bu etkiyi merak ediyorsan, yazımıza buradan göz atabilirsin.

İşte Fahriye Evcen’in parlak ve pürüzsüz cildinin sırrını sen de bizimle birlikte öğreniş oldun! Sen de yoğun bir şekilde nemlenmiş, dolgun ve gen görünen bir cilde sahip olmak istiyorsan, hyaluronik asit içeren L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı serisini mutlaka denemelisin!

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap