Cilt Bakımı

Trendyol İndiriminden Alabilceğin Cilt Bakımı Ürünleri

3 dk.
Trendyol İndiriminden Alabilceğin Cilt Bakımı Ürünleri
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Trendyol indiriminden alabileceğin cilt bakım ürünü önerilerimizi bir araya getirdik!

Trendyol indirimi ne zaman diye düşünüp dururken, harika bir fırsatla karşındayız! 17-20 Nisan tarihleri arasında %40'a varan harika bir indirim olacağını duyup, en sevdiğimiz cilt bakımı ürünlerini sana da önermek istedik. Her gün kullandığımız, cilt bakım rutinimizden eksik etmediğimiz, senin de mutlaka denemeni tavsiye ettiğimiz, Trendyol indiriminden alabileceğin harika cilt bakımı ürünlerini bir araya getirdik!

Trendyol indiriminden neler alınır?

Nemlendirici önerisi

Nemlendirici önerisi

Eğer cildini nemlendirmek için iyi bir nemlendirici arıyorsan, hem hyaluronik asit hem de aloe vera içersin istiyorsan, sana gözümüz kapalı Garnier Hyaluronik Aloe Jel Nemlendiricisini önerebiliriz! Formülündeki hyaluronik asit ve aloe vera ile cildi anında nemlendiren, ferahlatan ve cilde canlı bir görünüm veren, %96 doğal kaynaklı formüle sahip bu jel nemlendiriciyi mutlaka denemelisin. Jel dokusu sayesinde çok kolay bir şekilde uygulanan ve hızla emilen bu nemlendirici, geriye pürüzsüz bir etki ve canlanmış bir cilt bırakıyor.


Yüz temizleme jeli önerisi

Yüz temizleme jeli önerisi

Günlük olarak kullanabileceğin bir yüz temizleme jeli önerisi arıyorsan, Garnier Hyaluronik Aloe Yüz Temizleme Jeli’ni önerebiliriz. Tüm cilt tipleri için uygun olan ve formülündeki hyaluronik asit ve aloe vera ile cildi iyi bir şekilde temizleyen, gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olan bu yüz temizleme jeli, aynı zamanda çok ferah bir his veriyor. Tam günlük cilt bakım rutinine eklenecek bir ürün!

Siyah nokta karşıtı bakım önerisi

Siyah nokta karşıtı bakım önerisi

Eğer cildinde geniş gözenek görünümü ve siyah nokta gibi cilt problemlerinden şikayetçiysen, Trendyol indiriminden Garnier’in Saf ve Temiz Kömürlü 3’ü Bir Arada ürününü alabilirsin. Temizleme, peeling ve maske olarak 3 farklı amaç için kullanılabilen bu ürün, formülündeki kömür, yaban mersini özü ve salisilik asit ile cildi arındırıyor, fazla yağın dengelenmesini sağlayarak cildin daha mat olmasını sağlıyor ve inatçı siyah noktaların da azalmasını sağlıyor. Siyah noktalara karşı daha etkili bir çözüm için Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Temizleme Jelini de cilt bakım rutinine ekleyebilirsin.

Soyulabilen siyah maske önerisi

Soyulabilir siyah maske önerisi

Trendyol indirimlerinde her zaman en sevdiklerimizden biri de soyulabilir siyah maskeler. Siyah noktaları gidermenin en keyifli yollarından biri olan bu maskeler son derece etkililer. Garnier’in Saf ve Temiz Kömürlü Siyah Nokta Karşıtı Soyulabilen Maskesi, kömür ve salisilik asit içeren formülüyle ciltteki ve gözeneklerdeki siyah noktaları ve kirleri temizlemeye yardımcı oluyor. Özellikle acil durumlarda T bölgesine uygulandığında, gözle görülür bir etkisi var! Tek yapman gereken T bölgesine uygulama, kurumasını beklemek ve sonra da soymak!

Micellar Makyaj Temizleme Suyu Önerisi

Micellar Makyaj Temizleme Suyu Önerisi

Cildini makyajdan iyi bir şekilde arındırmanın ne kadar önemli olduğunu biliyorsun. Bu yüzden micellar sular bizim için vazgeçilmezler. Trendyol indiriminde takip edip stokladığımız micellar su önerimiz ise Garnier’in Micellar Gül Suyu Kusursuz Makyaj Temizleme & Işıltı’sını denemediysen çok şey kaçırıyorsun. Parlak bir cilt görünümü için ideal olan bu micellar su, makyajı temizledikten sonraki solgun görünümün de önüne geçiyor.


Peeling önerisi

Peeling önerisi

Düzenli bir şekilde peeling yapmak, cilt bakım rutinlerimizin olmazsa olmazlarından. Ciltteki ölü derilerden, kalıntı ve kirlerden arındırmanın harika bir yolu olan peeling adımını, haftada 2-3 kez sen de uygulamalısın. Trendyol indirminden kaçırılmayacak peeling önerimiz ise, Garnier’in Kayısı Peelingi. Organik kayısı yağı içeren bu peeling, cildi yoğun bir şekilde temizlerken aynı zamanda da sağlıklı bir ışıltı veriyor. Cilde uygular uygulamaz erimeye başlıyor ve son derece nazik bir şekilde peeling yapıyor.

Önerilen cilt bakım rutini

Sana daha iyi bir deneyim sunabilmek için çerezler kullanıyoruz.
Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması ve Çerez Politikası metinlerini inceleyebilirsin.