Cilt Kuruluğu

Parlak Bir Cilt Elde Etmek için İhtiyacın Olan Cilt Bakım Rutini

2 dk.
Parlak Bir Cilt Elde Etmek için İhtiyacın Olan Cilt Bakım Rutini
Ece Atalay

Ece Atalay

Blogger

+ Tüm yazıları

Cildimveben.com editörleri olarak, cildimize düşkün olan bizler, sağlıkla parlayan bir cilt görünümü için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Tabii ki parlak cilt için kullandığımız ve etkisini hemen gördüğümüz cilt bakım ürünleri var! Bu ürünlerin etkilerinden en yüksek faydayı görmek için, düzenli ve doğru şekilde kullanmaksa oldukça önemli. Eğer sen de parlak ve aydınlık cilt görünümü istiyorsan, cilt bakım rutinine eklemen gereken ürünleri bu yazımızda derledik. Hadi başlayalım! :)

1. Makyajını çıkar ve parla!

Makyajını çıkar ve parla!

Cildinin sağlıkla parlaması için makyaj yaptıktan sonra üşenmeyip temizliyorsun değil mi? Taze, sağlıklı ve parlak bir cilt, iyice temizlemekten geçiyor. Bu konuda en güvendiğimiz ürünlerin başında da Garnier Micellar C Vitamini Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu geliyor.

Yeni çıkan Garnier C Vitamini Micellar Suyu, cildimizdeki makyajı temizliyor, cildimizi arındırıyor ve bunu yaparken de süper bir parlaklık veriyor. Bunu da formülüdeki C vitamini ve misel tanecikler sayesinde yapıyor! Bu misel tanecikler, cildimizdeki makyaj kalıntılarını, kiri, sanki bir mıknatıs gibi çekiyor. Böylece cildimizi temizlemek için ovalamamıza da gerek kalmıyor; tek adımda cildimiz temizleniyor.

Ürünü burada inceleyebilirsin

2. Parlaklık veren C vitamini serumu uygula!

2. Parlaklık veren C vitamini serumu uygula!

C vitamininin cilde parlaklık verme özelliği olmazsa olmaz! Eğer cildinde renk eşitsizlikleri ve koyu lekeler varsa, cildinin daha aydınlık, parlak ve pürüzsüz görünmesi için Garnier C Vitamini Parlak Süper Aydınlatıcı Serum'u kullanabilirsin. %3,5 C vitamini, niasinamid ve salisilik asit içeren yüksek konsantreli bu C vitamini serumu, günden güne cildin daha parlak ve aydınlık görünmesini sağlıyor.

Düzenli olarak kullanıldığında, 3 günde cildin daha eşit tonda ve pürüzsüz görünmesini sağlarken, 6 günde ise koyu lekelerin görünümünde azalma sağlıyor. Sonuç olarak cilt daha parlak, aydınlık, pürüzsüz ve canlı görünüyor. Garnier C vitamini serumu daha yakından incelemek ve kullananlar olarak yorumlarımızı görmek istersen, bu makalemize göz atabilirsin.

Ürünü burada inceleyebilirsin

3. Işıl ışıl bir cilt için cildini neme doyur!

Işıl ışıl bir cilt için cildini neme doyur!

Solgun bir cildin varsa, anında canlı ve parlak bir cilt görünümü istiyorsan cildini neme doyurman gerekir. Yoğun nemlendirici özelliğe sahip Garnier C Vitamini Parlak Günlük Nemlendirici Jel, cildi 48 saate kadar nemlendiriyor ve anında daha taze görünmesini sağlıyor. C vitamini ve limon özü formülü ile bu nemlendiriciyi rutinine dahil ettiğinde, cildinin parlak ve aydınlık görüneceğine emin olabilirsin.

4. 15 dakikada nem ve parlaklık maskesi

Garnier Nem Bombası Işıltı Verici Kağıt Yüz Maskesi

Cildinin parlak ve aydınlık görünmesi için yapabileceğin en iyi şeylerden biri de kağıt maske uygulamak. Garnier C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi, C vitamini ve hyaluronik asit içeren formülü ile solgun ciltlere anında yoğun nem veriyor, daha parlak görünmesini sağlıyor. Sadece 15 dakikada cildinin ne kadar parladığını görünce inanamayacaksın!

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap