Vücut Temizliği

Öneriyoruz: Garnier Mineral Deodorant Çeşitleri

3 dk.
Öneriyoruz: Garnier Mineral Deodorant Çeşitleri
Ece Atalay

Ece Atalay

Blogger

+ Tüm yazıları

Gün boyunca duştan yeni çıkmış gibi ferahlık, tazelik hissini yaşamak isteyen bizler için, deodorantlar ideal! Deodorant konusundaki favorilerimizden biri de Garnier deodorantlar. Peki Garnier Mineral deodorant çeşitlerini daha yakından tanımaya ne dersin?

Garnier Mineral Deodorant çeşitleri nelerdir?

Garnier Mineral Deodorant çeşitleri nelerdir?

Öncelikle Garnier Mineral Deodorant çeşitlerinin sprey ve roll-on olarak 2 formda bulunduğunu söylemeliyiz. Ürün ailesi olarak da 5 farklı serisi bulunuyor:

  • Saf & Temiz
  • Lekesiz Koruma
  • Ultra Kuru
  • Termal Koruma
  • Doğal Ferahlık

Şimdi, her bir Garnier Mineral Deodorant ailesini beraber keşfedelim!

1.Garnier Mineral Saf ve Temiz Deodorant

Hem roll-on hem de sprey deodorantı bulunan Garnier Mineral Saf ve Temiz, mis gibi ferah kokusu, arındırıcı özellikli çay ağacı yağı içeriği ile ter kokusuna karşı etki ediyor. Gün boyunca sağladığı temizlik, ferahlık hissi 48 saat boyunca sürüyor. Doğal ıslaklık emici mineral içeren formülü sayesinde ıslaklığı sünger gibi emiyor. Böylece hem giysilerimizde hem de koltuk altında 48 saat boyunca kuru ve ferah hissetmemizi sağlarken, cildimizin de nefes almasına izin veriyor.

Garnier Saf ve Temiz Deodorantlar uygulandıktan sonra hızlı şekilde kuruyor. Ayrıca Garnier Saf ve Temiz Roll On da Sprey de etil alkol içermiyor.

2.Garnier Mineral Lekesiz Koruma Deodorant

Garnier Lekesiz Koruma serisinin de hem sprey hem de roll-on deodorantı bulunuyor. Bu seri, deodorantlarının kıyafetlerinde leke bırakmasından, giysilerine zarar vermesinden bıkanlar için oldukça uygun. Siyah kıyafetlerde deodorant kaynaklı oluşan beyaz izlere, beyaz kıyafetlerde sarı lekelere, renkli kıyafetlerde ise zamanla oluşan renk solmalarına karşı etkilidir.

Aynı diğer Garnier Mineral Deodorantlar gibi bu roll-on ve sprey de 48 saat boyunca koltuk altında ferahlık ve kuruluk hissi sağlıyor. Garnier Mineral Lekesiz Koruma ile artık giysilerimiz zarar görmüyor! :)

3.Garnier Mineral Ultra Kuru Deodorant

Uyguladıktan sonra hızlı kuruyan ve koltuk altında uzun süre kuruluk hissi sağlayan Garnier Ultra Kuru Deodorantlar da bizim günlük rutinimizin bir parçası haline geldi. :) Hızlı kuruma özelliğine sahip, zorlayıcı koşullarda bile koltuk altına uzun süreli kuruluk hissi veren bu sprey ve roll-on deodorantlar 48 saat boyunca etkili.

Ürünü burada inceleyebilirsin

4.Garnier Mineral Termal Koruma Deodorant

72 saat boyunca bile koruma sağlayan bir deodorant olduğunu ilk duyduğumuzda çok şaşırdık. Tabii ki hemen denedik ve en sevdiğimiz deodorantlarımızdan oldu! Garnier Mineral Termal Koruma Roll-On ve Sprey, termoaktif bileşenler içeren formülüyle 45 dereceye kadar yüksek ısı değişimlerine, stres gibi etkenlere rağmen ter kokusu ve ıslaklığa karşı sağladığı uzun süreli korumayla en sevdiğimiz deodorantlardan biri oldu!

5.Garnier Mineral Doğal Ferahlık Deodorant

Pudra içermeyen bir sprey deodorant arayışındaysan sana önerimiz Garnier Mineral Doğal Ferahlık Sprey Deodorant. Özellikle uzun süre kalıcı ferahlık hissi ile cilde duyarlı deodorant korumasını bir arada isteyenlere oldukça uygun. Ayrıca cilde duyarlı, hassas bir dokunuş yapan bu deodorant, 48 saat boyunca koruma sağlıyor.

Garnier Mineral Sprey Deodorantlar Nasıl Kullanılır?

Garnier koltuk altı deodorant spreylerini kullanmadan önce iyice çalkalamalısın. Ardından kutuyu dik tutarak, 15 cm mesafeden çıplak ve temiz koltuk altına püskürt. İşte bu kadar!

Garnier Mineral Roll-On Deodorantlar Nasıl Kullanılır?

Garnier roll on deodorantları uygularken de, başında bulunan bilyeyi tam tur döndürerek temiz ve kuru koltuk altına sürebilirsin. 

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap