Kiehl's ile Daha İyi Bir Gelecek için #YeşiliYay'ıyoruz!

Göz Altı Morlukları

Öneriyoruz: En İyi 7 Göz Altı Kremi

3 dk.
Öneriyoruz: En İyi 7 Göz Altı Kremi
Ece Atalay

Ece Atalay

Blogger

+ Tüm yazıları

Göz altı morlukları korkulu rüyamız! Yorgunluk, stres, uykusuzluk gibi nedenlerden dolayı göz altlarımızda morluklar oluşabiliyor. Hatta bazen şişlikler de beraberinde gelebiliyor… Peki göz altı morluklarına ne iyi gelir? Neyse ki her sabah, göz çevremizde morluk, şişlik oluşmadan uyanmamızı sağlayan göz altı morluk giderici kremlerimiz var! Biz de en sevdiğimiz ve favorimiz olan göz altı morlukları kremlerimizi derledik. Hadi başlayalım! 😊 

1.L'Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Göz Kremi

L'Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Göz Kremi

Göz altının ve göz çevresinin canlı, pürüzsüz görünmesini sağlamak için düzenli şekilde nemlendirmek çok önemlidir. Göz çevresindeki deri çok ince olduğundan, bu deri kurumaya daha çabuk meyillidir. O nedenle nemlendirici özelliğe sahip göz kremlerini tercih etmeni öneririz. Önerdiğimiz kremlerden biri de L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Göz Kremi.

Yüksek moleküler hyaluronik asit ve mikro hyaluronik asit olarak 2 çeşit hyaluronik asit içeren bu göz kremi, göz çevresini derinlemesine nemlendiriyor. Aynı zamanda cilde dolgunluk kazandırdığı için göz çevresindeki kırışıklıklara da etki ediyor.

Ürünü burada inceleyebilirsin

2.La Roche-Posay Hyalu B5 Yeux Göz Çevresi Bakım Kremi

La Roche-Posay Hyalu B5 Yeux Göz Çevresi Bakım Kremi

Hassas göz çevresine, hassas bir bakım yapmak gerekiyor. Göz çevresine nazikçe bakım yaparken, dolgunlaştırıcı etki sağlayan, kırışıklık görünümüne etki eden La Roche-Posay Hyalu B5 Yeux Göz Çevresi Bakım Kremi son dönemdeki favorilerimizden! 

2 çeşit Hyalüronik Asit ve B5 Vitamini içeren bu özel göz çevresi kremi, ince ve yorgun göz çevresini nemlendirip daha dolgun görünmesine destek oluyor. Aynı zamanda bu bölgenin rahatlamış ve dinlenmiş görünmesini sağlıyor.

Ürünü burada inceleyebilirsin

3.Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakımı

3.Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakımı

Sabahları kahve içmeden uyanamayanlar bizler, tabii ki göz altı morlukları için kullandığımız kremde de kafein arıyoruz! :) Doğal Kaynaklı Hyalüronik Asit ve saf kafein içeren Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakımı, göz çevresindeki koyu halkaların, göz altı torbalarının ve ince çizgilerin görünümünün azalmasına destek oluyor.

Özellikle göz altı torbaları dışında göz çevresindeki ince çizgilerin de görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. İnce deriye sahip göz çevremize nazik bir bakım yapıyor ve göz çevremiz aydınlık, canlı bir görünüme kavuşuyor!

4.Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado

4.Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado

En iyi göz altı morluk kremlerinden bahsedip de, kullanan herkesin çok sevdiği Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado’dan bahsetmemek olmaz! İçerisindeki avokado yağı ile göz çevremize nem desteği sağlıyor. Yumuşak bir formülü ve dokusu olduğu için göz çevresindeki ince deriyi nazikçe nemlendirip, ışıldamasını, canlanmasını sağlıyor. Biz, hem gündüz hem de gece bakım rutinimizden eksik etmiyoruz!

Ürünü burada inceleyebilirsin

5.La Roche-Posay Toleriane Ultra Yeux Göz Çevresi Kremi

5.La Roche-Posay Toleriane Ultra Yeux Göz Çevresi Kremi

Göz altı morlukları için krem favorilerimizden biri de La Roche-Posay Toleriane Ultra Göz Kremi. Göz çevresinde yanma, batma hissi, şişlik ya da rahatsızlık hissi olan ve La Roche-Posay göz altı morlukları kremi kullananlardan olarak Cildimveben.com editörlerinin en sevdiği kremlerden diyebiliriz. Hassas ve kuru göz çevresini derinlemesine nemlendirmek için bakım rutinimizin vazgeçilmezlerinden oldu.

6.L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Göz Bakım Kremi

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Göz Bakım Kremi

Parçalanmış Hyalüronik asit ve cildin destek liflerini güçlendiren Pro-Xylane içeren bu göz bakım kremi,  kırışıkların görünümünü azaltıyor. En sevdiğimiz özelliği ise serinletici metal başlığa sahip olması. Bu metal başlık ile göz torbalarının görünümünü azalmasına destek oluyor. Böylece bu göz altı morluğu için krem sayesinde göz çevresi anında daha pürüzsüz görünüyor, şişkinlikler azalıyor ve göz altında aydınlanma görülüyor. E daha ne olsun? 😊 

7.La Roche-Posay Redermic R Yeux Göz Kremi

La Roche-Posay Redermic R Yeux Göz Kremi

Cildin yenilenmesinde ve yapılanmasında etkili olan Retinol içeriğini duymuş muydun? Bu özel içerik, hem kaz ayağı kırışıklıklarına etki ediyor hem de göz altı morlukları, halkaları, şişliklerini en aza indirmeye yardımcı oluyor. Göz altı morlukları için en iyi krem arayışında olduğumuz dönemde karşımıza çıkan bu krem ilk kullanımdan itibaren favorilerimiz arasındaki yerini aldı. Hatta duyduğumuz kadarıyla bu göz altı morlukları için krem erkeklerin de favorilerindenmiş! 

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap