Güneş Koruması

Mutlaka Denemen Gereken En İyi Renkli Güneş Kremleri

3 dk.
Mutlaka Denemen Gereken En İyi Renkli Güneş Kremleri
Cansu Girgin

Cansu Girgin

Blogger

Yaz aylarının en büyük kurtarıcılarından biri bize göre renkli güneş kremleri! Cildimizi güneşin zararlı etkilerinden koruyan ve aynı zamanda cildi daha güzel gösteren renkli güneş kremleri yaz için çok kullanışlı bir seçenek.

Sen de bizim gibi cilt bakımına dikkat ediyorsan eminiz en iyi renkli güneş kreminin peşindesin! Merak etme, uzun araştırmalarımız sonrasında keşfettiğimiz en iyi renkli güneş koruyucuları sıraladık. Yaz aylarında cilt bakımını planlarken kendini Cildimveben editörlerine bırak ve tatilin tadını çıkar.

1. La Roche Posay Anthelios UVmunde 400 SPF 50+ Tinted

La Roche Posay Anthelios UVmunde 400 SPF 50+ Tinted

Renkli güneş kremi denildiğinde arkadaşlarımıza ilk tavsiye ettiğimiz ürünlerin başında La Roche Posay Anthelios UVmune 400 SPF 50+ Tinted geliyor. Anthelios serisindeki en yüksek UVA koruyuculuğuna sahip olan bu güneş kremi, hafif dokusuyla yüzde ağırlık yapmıyor ve cildi yağlandırmıyor.

UVA, UVB, Infrared-A ve kirlilik kaynaklı hasara karşı cildi korumaya yardımcı olan renkli güneş kremi aynı zamanda ciltte doğal bir örtücülük sağlıyor ve beyaz bir iz bırakmıyor.

Ürünü burada inceleyebilirsin

2. La Roche Posay Anthelios Pigment Correct SPF 50+ Tinted

La Roche Posay Anthelios Pigment Correct SPF 50+ Tinted

Güneş ışınlarının ciltte leke oluşumuna zemin hazırladığını biliyorsun, değil mi? Korunmasız bir şekilde güneşe çıkmak, hiperpigmentasyona neden olabilir. Bunun önüne geçmek ve koyu leke görünümünü azaltmak için La Roche Posay Anthelios Pİgment Correct SPF 50+ kullanabilirsin. Renkli güneş kremleri arasında en sevdiklerimizden biri olan bu güneş kremi, lekelere karşı etki göstererek cilt güzelliğini koruyor.

SPF 50 korumaya sahip olan Pigment Correct Tinted renkli güneş kremi, güneş kaynaklı cilt lekelerinin görünümünü azaltırken, yenilerinin oluşmasına engel oluyor. Doğal rengi sayesinde cilt kusursuz görünüyor.

Ürünü burada inceleyebilirsin

3. Vichy Capital Soleil Anti Dark Spot Leke Karşıtı Renkli Güneş Kremi

Vichy Capital Soleil Anti Dark Spot Leke Karşıtı Renkli Güneş Kremi

Cilt lekeleri ile başın dertteyse seni Vichy Capital Soleil Anti Dark Spot renkli güneş kremi ile tanıştıralım. SPF 50 + güneş koruması olan bu renkli koruyucu yüzündeki koyu lekelerin görünürlüğünü azaltıyor ve UVA + UVB koruması sayesinde yeni leke oluşumunun önüne geçiyor. Yaz aylarında leke oluşturmaya eğilimli cilt tipin varsa mutlaka leke karşıtı güneş korumalarını tercih etmelisin.

Vichy renkli güneş koruyucu, cilt tonunu eşitler ve yüzünün daha pürüzsüz görünesine yardımcı olur. Renkli güneş koruyucunu her 2-3 saatte bir tazelemeni öneririz. Renkli güneş koruyucuların en güzel özelliği, doğal bir bitişi olduğu için üst üste uygulanabiliyor, tazeleme gerektiğinde yüzündeki güneş koruyucusunu temizlemen gerekmiyor.

4. Garnier BB SPF 50 Leke Karşıtı

Garnier BB SPF 50 Leke Karşıtı

Güneş lekelerine karşı BB krem kullanmaya ne dersin? Cilt bakım dünyasının bize göre en pratik ürünlerinin başında BB krem krem geliyor. Hem cildi nemlendiren, hem de cilt tonunu eşitleyen BB kremlere şimdi de SPF 50 güneş koruması özelliği geldi! Garnier BB krem, leke görünümüne, ince kırışıklıklara ve güneş kaynaklı cilt kuruluğuna etki göstererek cildi UV ışınlarından koruyor.

Garnier SPF50 BB kremin marifetleri bitmedi… Güneş korumasının yanında 24 saate kadar cildi nemlendiren, yüzü daha ışıltılı gösteren ve cilt tonunu eşitleyen BB kremi hem şehirde hem de tatil boyunca kullanmalısın. 3 hafta boyunca Garnier BB kremi kullananlar cildin daha nemli, ışıltılı ve pürüzsüz göründüğünü söylüyorlar. Ciltte yağlı bir his bırakmayan ve hızlı emilen BB krem arayışında olanlar Garnier’in leke karşıtı BB kremine göz atmalı!

5. Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense CC Cream SPF 50

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense CC Cream SPF 50

Cilt bakım ürünlerinin doğal içeriklere sahip olmasını istiyorsan eminiz Kiehl’s markasının çoğu ürününü yakından tanıyorsundur. Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense CC Cream SPF 50, yaz aylarında en çok kullandığımız cilt bakım ürünlerinin başında geliyor. Liçi ve Meyan Kökü Özü içeren güneş korumalı renkli CC krem, çevresel etkenlerden cildimizi koruyor ve kirlilik karşıtı teknolojisi sayesinde yüzde daha temiz, ferah bir görünüm sağlıyor.

Renkli bitişe sahip olan Kiehl’s CC krem oldukça hafif bir yapıya sahip. Yüzde yağlandırma yapmıyor ve eşit dağılıyor. Dilersen CC kremini makyaj altına uygulayarak yüzünü gün boyu UV ışınlarından koruyabilirsin.

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap