Menopoz

Menopoz Dönemi Özel: Vichy Neovadiol Serisini İnceliyoruz

3 dk.
Menopoz Dönemi Özel: Vichy Neovadiol Serisini İnceliyoruz
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Menopoz dönemine özel olarak geliştirilen Vichy Neovadiol serisini birlikte inceliyoruz!

Menopoz dönemiyle birlikte ciltte meydana gelen değişiklikler; Cildin sıkılığını, yoğunluğunu parlaklığını ve tazeliğini kaybetmesi olarak sıralanabilir. Yoğunluğunu kaybetmeye başlayan cilt sarkabilir ve eski belirgin hatlarını kaybedebilir. Bunun için menopoz dönemi için özel geliştirilmiş formüllerle cildine bakım yapabilir, eski sıkılığını ve hatlarını kazanmasına yardımcı olabilirsin. Menopoz dönemine özel olan Vichy Neovadiol serisini, menopoz dönemindeki kadınlar için inceledik ve tüm ürünlerin özelliklerini bir araya getirdik.

Vichy Neovadiol Phytosculpt Gündüz Bakım Kremi

Vichy Neovadiol Phytosculpt Gündüz Bakım Kremi

Vichy Neovadiol serisinin en yeni üyesi olan Neovadiol Phytosculpt krem, azalan cilt yoğunluğu hedefleyen bir gündüz bakım kremi. Yüz ve boyun bölgesinde meydana gelen bu sıkılık kaybı sebebiyle, yüz hatları eski keskinliğini kaybetmeye başladığı için toparlayıcı etki gösteren bir bakım kremi son derece etkili olabilir.

Neovadiol Phytoscult krem, phytosterol içeren formülü sayesinde yüzdeki ve boyundaki sarkık görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. Boyun çizgisi ve yüz kontürü görünümünde gelişme sağlıyor. Düzenli olarak kullanıldığında da cildin daha canlı, pürüzsüz, sıkı ve daha az sarkık bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

Vichy Neovadiol Serum

Vichy Neovadiol Serum

Menopoz döneminde cildin sarkmaya başlaması nedeniyle, yüz ovali de şeklini kaybetmeye başlayabiliyor. Neovadiol yüz serumu, Proxylane, hedione ve doğal kaynaklı hyaluronik asit içeren formülü sayesinde cildin yoğunluğunu, tazeliğini ve parlaklığını geri kazandırmaya yardımcı oluyor. Özellikle Neovadiol Gündüz Kremi ile birlikte kullanıldığında son derece etkili olan bu serum, menopoz dönemi cilt bakım rutini için olmazsa olmazlardan. Bu kremin kuru ve yağlı/karma ciltler için olan çeşitlerinden kendine uygun olanı seçebilirsin.

Vichy Neovadiol Gündüz Bakım Kremi

Vichy Neovadiol Gündüz Bakım Kremi

Menopoz dönemindeki kadınların cilt bakım rutinlerinde mutlaka olması gereken ürünlerden biri de gündüz bakım kremleri. Vichy Neovadiol Gündüz Bakım Kremi, cildin dolgunluğunu geri kazandırma, nemlendirme ve pürüzsüz bir görünüm verme özelliğine sahip. Formülündeki Proxylane ve hedione ile lipit üretimini artırarak cilt hücrelerini yenileme, dolgunluğunu kazandırma, doğal kaynaklı hyaluronik asit ile de nemlendirme ve nem kaybını önleme gibi özelliklere sahip. Bu gündüz bakım kremini düzenli olarak kullanarak, cildin yoğunluğunu artırabilir, pürüzsüz, aydınlık ve daha taze görünmesine yardımcı olabilirsin.

Ürünü burada inceleyebilirsin

Vichy Neovadiol Göz ve Dudak Kremi

Vichy Neovadiol Göz ve Dudak Kremi

Menopoz döneminde cildin sıkılığını kaybetmesinden en çok göz çevresi ve dudak çevresi nasibini alıyor. Bu bölgelerin sıkılaşmasını sağlayarak çok daha genç bir görünüme kavuşabilirsin. Bunun için Vichy Neovadiol Göz ve Dudak bakım kremi, Proxylane ve Proteic-Gf ile cilt dokusunu yeniden yapılandırmayı sağlıyor. Böylece göz ve dudak çevresinde daha sıkı bir görünüm elde etmeye yardımcı oluyor. Üstelik özel soğutucu metal başlığı sayesinde ferahlatıcı bir masaj etkisi de sağlıyor.

Vichy Neovadiol Gece Bakım Kremi

Vichy Neovadiol Gece Bakım Kremi

Cildin kendini geceleri daha hızlı yenilediğini düşünürsek, menopoz döneminde gece bakım kremleri kullanmak da son derece etkili sonuçlar verebilir. Vichy Neovadiol Gece Bakım Kremi, şekillendirici ve sıkılaştırıcı gece bakımı için ihtiyacın olan tüm etkiyi verebilecek bir bakım kremi. Proxylane ve Hedione içeren formülüyle lipit üretimini artırarak hücre yenilenmesine ve cildin daha dolgun görünmesine yardımcı oluyor. Airlicium teknolojisi ile cilti matlaştırma ve gözenek görünümünü küçültmeye yardımcı olma özelliğine de sahip. Aynı zamanda doğal kaynaklı hyaluronik asit ile de cildin gece boyunca nemlenmesine yardımcı oluyor. Bu gece kreminin en güzel tarafı ise Phytodoline ile gece boyunca ortaya çıkan şişkinliğin azalmasını da hedeflemesi. Daha taze ve canlı bir ciltle uyanmak için, cilt bakım rutinine bu gece kremini mutlaka eklemelisin.

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap