Cilt Nemlendirme

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Rehberi

3 dk.
L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Rehberi
Ece Atalay

Ece Atalay

Blogger

+ Tüm yazıları

Hayat kaynağımız olan su, cildimizin de capcanlı ve sağlıklı görünmesi için çok önemli. Gün içerisinde sık sık su içerek vücudumuza nem desteği sağlıyoruz. Aynı şekilde cildimize de nem desteği sağlamamız gerekiyor. Biz, su gibi güzel bir cilt için cildimize Aloe Vera suyu içiriyoruz ve nemi cildimize 72 saat boyunca hapsediyoruz!

Bunu da L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu ile başarıyoruz. Eğer sen de yüzü ağırlaştırmayan, hafif yapılı ve yüksek nemlendirici etkiye sahip bir ürün arıyorsan aradığını bulmuş olabilirsin! :) Hadi bu ürünü şimdi beraber keşfedelim.

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Nedir?

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Nedir?

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu, likit formda bir nemlendirici. Adından da anlaşıldığı üzere cildimiz için harika bir doğal nem kaynağı olan Aloe Vera suyu içeriyor. Aloe Vera suyu, yüksek oranda su ve mineraller içeriyor. Böylece cilde serinletici, yatıştırıcı ve nemlendirici etki sağlıyor.

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu’nda bir de çok özel başka bir içerik yer alıyor: Hyaluronik Asit. Hepimizin bildiği gibi bu popüler içerik cilde yoğun şekilde nem veriyor. Ayrıca Hyaluronik Asit, ağırlığının tam 1000 katı kadar su tutma özelliğine sahip. Yani kısacası bu 2 güçlü içerik ile L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu bize su gibi güzel bir cilt sağlıyor! :)  Herkesin bilip sevdiği, hatta şişesi ile banyo ve makyaj masalarının vazgeçilmezi olan Nem Terapisi Aloe Vera Suyu'nun en iyi özelliği ise 70 ml.'lik boyu ile çok uzun süre kullanım sağlıyor olması.

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Ne İşe Yarıyor?

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Ne İşe Yarıyor?
 • Cildi yoğun şekilde nemlendiriyor, cildin ihtiyacı olan tüm nemi sağlıyor.
 • Cildin 72 saat boyunca nemli kalmasını sağlıyor.
 • Cildin pürüzsüz ve sağlıklı görünmesine destek oluyor.
 • Cildin yatışmasını sağladığı için güneş nedeniyle oluşan hafif kızarıklıklar için kullanılabiliyor.
 • Makyaj yapmadan önce baz olarak kullanılabiliyor. Harika bir makyaj bazı diyebiliriz! :)
 • Cildin ferah, taze hissetmesini sağlıyor.
 • Gün boyu cildimizin yumuşacık olmasını sağlıyor.
 • Hafif likit dokusu ile anında emiliyor, yağlı veya yapış yapış bir his bırakmıyor.

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Kimler için Uygundur?

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Kimler için Uygundur?

Her cilt tipine uygun bir L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu var! Normalden kuruya, normalden karmaya dönük ciltlere özel seçenekler dışında hassas ve kuru ciltler için de bir L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu bulunuyor. 

 • L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Normalden Karmaya Ciltler

Normal ve karma ciltlerde, hava kirliliği, UV ışınları ve cildi aşırı temizleme gibi dış etkenler cildin nem bariyerine zarar vererek nem kaybına, yağ üretiminde artışa neden olabiliyor. Bu nedenle cildimiz yağlı görünmeye başlayabiliyor. Bu su bazlı nemlendirici ise yağdan dolayı oluşan parlak görünümünü azaltmaya yardımcı olurken, cildin ihtiyaç duyduğu kadar nem desteği sağlıyor. Böylece cildimiz sağlıkla ışıldıyor! :)

Ürünü burada inceleyebilirsin

 • L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Normalden Kuruya Ciltler

Normal ve kuru cilt, cildin nem bariyerine zarar verebilecek, nem kaybını artıracak ve daha kuru olmasına neden olabilecek dış faktörlerle karşı karşıyadır. Bu dış faktörler nedeniyle de cilt, ışıltısını kaybederek solgun görünür. Hyaluronik asit ve Aloe Vera suyu içeren L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu’nun Normalden Kuruya Ciltlere uygun nemlendiricisi, cildi nem ile sarıyor ve ışıltı bir görünüm sağlıyor.

Ürünü burada inceleyebilirsin

 • L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Kuru ve Hassas Ciltler

Cildimiz çok hassas bir nem bariyerine sahiptir. Hatta zamanla nem tutma özelliğini kaybederek, kolayca kuruyabilir, hassaslaşabilir, ciltte rahatsızlık hissi oluşabilir. L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu’nun Kuru ve Hassas Ciltlere özel seçeneği, cilde nem verirken anında ferahlık, yatıştırma sağlıyor.

Ürünü burada inceleyebilirsin

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Nasıl Kullanılır?

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Nasıl Kullanılır?

Bu nemlendirici hafif likit dokusu ile ciltte ağırlaşma yapmadan kolayca emiliyor. Biz gündüz ve gece bakım rutinimizde uygularken, öncesinde cildimizi güzelce temizliyoruz. Sonra da hem yüzümüze hem de boynumuza dairesel hareketlerle masaj yaparak uyguluyoruz. Böylece cildimiz neme doyuyor, sağlıklı ışıldıyor! :)

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap