Gece Bakımı

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate'i Kullanabileceğin 5 Durum

3 dk.
Kiehl's Midnight Recovery Concentrate'i Kullanabileceğin 5 Durum
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Herkesin çok severek kullandığı Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate’i hangi durumlarda kullanabileceğini listeledik!

Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate, temel ve botanik yağlardan oluşan harika bir gece bakım serumu. Cildimizin onarılmaya, yenilenmeye ve iyi bir bakıma ihtiyacı olduğu yoğun zamanlarda sürekli kullandığımız, sabah uyanır uyanmaz etkisini gözlerimizle gördüğümüz bu harika gece serumunu, hangi durumlarda kullanabileceğini biliyor musun? Akşam sefası yağı, lavanta yağı ve skualan ile cilde harika bir bakım yapan bu serumun bir sürü harika özelliği var.

İşte karşında Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate Serum’u kullanabileceğin 5 durum!

1. Cildini onarmak için

Cildini onarmak için

Biliyorsun ki cilt geceleri daha hızlı kendini yeniliyor. Eğer cildinin son zamanlarda iyi bir bakıma ve yenilenmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorsan, cildini onarmak için gece uyumadan önce Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate’i uygulayabilirsin. Böylece sabah aydınlık, canlı ve pürüzsüz bir ciltle uyanabilirsin.

2. Yorgun görünümü gidermek için

Yorgun görünümü gidermek için

Uykusuz kaldığın veya yorgun olduğun günlerde cildinin daha dinlenmiş ve canlı görünmesini sağlamak için Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate gerçekten de çok işe yarıyor. 30 günlük uykusuzluk belirtilerinin görünümünü 3 gecede* düzeltmeye yardımcı olan bu serum, tam bir iksir gibi! Geceden sabaha dinlenmiş ve aydınlık bir etki için en sevdiğimiz serum.

Ürünü burada inceleyebilirsin

3. Cildine parlaklık vermek için

Cildine parlaklık vermek için

Cildinin eski canlılığını ve parlaklığını yitirdiğini düşünüyorsan, Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate’i gece cilt bakım rutinine dahil etme zamanın gelmiş olabilir. Bu serumun formülündeki akşam sefası yağı, cilt bariyerini onararak cildin daha parlak ve ışıltılı görünmesini sağlıyor. Sağlıkla parlayan, aydınlık bir cilt için geceleri uyumadan önce bir pompa Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate, cilde harika geliyor!

4. Cildinin daha genç ve aydınlık görünmesi için

Cildinin daha genç görünmesi için

Cildinde ince çizgiler, kırışıklıklar ve sıkılık kaybı gibi yaşlanma belirtileri varsa, Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate bu konuda da çok işe yarıyor. Cildin yenilenmesine yardımcı olduğu gibi, Skualan içeriği ile su kaybını yavaşlatarak cildin daha esnek olmasını sağlıyor. Düzenli olarak kullandığında ise 28 gün sonunda** ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

Aynı zamanda, cilde sağlıklı görünümünü etkin bir biçimde geri kazandırıyor ve sabah uyandığında daha pürüzsüz, aydınlık ve dinlenmiş bir ciltle uyanmamızı sağlıyor. Her sabah uyandığında, yumuşak, aydınlık bir cilt görünümü elde etmek isteyenler için ideal ürünlerden!

5. Rahat bir uykuya dalmak için

Rahat bir uykuya dalmak için

Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate’in formülündeki lavanta yağının cildi yatıştırmaya ve daha yumuşak görünmesine yardımcı olduğu gibi, aynı zamanda rahat bir uykuya dalmayı da sağladığını biliyor muydun? Uykuya zor daldığın dönemlerde, hem bu koku seni rahatlatacak hem de formülü ile cildini gece boyunca onarıp yenileyerek sabaha dinlenmiş bir şekilde uyanmanı sağlayacak.

Bonus: Tırnak etlerine bakım yapmak için

Bonus: Tırnak etlerine bakım yapmak için

Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate’i kullanmak için harika bir önerimiz daha var! Geceleri serumu uyguladıktan sonra, elinde kalan miktarı tırnak etlerine sürerek mükemmel bir el bakımı da yapabilirsin. Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate, tıpkı cildi yenilediği gibi tırnak etlerine de bakım yaparak çok daha bakımlı görünmelerini sağlayacak!
* Uykusuzluk çeken 52 kişinin katıldığı 4 haftalık klinik çalışma

** Kişisel değerlendirme, 47 kişi, 4 hafta

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap