Vücut Temizliği

İpek Duş Jeli Çeşitlerini İnceliyoruz!

3 dk.
İpek Duş Jeli Çeşitlerini İnceliyoruz!
Ece Atalay

Ece Atalay

Blogger

+ Tüm yazıları

Cildimizde taptaze, ferah bir his elde etmemizi sağlayan duş jelleri, tabii ki banyo rutinimizin olmazsa olmazlarından! Özellikle son dönemde hijyenin ön plana çıkmasıyla beraber vücut temizliğine çok daha özen gösterir olduk. Kullandığımız duş jellerinin cildimizi temizleyip arındırmasına ama aynı zamanda da cildimizi nazikçe ve besleyerek temizlemesine oldukça önem veriyoruz.

Bu konuda da son dönemdeki favorimiz olan duş jelleri markalarından biri İpek Duş Jelleri. :) Şimdi, İpek Duş Jeli çeşitlerini bizimle beraber keşfetmek isteyenleri yazımızın devamına alalım!

İpek Duş Jeli Nedir?

İpek Duş Jeli Nedir?

İpek Duş Jelleri, doğal kaynaklı içeriklere sahip, cildimizi nazikçe temizleyen duş jelleridir. Şampuan konusunda olduğu kadar duş jelleri konusunda da en sevdiğimiz markalardan olan İpek, duş jeli çeşitlerini yenilemiş ve hepsi de bir deneyince vazgeçilemeyecek ürünlerden! Özellikle evde kendimize vakit ayırabildiğimiz bu günlerde, banyo rutinimize duyusal bir deneyim katıyor!

İpek Duş Jeli’nin yenilenen içeriklerinde vanilya, orkide gibi doğal içerikler bulunuyor. Ayrıca bu doğal içeriklerin hepsi, kendi yetiştikleri iklimden geliyor. Her birini inceleme şansımız olduğundan, kokularının tam anlamıyla harika olduğunu söylemeden geçmeyelim. Cildimizde bıraktığı yumuşacık etkisini ise çok sevdik. :)

Herkesin kullanımına uygun bir ürün olduğu için İpek Duş Jeli, erkeklerin ve kadınların, banyo rutinlerinde tercih edebileceği, fiyatları açısından da bütçe dostu ürünlerden. Kısacası, duş jelleri konusunda uygun fiyatlı, çok güzel kokan, cildini nazikçe temizleyen bir duş jeli arıyorsan, İpek Duş Jeli çeşitlerine bir göz atmanı tavsiye ederiz. 

İpek Duş Jeli Çeşitleri Nelerdir?

1.İpek Ylang Ylang Yağı Duş Jeli

İpek Ylang Ylang Yağı Duş Jeli

Ylang ylang çiçeği, Hint Okyanusu’nda bulunan Komor Adaları’nda yetişen bir çiçek. Besleyici özellikleri sayesinde cilt bakımında da sıklıkla kullanılıyor. İpek Ylang Ylang Yağı Duş Jeli de, bu özel çiçeğin yapraklarından elde ediliyor. Jel yapısıyla, rahatlatıcı etkiye sahip kokusuyla banyo keyfimizin mükemmel tamamlayıcısı!

Ürünü burada inceleyebilirsin

2.İpek Orkide Duş Jeli

İpek Orkide Duş Jeli

Meksika’da 1000’in üzerinde orkide çeşidi olduğunu biliyor muydun? İpek Orkide Duş Jeli, Meksika Orkide çiçeklerinden elde ediliyor. Cildimizin parıldamasını, yumuşacık olmasını sağlayan bu duş jelini kullanırken kendini çiçek bahçesinde sanabilirsin! :)

Ürünü burada inceleyebilirsin

3.İpek İncir Sütü Duş Jeli

İpek İncir Sütü Duş Jeli

Anadolu’da yetişen incir meyvesi, güneşin etkisiyle olgunlaşır ve nemlendirici, canlandırıcı etkiye sahip kremsi, tatlı bir süt üretir. Bu süt cildimiz için yenileyici, besleyici etkiye sahiptir. İncir sütü içeren İpek Duş Jeli de cildimizi nazikçe temizlerken besliyor, yenilenmesini sağlıyor. Kremsi sedefli yapısıyla cildimize uyguladığımızda bıraktığı yumuşacık his gerçekten çok hoş!

4.İpek Vanilya Duş Jeli

İpek Vanilya Duş Jeli

Muhteşem doğasıyla Fransız Polinezyası’nda yetişen vanilya çubukları, o lezzetli kokusunu üretebilmesi için güneş ışığının altında kurutulur. Bu vanilyanın nemlendirici özelliğinden de faydalanıyoruz. Vanilya ile geliştirilen İpek Duş Jeli, dörtte bir nemlendirici içeren formülüyle cildimize kaybettiği nemi geri kazandırıyor. Eminiz ki senin de şu an burnuna vanilyanın o harika kokusu gelmiştir! :) İşte bu kokuyu banyo keyfimizde de hissedebiliyoruz!

İpek Duş Jeli Nasıl Kullanılır?

Gelelim İpek Duş Jeli’nin nasıl kullanıldığına! Duş jelini, banyo lifimize uygulayarak kullanıyoruz. Bir miktar duş jelini lifimize döküp, köpürmesini sağlıyoruz. Ardından da lifle vücudumuza uyguluyoruz. Ancak bir miktar duş jelini avucuna alarak da uygulayabilirsin. İpek Duş Jeli, çabucak köpüğe dönüşüyor ve arınma sağlıyor. Aynı zamanda kolayca da durulanıyor. Kullanmaya devam ettikçe cildimiz kendi ipeksi yumuşaklığına kavuşuyor!

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap