Erkek Cilt Bakımı

İnceliyoruz: L'Oréal Paris Men Expert Ailesi

3 dk.
İnceliyoruz: L'Oréal Paris Men Expert Ailesi
Damla Yılmaz

Damla Yılmaz

Blogger

+ Tüm yazıları

Erkek cilt bakımında mutlaka cilt tipine uygun erkekler için olan nemlendirici, yüz yıkama jeli ve peeling gibi ürünleri kullanmanı öneriyoruz. Erkek cilt tipine uygun olan cilt bakım ürünleri, erkeklerin cildindeki aşırı yağlanma problemini kontrol altına alır ve cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlar. Sağlıklı ve ışıl ışıl cilde sahip olmak isteyen erkekler için L'Oréal Paris Men Expert Ailesi’ne bugün yakından bakıyoruz. En iyi erkek cilt bakım ürünleri arasında gösterilen Loreal erkek cilt bakım ürünlerini merak edenler yazının devamına bekleniyor.

L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal Yüz Yıkama Jeli

L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal Yüz Yıkama Jeli

Sabahları uyanır uyanmaz cildini temizleyerek güne fresh bir şekilde başlamalısın. Özellikle yağlı bir cilde sahipsen sabahları cildinin ekstra yağlandığını tahmin edebiliyoruz. Cildindeki parlamayı kontrol altına alacak ve siyah nokta görünümünü azaltacak bir ürün arıyorsan L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal Yüz Yıkama Jeli’ni öneririz. Kömürlü formülün arındırıcı etkisi sayesinde erkek yağlı ciltteki parlamayı azaltıyor ve ciltteki leke, pürüz ve izlerin görünürlüğünü minimuma indiriyor. Düzenli olarak cildini Loreal yüz yıkama jeliyle temizlediğinde cildindeki kusurların azaldığını ve cildine doğal bir matlık geldiğini fark edersin.

Ürünü burada inceleyebilirsin

L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Nemlendirici

L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Nemlendirici

Donuk ve mat cilde sahip olan erkekler daha aydınlık bir görünüm için mutlaka nemlendirici kullanmalı. En iyi erkek nemlendiriciler arasında gösterilen Hydra Energetic Nemlendirici, formülündeki Guarana ve C vitamini sayesinde cildini derinlemesine besler. Yüzündeki yorgunluk belirtilerine karşı etki gösteren bu nemlendirici, jel formülüyle cildinde çok hızlı emiliyor ve yapışkan bir his bırakmıyor. Cildinde esneklik kaybı oluşmaya başladıysa ve cildindeki yorgun yüz hatları daha belirgin bir hale geldiyse hemen C vitamini içeren nemlendirici kullanma zamanın geldi demektir.

Ürünü burada inceleyebilirsin

L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Yüz Yıkama Jeli

L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Yüz Yıkama Jeli

Erkek yüz yıkama jelleri arasında en çok övgü olan ürünlerin başında Wake Up Boost Yüz Yıkama jeli geliyor. Loreal yüz yıkama jeli, cildini ferahlatarak enerjik görünmene yardımcı oluyor. Donuk, mat ve nemsiz görünümü iyileştirmek için C vitamini içeren yüz yıkama jelini sabah ve akşam olmak üzere cildine uygulamalısın. Suyla köpüren jel formülü cildini yağlandırmıyor ve cildinde parlamaya sebep olmuyor. Tam tersi cildini rahatlatıyor ve daha yumuşak görünmesine yardımcı oluyor. Yorgunluktan ve uykusuzluktan dolayı cildinin matlaştığını düşünüyorsan L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Yüz Yıkama Jeli senin için harika bir cilt bakım önerisi olacak.

L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Sakal Ve Cilt Nemlendiricisi

L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Sakal Ve Cilt Nemlendiricisi

Pratik olmayı seven erkekler buraya! Hem sakal hem de cilt bakımında kullanabileceğin harika bir ürünü seninle tanıştırıyoruz. L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Sakal Ve Cilt Nemlendiricisi’ni hem cildini nemlendirmek, hem de bıyık ve sakallarını yumuşatmak için kullanabilirsin. Sedir ağacı esansiyel yağı içeren formülü cildine ve sakallarına çok iyi gelecek. Maskülen kokusu da bonus! Yüzündeki gergin görünümü azaltan ve sert sakallarının yumuşacık görünmesini sağlayan bu erkek cilt nemlendiricisini günlük bakım rutininde mutlaka kullanmalısın. Dışarıda, evde veya arabada sürebileceğin nemlendirici hızlı emildiği için cildinde rahatsızlık hissi bırakmaz ve dakikalar içinde daha fresh görünmene yardımcı olur. Artık kimse sert sakallarından şikayetçi olmayacak!

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap