Göz Çevresi Bakımı

Göz Çevren İçin Doğru Göz Kremini Nasıl Seçebilirsin?

3 dk.
Göz Çevren İçin Doğru Göz Kremini Nasıl Seçebilirsin?
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Göz çevrene iyi bir bakım yapmak için doğru göz kremini nasıl seçebileceğini anlatıyoruz!

Göz çevresi, cildin geri kalanına kıyasla çok daha ince ve hassas bir deriye sahip. Böyle olunca da, göz çevreni nemsiz bıraktığında çok daha çabuk kuruyabilir, ince çizgiler, kaz ayağı çizgileri ve kırışıklıklar kendini gösterebilir, göz altı torbaları, sıkılık kaybı ve pürüzlü bir görünüm oluşabilir. İşte bunun önüne geçmek ve göz çevren için iyi bir bakım yapmak için, doğru göz kremi nasıl seçilir? sorusunu yanıtlıyoruz!

Dolgunlaştırma ve kırışıklık için göz kremi önerisi

Dolgunlaştırma ve kırışıklık için göz kremi önerisi

Göz çevresi nemsiz kaldığında, cilt dolgunluğunu kaybeder ve ince çizgiler ortaya çıkar. Eğer böyle bir görünümden şikayetçiysen, göz çevren için L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Göz Kremi’ni kullanabilirsin. Formülündeki iki farklı büyüklükteki hyaluronik asit molekülüye, göz çevresini yoğun bir şekilde nemlendiriyor, kırışıklık görünümünü azaltıyor ve daha pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Yüksek moleküler hyaluronik asit molekülleri cildin nemlenmesini sağlarken, mikro hyaluronik asit molekülleri de epidermise etki ederek cildin dolgunlaşmasına yardımcı oluyor. Böylece göz çevresindeki ince çizgi ve kırışıklık görünümü de azalmış oluyor.

Ürünü burada inceleyebilirsin

Kırışıklıklar ve göz altı torbaları için göz kremi önerisi

Kırışıklıklar ve göz altı torbaları için göz kremi önerisi

Eğer göz çevrendeki kırışıklıklardan ve göz altı torbalarının şişkinliğinden şikayetçiysen, hem hyaluronik asit içeren, hem de metal başlığı olan göz kremlerini deneyebilirsin. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Göz Kremi, formülündeki parçalanmış hyaluronik asit ve Pro-Xylane ile göz çevresindeki kırışıkları hedefliyor, hem de metal başlığı sayesinde masaj yaparak kremin daha hızlı emilmesini sağlıyor. Bu metal başlık aynı zamanda soğuk kompres etkisi ve masaj özelliği sayesinde göz altı torbalarının azalmasına da yardımcı oluyor.

Günlük nem ihtiyacı ve onarma için göz kremi önerisi

Günlük nem ihtiyacı ve onarma için göz kremi önerisi

Günlük olarak kullanabileceğin, göz çevrenin iyi bir şekilde nemlenmesini ve beslenmesini sağlayacak bir göz kremi arıyorsan, L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Göz Kremi’ni kullanabilirsin. Formülündeki arı sütü ve shea yağı ile göz çevresini nemlendiren, besleyen ve onaran bu göz kremi, günlük göz çevresi bakımı için ideal.

Ürünü burada inceleyebilirsin

3 farklı etki bir arada göz kremi önerisi

3 farklı etki bir arada göz kremi önerisi

Göz çevresinde nem, pürüzsüzlük ve ışıltı elde etmek için, 3 farklı etkiye sahip olan L’Oréal Paris 3 Etkili Göz Kremi’ni önerebiliriz. Özel geliştirilen E vitaminli formülü sayesinde, göz çevresindeki nemsizliği gidererek daha pürüzsüz görünmesini sağlayan bu göz kremi, daha aydınlık ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor. Göz çevresini 24 saate kadar nemlendiriyor ve güneşin zararlı ışınlarına karşı da koruyor.

Daha sıkı ve canlı görünüm için göz kremi önerisi

Göz çevrendeki kırışıklıkların, solgun görünümün giderilmesini ve daha sıkı görünmesini istiyorsan, L'Oréal Paris Revitalift Göz Kremi'ni deneyebilirsin. Formülündeki gelişmiş pro-retinol ve fibrelastyl ile göz çevresindeki kırışıklık görünümünü azaltıyor, daha sıkı, eşit tonda ve canlı görünmesini sağlıyor. Hafif krem dokusu çok hızlı bir şekilde emiliyor ve uygulandıktan sonra taze, rahat bir his veriyor.

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap