1 Dakikanı Ayır ve Sokak Tacizine Dur de!

Göz Çevresi Bakımı

Göz Altı Morlukları İçin Evde Yapabileceğiniz 3 Doğal Maske

2 dk.
Göz Altı Morlukları İçin Evde Yapabileceğiniz 3 Doğal Maske
Damla Yılmaz

Damla Yılmaz

Blogger

+ Tüm yazıları

Göz altı morlukları hepimizin ortak derdi! Göz altındaki koyu halkalar yüzümüzün daha yaşlı görünmesine ve yüz hatlarının daha yorgun durmasına neden oluyor. Bunu yaşayan bir tek biz olamayız, değil mi? Göz altındaki koyu halkalardan kurtulmak için evde yapabileceğimiz göz maskelerini araştırdık. Doğal maske denemelerimiz arasında en iyi sonuç aldıklarımızı şimdi seninle paylaşıyoruz. Evde doğal göz maskesi arayışında olanlar bu yazımızda toplanıyorlar! 

Garnier Nem Bombası Kağıt Göz Maskesi

Garnier’in Nem Bombası Kağıt Göz Maskeleri

Göz altı torbalarına ve göz altındaki koyu halkalara çok iyi gelen bir göz maskesi keşfettik. Garnier Nem Bombası Kağıt Göz Maskesi'nin içeriğindeki portakal suyu ve hyaluronik asit sayesinde göz çevremiz daha pürüzsüz ve dinlenmiş görünüyor. Turuncu paketli Garnier Nem Bombası Göz Maskesi, tek uygulamadan itibaren göz çevresindeki şişkinliği alıyor ve göz çevresinin aydınlanmasını sağlıyor. Garnier göz maskesinin ferahlatma etkisinden yararlanmak için biz maskeyi buzdolabında saklıyoruz. -4 derece ile anında göz çevresi serinliyor ve bu etki göz torbalarına çok iyi geliyor. 

Garnier Nem Bombası göz maskesini kullanmak çok pratik. Turuncu paketi aç ve içindeki kağıt maskeleri göz çevresine yerleştir. 15 dakika boyunca maskeyi göz çevresinde tutmalısın. Sürenin sonunda maskeyi kaldır ve cildinde kalan ürünü göz çevresine yedir. Böylece maskenin etkisinin daha uzun kalmasını sağlayabilirsin. 

Ürünü burada inceleyebilirsin

Vichy Liftactiv Micro Hyalu Patches

Liftactiv Micro Hyalu Patches

Evde doğal göz maskesi arayanlar için %100 doğal kaynaklı Hyalüronik Asit içeren Vichy Liftactiv Micro Hyalu göz bandını öneririz. Geceleri uygulanan Vichy göz maskesi, gece boyunca göz çevresindeki yaşlanma izlerine karşı etki göstererek göz çevresinin daha genç görünmesini sağlıyor. Vichy göz maskesinin formülündeki mikro koniler gece boyunca göz çevresinde epidermal difüzyon sağlar. Böylece göz çevresindeki ince çizgi görünümü azalır ve gözlerin etrafındaki koyu halkaların daha az belirgin olmasını sağlanır. 

Göz çevresindeki kazayağı görünümünden şikayetçi olanlar için Vichy göz maskesi doğru bir tercih olacak. Göz çevresini daha nemli ve dolgun gösteren göz maskesi sayesinde tek kullanımdan itibaren genç bakışlara sahip olursun. Göz çevresi sıkılaşır ve aydınlanır. 

Ürünü burada inceleyebilirsin

Lancome Advanced Génifique Yeux Light-Pearl

Lancome Advanced Génifique Yeux Light-Pearl

Göz çevresindeki koyu halkaların yanı sıra kirpiklerinde de cansız ve güçsüz bir görünüm fark ediyorsan senin için Lancome Advanced Génifique Yeux Light-Pearl göz&kirpik serumunu öneririz. Göz çevresindeki torbalara ve koyu halkalara karşı etki gösteren bu serum, probiyotik türevleriyle zenginleştirilmiş formülü sayesinde göz çevresinin aydınlanmasını ve daha pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Düzenli olarak Lancome göz serumunu kullandığında göz çevresindeki torba ve koyu halka görünümünün azaldığını gözlemlersin, yaşlanma belirtileri kontrol altına alınır. 

Göz bakım serumu nasıl uygulanır?: Sabah ve akşam temiz cildine Lancome göz çevresi serumunu uygula. 360° masaj aplikatörü sayesinde bu serumu daha kolay ve etkili bir şekilde uygulayabilirsin. Serum emildikten sonra göz çevresi bakım kremlerini sürerek evde göz çevresi bakım seansını tamamlayabilirsin. 

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap