Kırışıklık

Erkekler İçin Yaşlanma Karşıtı Krem Önerileri

3 dk.
Erkekler İçin Yaşlanma Karşıtı Krem Önerileri
Cansu Girgin

Cansu Girgin

Blogger

Cilt bakımına önem veren erkekler için yaşlanma karşıtı bakım rehberi hazırladık! Cildinde oluşan minik kırışıklıklar, göz kenarındaki kaz ayağı görünümü ve derin çizgiler... Evet bunların hepsi yaşlanmaya bağlı işaretler. Yüzündeki kırışıkları azaltmak ve yaşlanma izlerine karşı önlem almak senin elinde! Erkek yaşlanma karşıtı krem önerileri ile karşındayız. Erkek cildine özel önerilerimizi dikkate aldığında cildindeki kırışıkların azaldığını ve daha genç görünmeye başladığını fark edeceksin. 

L'Oréal Men Expert Barber Club Sakal ve Cilt Yağı

Barber Club Sakal Ve Cilt Yağı

Cildini yoğun bir şekilde nemlendirmek ve sakallarındaki sert hissi yumuşatmak için cilt bakım yağı kullanmalısın. Sedir ağacı esansiyel yağı içeren L'Oréal Men Expert Barber Club Sakal Ve Cilt Yağı, yüzündeki gergin ve sert dokuyu yumuşatır, yüzünü derinlemesine nemlendirir. 

Biliyorsun ki cildinin kırışmasının ana nedeni deri altındaki hyaluronik asitin azalması ve cildinin kurumaya başlaması. Kuruyan cilt kırışmaya başlar ve elastikiyetini yitirir. Bu nedenle cildinin kurumasına engel olarak için L'Oréal Men Expert Barber Club Sakal Ve Cilt Yağını temiz cildine günde iki defa uygulamalısın. Sakal ve cilt bakım yağı kullanarak erkek cilt bakımının ilk adımını gerçekleştirebilirsin. 

Ürünü burada inceleyebilirsin

Kiehl's Age Defender Erkeklere Özel Sıkılaştırıcı Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi

Kiehl's Age Defender Erkeklere Özel Sıkılaştırıcı, Kırışıklık Karşıtı Bakım

Erkek cildi, kadınların cilt yapısından daha kalın olduğu için erkeklere özel cilt bakım kremleri kullanmanı öneriyoruz. Erkek kırışıklık karşıtı kremi, erkeklerin kalın ve pürüzlü cilt yapısına uygun olduğu için cildindeki kırışıkların daha etkili bir şekilde azaldığını görürsün. 

Erkekler için yaşlanma karşıtı krem arayışında olanlara Kiehl's Age Defender Erkeklere Özel Sıkılaştırıcı, Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremini öneriyoruz. Kiehl's Age Defender krem cildi sıkılaştırır ve ciltteki çizgilerin, kırışıklıkların azalmasına yardımcı olarak çift etki gösterir. Erkekler için özel olarak keten tohumu özünün soya proteiniyle birleştirilmesiyle formüle edilen Kiehl's anti-aging krem, erkek cildindeki pürüzlerin de azalmasını sağlıyor ve cilde kadife yumuşaklığı kazandırıyor. 

Ürünü burada inceleyebilirsin

L'Oréal Men Expert Barber Club Sakal ve Cilt Nemlendiricisi

L'Oréal Men Expert Barber Club Sakal Ve Cilt Nemlendiricisi

Yaşlanma karşıtı krem, erkek cilt bakımının olmazsa olmazı! Erkeklerin severek kullandığı diğer cilt bakım kremi ise L'Oréal Men Expert Barber Club Sakal Ve Cilt Nemlendiricisi. Erkek nemlendirici kremler arasında çıktığı ilk günden itibaren ikonik bir yer edinen L'Oréal Men Expert Barber Club Nemlendirici, cildi derinlemesine nemlendirerek yüzdeki kuruluğu alıp götürüyor. 

Sakal ve cilt nemlendiricisinin en büyük avantajı çok pratik olması. Yani hem sakal, hem bıyık hem de yüzün için ayrı ayrı ürünler kullanmak yerine tek bir erkek nemlendirici kullanarak tüm yüzünde sağlıklı bir etki yakalayabiliyorsun. L'Oréal Men Expert nemlendirici hızlı bir şekilde emildiği için seni rahatsız etmiyor, cildini ferahlatarak uzun süre nemli kalmasını sağlıyor. Unutma, nemli ve sağlıklı bir cilt yapısı, kuru cilde göre daha geç kırışır.

Kiehl's Facial Fuel Daily Energizing Nemlendirici SPF 19

Kiehl's Facial Fuel Daily Energizing Nemlendirici SPF 19

Erkekler için yaşlanma karşıtı ürünler kadar güneş koruması olan cilt bakım ürünleri de önemli. SPF içeren nemlendirici kremler cildini güneşten korur ve cildinin güneş kaynaklı kırışmasına engel olur. Kiehl's Facial Fuel Daily Energizing Nemlendirici Krem, SPF 19 içeriyor. Günlük  güneş koruması sağlayan bu nemlendirici krem cildini UVA ve UVB ışınlarından koruyacak.

Kestane Özü, C Vitamini, E Vitamini ve Kafein içeren Kiehl's Facial Fuel  Nemlendirici, cildini derinlemesine nemlendirir, sert cildini yumuşatır ve mat bir bitiş sağlar. Erkek cildi genellikle yağlanmaya müsait olduğu için bu kremin doğal mat bitişini çok seveceksin. 

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap