Erkek Cilt Bakımı

Erkekler İçin En İyi 5 Göz Altı Kremi

3 dk.
Erkekler İçin En İyi 5 Göz Altı Kremi
Cansu Girgin

Cansu Girgin

Blogger

Göz altı kremi kullanmak 20’li yaşlardan sonra herkes için öneriliyor. Cildimizdeki hyaluronik asit miktarının azalması ile birlikte göz çevresinde kuruluk meydana geliyor ve ince kırışıklıklar gün yüzüne çıkıyor. Bu yazımızda erkekler için önerdiğimiz en etkili göz kremlerinden bahsediyoruz. Göz çevresine nem veren ve erkek cildini aydınlatan göz kremleri her erkeğin cilt bakım koleksiyonunda mutlaka olmalı. Erkek cildi için göz kremi tavsiyesi isteyenler bu göz kremlerini deneyebilirler.

La Roche Posay Hyalu B5 Yeux

La Roche Posay Hyalu B5

Yoğun çalışma saatleri, stres ve şehir hayatı göz çevresinde yorgun ve hassas bir görünüm yaratabilir. Göz altlarından ne kadar yorgun olduğun anlaşılıyorsa senin için La Roche Posay Hyalu B5 göz kremini öneririz. Formülünde iki çeşit saf Hyaluronik Asit ve B5 Vitamini olan bu göz kremi, çökük ve yorgun görünen göz altını dolgunlaştırarak sana daha dinamik bir göz çevresi sunuyor. Artık kimse ne kadar uykusuz ve yorgun göründüğünü fark etmeyecek!

Erkeklerin yağlanmaya eğilimli olan cildi ile uyumlu olan Hyalu B5 göz kremi, göz altında ağırlık yapmıyor ve cildini yağlandırmıyor. Hem gece, hem gündüz en iyi göz kremlerinden biri olan bu göz kremini uygulayarak göz çevresinin ihtiyacı olan nemi ve dolgunluğu sağlayabilirsin. Eğer aynı dolgunluk hissini cildinin tamamında yakalamak istersen Hlyau B5 Serum'u da rutinine dahil edebilirsin.

Ürünü burada inceleyebilirsin

Vichy Mineral 89 Göz Kremi

Vichy Mineral 89 Göz Kremi

Erkek göz çevresinde kuruluk, mat görünüm ve koyu halkalar zaman zaman oluşabiliyor. Özellikle mevsim geçişlerinde ve cildinin nemsiz kaldığı dönemlerde göz çevresinin daha cansız göründüğünü fark edebilirsin. Doğal kaynaklı hyaluronik asit ve saf kafein içeren Vichy Mineral 89 Göz Kremi, göz çevresini daha nemli ve canlı göstermekle görevli! Düzenli olarak Vichy göz kremini kullanan erkekler göz çevresindeki koyu halkaların ve göz altındaki torba görünümün azaldığını söylüyorlar. Mineral 89 göz kremini göz çevresindeki ince kırışıklıklar için de kullanmanı öneririz. Erkek göz çevresine uygun olan bu krem, göz çevresini dolgunlaştırarak çizgileri azaltıyor ve göz çevrenin daha genç görünmesine yardımcı oluyor.

Ürünü burada inceleyebilirsin

Kiehl's Age Defender Eye Repair

Kiehls Age Defender Eye Repair

Erkekler için yaşlanma karşıtı bakım kremi isteyenler Kiehl's Age Defender Eye Repair göz kremine mutlaka göz atmalı. Kiehl's göz kremi, ince kırışıklıkları, koyu renkli mor halkaları ve göz çevresindeki sarkmaları kontrol altına alarak cildin güçlenmesine yardımcı oluyor. Formülündeki kafein, keten tohumu özü ve çavdar tohumu özü göz çevresindeki şişkinliklerin azalmasına ve göz çevresinin daha yumuşak görünmesini sağlar. Çavdar tohumu özünün göz çevresindeki sıkılığı ve pürüzsüzlüğü arttırıcı etkisiyle cildin hiç görünmediği kadar dinç ve zinde görünecek.

Editörün önerisi: Göz kremini sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere göz çevresine minik tampon hareketlerle uygulamalısın. Tampon hareketlerle göz kremini uygulamak göz çevresindeki kan dolaşımını hızlandırarak kremin etkisini hızlı görmeni sağlar.

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi

Göz çevresindeki torbalara dur demek için sana harika bir göz kremi önerimiz olacak. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi, göz çevresindeki kırışıklığı ve göz torbası görünümü azaltarak göz çevresine yepyeni canlı bir görünüm sunuyor. Loreal göz kreminin metalik ucu, göz altını serinleterek kremin daha kolay yayılmasını ve kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Konsantre Pro-Xylane ve Hyaluronik Asit içeren özel formül de göz çevresine nüfuz ederek buradaki ince kırışıkların azalması için cildi derinlemesine nemlendiriyor ve dolgunlaşmasına yardımcı oluyor. Göz altı torbalarının şişkinliğini azaltan ve göz çevresini sıkılaştıran bu göz kremini çok seveceğine eminiz.

Lancome Renergie Multi-Lİft Ultra Göz Kremi

Lancome Renergie Multi-Lİft Ultra Göz Kremi

Göz çevresindeki yorgun görünüm, ince kırışıklıklar ve torbalanmalar erkek cildini olduğundan daha büyük gösterebilir. Aynaya baktığında sen bile ne kadar yorgun görünüyorum diyorsan Lancome Renergie Multi-Lİft Ultra Göz Kremi kullanmanın zamanı geldi demektir. Göz çevresine yumuşacık bir etki kazandıran ve çok hızlı emilen bu kremini özellikle pratik cilt bakımı ürünleri kullanmayı seven erkeklere öneriyoruz. Göz kenarında ince kırışıklara ve göz çevresine sıkılık etkisi sağlayan bu göz kremini sabah ve akşam kullanmaya başladığında aradaki farkı kısa sürede göreceksin.

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap