Cilt Nemlendirme

Dermatologların Önerdikleri Yüz Kremleri Hangileri?

3 dk.
Dermatologların Önerdikleri Yüz Kremleri Hangileri?
Cansu Girgin

Cansu Girgin

Blogger

Dermatologların önerdiği yüz kremlerine çok güveniyoruz. Cildimizi daha güzel gösteren, cilt ihtiyaçlarına uygun ve en önemlisi cilt kalitesini arttıran yüz kremleri bizim için çok değerli!

Dermatologların tavsiyesine uyduk ve önerdiği yüz kremlerini deneyimledik. Dermatologların en çok önerdiği ve en güzel yorumları alan yüz kremlerini senin için inceliyoruz. Sen de ihtiyacın olan yüz kremini belirle ve cilt bakımının en önemli adımını tamamla. Cildine uygun yüz kremini bulduktan sonra cilt kusurlarının da azaldığını fark edeceksin. 

La Roche Posay Effaclar Duo(+)

La Roche Posay Effaclar Duo(+)

Dermatologların en çok önerdiği yüz kremlerinin başında kuşkusuz La Roche Posay Effaclar Duo(+) geliyor. Akneli ve yağlı ciltlere uygun olan Effaclar nemlendirici, cildi yağlandırmadan kusursuz bir nemlendirme hissi sağlıyor. Yağlı ciltlerin nemlendirici sürmekten ne kadar çok endişe ettiğini en iyi biz biliyoruz. Fakat dermatologların önerdiği Effaclar yüz kremine güvenmelisin! Formülündeki Niacinamide sayesinde cildi yatıştırıyor ve cilt kusurlarına karşı etki gösteriyor. 

Ciltte yağlı bir his bırakmayan jel-krem dokusu sayesinde yağlı ve akneye eğilimli olan ciltlerin çok sevdiği Effaclar (+) yüz kremi bizim de favorilerimizden! Makyaj bazı olarak bile zaman zaman sürdüğümüz bu nemlendirici sayesinde artık yüzde parlama gibi cilt sorunlarından kurtulduğumuzu itiraf edebiliriz. 

Ürünü burada inceleyebilirsin

La Roche Posay Toleriane Ultra Cream

La Roche Posay Toleriane Ultra Cream

Hassas ciltler için yüz kremi kullanmanın ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyoruz. Cildinin hassasiyet göstermesinden endişe edip nemlendirici sürmeyi ihmal ediyor olabilirsin. Eğer hassasiyete eğilimli cildin varsa dermatologların sözlerini dinle ve La Roche Posay Toleriane Ultra Cream kullanmaya başla. Alerjiye eğilim gösterebilen ciltlere uygun olan bu krem, yüzdeki yanma ve batma hissini yatışrıyor ve yüze rahatlama hissi veriyor. La Roche Poay yüz kremi formülündeki Neurosensine ile sinir uçlarını yatıştırarak hassas cildi rahatlatır ve shea yağı ve gliserin sayesinde de cilt bariyerini onarır. Böylece hassas cildini gönül rahatlığı ile nemlendirebilirsin. Eğer senin de cildinde yanma, karıncalanma, batma veya kaşıntı hissi oluyorsa dermatologların önerdiği Toleriane Ultra Cream ile tanışmalısın. 

Ürünü burada inceleyebilirsin

L'Oréal Paris Revitalift Filler Gündüz Kremi

L'Oréal Paris Revitalift Filler Gündüz Kremi

Yaş aldıkça cildimizdeki hyaluronik asit oranı günden güne azalıyor. Bu da cildin neminin azalmasına, sıkılığının kaybolmasına ve cilt kırışıklarına neden olabiliyor. Bu nedenle belli bir yaştan sonra dermatologlar hyaluronik asit içeren yüz kremlerini öneriyorlar.

Sen de yüzünün dolgunluğunu arttırmak ve daha pürüzsüz görünmek için L’Oréal Paris Revitalift Filler Gündüz Kremi kullanabilirsin. Formülündeki 3 çeşit hyaluronik asit molekülü içeren formülü ile kırışıklıkları doldurma ve yüzün kaybettiği dolgunluğunu geri kazandırmayı hedefleyen Loreal nemlendirici bizim de favori ürünlerimizden biri oldu. Cilde 10 yıl önceki dolgunluğu geri kazandırmayı amaçlayan L’Oréal Paris Revitalift Filler Krem, 4 hafta içinde gözle görülür dolgunluk sağlıyor. Yüzünde alın kırışıkları, gülme çizgileri ve kaz ayakları oluşmaya başladıysa dermatologların sözünü dinleyip hyaluronik asit içeren nemlendiricileri bakım rutinine eklemelisin. 

CeraVe Nemlendirici Krem

CeraVe Nemlendirici Krem

Kuru veya kurumaya eğilimli cildin varsa dermatologların en çok tavsiye ettiği markalardan biri olan CeraVe ile tanışmalısın. CeraVe Nemlendirici'nin formülündeki 3 temel seramid ve hyalüronik asit cildi nemlendiriyor ve cilt bariyerinin korunmasını sağlıyor. Böylece ciltteki pul pul dökülme, aşırı kuruluk ve gerginlik hissi azalıyor. Cilt tarafından hızlı emilen, ağırlık yapmayan ve kolay dağılabilen CeraVe krem, kısa zamanda senin de favorilerin arasına girecek. 

CeraVe Nemlendirici Krem'in en sevdiğimiz özelliği etkisini hızlı bir şekilde kaybetmemesi. Kontrollü Salınım Teknolojisi sayesinde gün boyu nemlendirme etkisini sürdüren bu krem, yumuşacık cildin anahtar ürünlerinden biri! Tek bir uygulamada gün boyu pürüzsüz, nemli ve canlı bir cilt görünümü için dermatologların da önerdiği bu kremi çantana atmalısın. 

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap