Cilt Nemlendirme

Deniyoruz: Vichy Mineral 89 Yüz Maskesi

2 dk.
Deniyoruz: Vichy Mineral 89 Yüz Maskesi
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Cildin için güç ve nem kaynağı olacak bir yüz maskesi deniyoruz: Vichy Mineral 89 Maske yorumlarımızla karşındayız!

Cilt bariyerinin zayıflaması demek, cildin nemini ve ışıltısını kaybetmesi anlamına geliyor. Cilt bariyeri zayıfladıkça nem tutma özelliğini kaybeder. İhtiyacı olan nemi kazanamayan cilt de eski ışıltısını ve dolgunluğunu kaybetmeye başlar. Bunun önüne geçmek için cilt bariyerini güçlendirecek ve nem kaynağı olacak bir yüz maskesi uygulamak, hızlı bir sonuç verebilir. Bu yazımızda, cilde güç ve nem kaynağı olan Vichy Mineral 89 Maske yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Vichy Mineral 89 Maske

Vichy Mineral 89 Maske

Cilt bariyerini güçlendirme ve nemlendirme özelliği olan Vichy Mineral 89 Maske, taze-karışım bir maske. Ambalajında serum kısmı ve kağıt maske kısmı ayrı bölmelerde ve uygulamadan önce özel ambalajı katlayarak maske karışımını hazırlamak mümkün. Bu da son derece keyifli bir uygulama sağlıyor.

Peki gelelim esas soruya: Vichy Mineral 89 Maske ne işe yarıyor? Formülündeki doğal kaynaklı hyaluronik asit ve Vichy Volkanik Suyu ile cilt bariyerini güçlendiriyor, cildin yoğun nem kazanmasını sağlıyor ve sonuç olarak cilt daha sağlıklı ve ışıltılı görünmeye başlıyor. 10 dakikada cildin nem ve güç kaynağı olan bu kağıt yüz maskesi, cilt bariyerini onarma etkisine sahip. Şimdi gel birlikte Vichy Mineral 89 Maske’sine daha yakından bakalım.

Vichy Mineral 89 Maske’nin Özellikleri

Vichy Mineral 89 Maske’nin Özellikleri

Vichy Mineral 89 Maske serumunun formülünde, %89 oranında Vichy Volkanik Suyu bulunuyor. Cildi sıkılaştırma özelliği bulunan bu termal su, aynı zamanda cilt bariyerini güçlendirme özelliğine de sahip. Formülündeki doğal kaynaklı hyaluronik asit ise cildi iyi bir şekilde nemlendirmeye yarıyor. Nemi kazanan cilt daha dolgun görünüyor ve sağlıklı bir ışıltı kazanıyor.

Vichy Mineral 89 Maske, mikro alg kaynaklı elyaf dokusu ise tüm cilt tiplerinin kullanımı için son derece uygun. Hipoalerjenik olduğu için hassas ciltler bile rahatlıkla kullanabiliyor. Serumla birleştikten sonra yüze yerleştirildiğinde, yüze kolayca oturuyor ve kaymıyor. Bu yüzden Vichy Mineral 89 Maske’yi yapmak son derece pratik.

Vichy Mineral 89 Maske Nasıl Uygulanır?

Kullandığımız diğer kağıt maskelerden farklı bir forma ve uygulamaya sahip Vichy Mineral 89 Maske’yi uygulamak için tek yapman gereken ambalajını işaretli yerlerinden katlanmak. Ambalajda ayrı bölmelerde bulunan kağıt maske ve Mineral 89 serumu, katlandığında birbirlerine karışıyorlar. Kağıt maskenin serum ile eşit derecede ıslandığından emin olduktan sonra ambalajından çıkarıp yüzüne yerleştirebilirsin. Sadece 10 dakika bekledikten sonra maskeyi çıkarabilir, kalan serumu masaj yaparak cildine yedirebilirsin. Daha ilk kullanımda cildinin nemlendiğini ve ışıldadığını göreceksin.

Vichy Mineral 89 Maske Nasıl Uygulanır?

Vichy Mineral 89 Maske’yi haftada 1 kere olmak üzere düzenli olarak kullandığında cildinin pürüzsüzleştiğini, nemlenerek güçlendiğini ve dolgunlaştığını görebilirsin. Bu nem ve güç etkisini daha kapsamlı bir hale getirmek ve maksimuma çıkarmak için Vichy Mineral 89 ve göz kremini de cilt bakım rutinine dahil edebilirsin.

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap