Olgun Cilt

Deniyoruz: L'Oréal Paris Yaş Uzmanı Serisi

5 dk.
Deniyoruz: L'Oréal Paris Yaş Uzmanı Serisi
Ece Atalay

Ece Atalay

Blogger

+ Tüm yazıları

Bizler yaş aldıkça, cildimizde de bazı değişiklikler oluyor. Cildimiz olgunlaşıyor ve olgunlaştıkça da nem tutma kabiliyeti azalabiliyor, kuruluk başlayabiliyor, ince çizgiler, kırışıklıklar, elastikiyet kaybı ortaya çıkabiliyor… Tabii ki burada önemli olan, bu belirtilerin oluşmasını geciktirmek ve engel olmak için cildimize düzenli bakım yapmak.

Her yaşın cilt ihtiyacının farklı olduğunu da bilmek önemlidir. 30’lu, 40’lı, 50’li yaşlarda cildin ihtiyaçları farklı olduğundan, her yaşta özel bakımlar uygulamak gerekir. Biz de bunu bilerek, L’Oréal Paris Yaş Uzmanı serisini mercek altına almaya karar verdik! :) Şimdi, 30'lu, 40’lı, 50’li yaşlara özel bakım kremleri ve kâğıt maskeleriyle bu seriyi bizimle beraber keşfetmeye hazır mısın?

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı Serisi:

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı Serisi

Yaşla birlikte ciltte oluşan yaşlanma belirtileri için özenli bakım şart. Ancak bu bakımın yaşımıza uygun olması da oldukça önemli. L'Oréal Paris Yaş Uzmanı serisi de 30’lu yaşlardan itibaren cildimize bakım yapan özel kremleri ve kâğıt maskeleriyle bizim favorilerimiz arasında!

Serideki kırışıklık karşıtı kremlerin içerisinde, çölde bile kendini yenileyen Opuntia Çiçeği özleri ve her bir kremde, o yaşa özel bir içerik daha bulunuyor. Aynı zamanda kağıt maskelerin de içerisinde Hyaluronik Asit gibi cildi besleyen içerikler bulunuyor. Bu güçlü içerikleriyle de Loreal kremleri ve kağıt maskeleri son dönemin en gözde cilt bakım ürünlerinden!

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Krem serisi:

1.L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 30+ Kırışıklık Karşıtı Krem

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 30+ Kırışıklık Karşıtı Krem

Özellikle yaşlanma karşıtı bakımlar konusunda ne kadar erken önlem alırsak o kadar etkili sonuçlar elde edebiliyoruz. 30 yaşından itibaren ciltte kolajen miktarında azalma başlar. Bunun sonucunda da ilk kırışıklıklar, ince çizgi görünümleri ortaya çıkar. Loreal Yaş Uzmanı 30+ Kırışıklık Karşıtı Krem de içerdiği kolajen biosferleri ile cildimizin ilk yaşlanma belirtilerine etki ediyor. 

İnternette ürün hakkında araştırmalar yaparken, L’Oréal Yaş Uzmanı 30 yorumları arasında ince çizgi görünümünü azalttığını gördük. Biz de uygulamaya başladığımız günden itibaren cildimizde ince çizgi görünümünün azaldığını, cildimizin çok daha nemli olduğunu hissettik. Aynı zamanda cildimizin daha esnek olduğunu da gözlemledik. Günlük olarak kullanılan L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 30+ Kırışıklık Karşıtı Krem, ilerleyen yaşlarda daha genç görünen bir cilt için bizim ilk adımımız! :)

Ürünü burada inceleyebilirsin

2.L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 40+ Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 40+ Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem

40’lı yaşlarda cildin kendini yenileme özelliği yavaşlamaya başlar. Kırışıklıklar biraz daha görünür hale gelir, yüz hatları gevşemeye başlar. İşte bu dönemde kullanılan cilt bakım ürünlerinin sıkılaştırıcı etkiye sahip olması gerekir. Loreal Yaş Uzmanı 40+ Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem de kırışıklık karşıtı etkiyle bilinen Retino-Peptidler içeriyor.

Kullananların, Loreal Yaş Uzmanı 40 yorumlarına baktığımızda kırışıklık karşıtı özelliğinin yanı sıra, cildi sıkılaştırıcı özelliğinin de ön plana çıktığını gözlemledik. Özellikle cildi sağladığı nem ile beraber cilt kendini yenilemeye başlıyor, daha canlı bir görünüme kavuşuyor.

3.L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 50+ Kırışıklık Karşıtı Yenileyici Krem

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 50+ Kırışıklık Karşıtı Yenileyici Krem

50'li yaşlarda, nemini kaybetmesiyle beraber cilt kurur. Böylece kırışıklıklar belirginleşmeye, cilt eski sıkılığını kaybetmeye başlar. Loreal Yaş Uzmanı 50+ Kırışıklık Karşıtı Yenileyici Krem, içerdiği yağ özleri ile kırışıklık görünümünü yumuşatırken, yüz hatlarını şekillendirir. Cilde kaldırma etkisi sağlayarak daha genç görünmesine destek olur. 

4.L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 60+ Kırışıklık Karşıtı Besleyici Krem

4.L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 60+ Kırışıklık Karşıtı Besleyici Krem

60'lı yaşlarda, ciltte yenilenme hızı daha da azalıyor, kırışıklıklar belirginleşirken bir de onlara lekeler de ekleniyor. Bu noktada cildini iyi bir şekilde besleyecek, kırışıklık ve leke görünümünü gidermeye yardımcı olacak bir kırışıklık kremi tercih edebilirsin.

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 60+ Kırışıklık Karşıtı Besleyici Krem, B3, B5 ve E vitamini ile Opuntia çiçeği özleri içeren formülü ile düzenli olarak kullanıldığında kırışıklık ve yaşlanma lekelerinin görünümünün azalmasına yardımcı oluyor, cildi iyi bir şekilde nemlendiriyor. Ayrıca GFK 20 içerdiği için cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyor. 60 yaş ve üzeri için iyi bir kırışıklık kremi önerisi arıyorsan, L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 60+ Kırışıklık Karşıtı Besleyici Krem'i mutlaka denemelisin!

5. L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 40+ Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Göz Kremi

5. L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 40+ Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Göz Kremi

Yaşlanma belirtilerinin ilk olarak kendini göz çevresinde gösterdiğini artık hepimiz biliyoruz. Kazayakları gibi göz çevresinde oluşan kırışıklıkların görünümünü azaltmak ve daha sıkı bir göz çevresine sahip olmak için düzenli olarak göz kremi kullanmak önemli.

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 40+ Kırışıklık Karşıtı Skılaştırıcı Göz Kremi, Pro-Retinol A ve kafein içeren formülü ile göz çevresindeki kırışıklık görünümünün azalmasına, yorgunluk izlerinin giderilmesine, göz çevresinin nemlenmesine ve sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Eğer göz çevrende kırışıklık görünümü luşmaya başladıysa, L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 40+ Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi ile göz kırışıklıkları ve sıkılık kaybına harika bir bakım yapabilirsin.

Ürünü burada inceleyebilirsin

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı Kâğıt Maske Serisi:

1.L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 30+ Canlandırıcı Kâğıt Göz Maskesi

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 30+ Canlandırıcı Kâğıt Göz Maskesi

30’lu yaşlarda göz çevremizde ince çizgiler ve göz altı torbaları oluşmaya başlar. Biz, bu görünüme engel olmak için L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 30+ Canlandırıcı Kâğıt Göz Maskesi’nden yararlanıyoruz! Kolajen ve Hyaluronik Asit içeren bu kağıt göz maskesi, tek kullanımda göz çevresini yoğun şekilde nemlendirip göz altı torbalarının görünümünü azaltıyor. 3 kullanımda ise göz çevresindeki ince çizgi görünümünü azaltıyor. 

2.L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 40+ Sıkılaştırıcı Kâğıt Maske

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 40+ Sıkılaştırıcı Kâğıt Maske

40’lı yaşlardaysan, kırışıklık karşıtı kremin yanı sıra, L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 40+ Sıkılaştırıcı Kâğıt Maske’yi de bakım rutinine dahil etmeni öneririz. Pro Retinol, Hyaluronik Asit ve Peptidler içeren bu kağıt maske, cilt esnekliğini arttırıp cildin pürüzsüz görünmesine destek oluyor. Aynı zamanda da cildi yoğun şekilde nemlendiriyor.

3.L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 50+ Yenileyici Kâğıt Maske

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 50+ Yenileyici Kâğıt Maske

1 kullanımda anında etki eden L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 50+ Yenileyici Kâğıt Maske, kullananların favorilerinden olacak! :) Yağ kompleksi ve Adenozin içeren bu kağıt maske, cildi nemlendirip sıkılaştırıyor ve cilt tonunun eşitlenmesini sağlıyor.

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı Yorumlarımız:

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı kullananlardan olarak bu serinin, 30’lu yaşlardan itibaren her kadının, cilt bakım rutinine girmesi gereken ürünlerden olduğunu düşünüyoruz. Özellikle yaşa özel cilt bakım ürünlerinin yer alması, tam da bizlerin ihtiyaçlarına özel içeriklere sahip olması, bu seriyi favorimiz yapmaya yetti! :)

Bizce sen de yaşına özel kırışıklık karşıtı bakım ürünleri arıyorsan Loreal Yaş Uzmanı krem ve kâğıt maskeleri kullanmanı tavsiye ederiz.

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap