Cilt Nemlendirme

Deniyoruz: L'Oréal Paris Mucizevi Yağ Pembe Krem

3 dk.
Deniyoruz: L'Oréal Paris Mucizevi Yağ Pembe Krem
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Cilde canlandıran ve ışıltı veren L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Pembe Işıltı Canlandırıcı Bakım Kremi’ni denedik ve yorumlarımızı paylaşmaya geldik!

Sağlıkla ışıldayan ve canlı bir cilde sahip olmak, cildimiz için en önemli hedeflerimizden biri. Nemlenmiş, beslenmiş ve sağlıklı görünen bir cilt için bugüne kadar denemediğimiz krem kalmadı diyebiliriz. Son keşfimiz ise L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Pembe Krem! Cildi canlandıran, besleyen ve ışıltı veren bu kremi denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik…

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Pembe Işıltı Canlandırıcı Bakım Kremi

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Pembe Işıltı Canlandırıcı Bakım Kremi

Olumsuz çevre koşulları, hava kirliliği, stres, uykusuzluk, sağlıksız beslenme gibi faktörlerin cilt üzerinde direkt bir etkisi var. Bu olumsuz faktörler yüzünden cilt ışıltısını kaybedebiliyor, donuk ve sağlıksız görünebiliyor. İşte bu noktada cilde yoğun nem veren, besleyen ve ışıltı veren bir nemlendirici krem kullanmak çok şeyi değiştiriyor.

Cildinin ihtiyacı olan nemi yoğun bir şekilde verecek, sağlıkla ışıldamasını ve canlanmasını sağlayacak L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Pembe Krem, solgun ve donuk görünen cildimizin ışıldamasını sağladı. Kullanmaya başladığımız günden beri farkı gözlerimizle gördük, bu yüzden de hemen bu kremden bahsetmemiz gerektiğini düşündük. Şimdi gel L’Oréal Paris Mucizevi Yağ ailesine eklenen Pembe Işıltı Canlandırıcı Bakım Kremi’ne daha yakından bakalım…

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Pembe Işıltı Canlandırıcı Bakım Kremi Ne İşe Yarar?

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Pembe Işıltı Canlandırıcı Bakım Kremi Ne İşe Yarar?

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Pembe Krem, kalsiyum B5 ve şakayık özleri içeren formülüyle cildi besleme, ışıltı verme ve canlandırma özelliğine sahip. Normalden kuruya ciltlerin solgun, donuk ve cansız görünümü giderme konusundan çok başarılı olan L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Pembe Işıltı Canlandırıcı Bakım Kremi’nin özellikleri ise şöyle:

  • Cildi yoğun bir şekilde nemlendirerek besliyor.
  • Cildin daha sıkı ve elastik görünmesini sağlıyor.
  • Daha pembe ve ışıltılı bir aydınlık veriyor.
  • Özel pembe bir dokuya sahip.
  • Cilt tarafından hızla emiliyor ve yağlı bir his bırakmıyor.
  • Kalsiyum B5 ve şakayık özleri içeriyor.

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Pembe Işıltı Canlandırıcı Bakım Kremi’in formülündeki içerikler ise şu işe yarıyor:

Kalsiyum B5: Cildi yoğun bir şekilde nemlendirmeye ve besleyeme yardımcı oluyor. Ayrıca güçlendirici özelliği ile cildin daha sıkı bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

Şakayık özleri: Cilde aşamalı olarak nüfuz ederek, sağlıklı pembe bir renk kazanmasını sağlıyor, daha taze ve parlak görünmesine yardımcı oluyor.

Ürünü burada inceleyebilirsin

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Pembe Işıltı Canlandırıcı Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Pembe Işıltı Canlandırıcı Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Her nemlendirici kremi uygularken yapman gerektiği gibi L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Pembe Işıltı Canlandırıcı Bakım Kremi de temiz cildine uygulamalısın. Sabahları temiz cildine yuvarlak hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsin. Cildin kremi emdikten sonra üzerine makyajını daha rahatlıkla yapabilirsin.

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Pembe Krem cilt tarafından kolay bir şekilde emiliyor ve yumuşacık bir etki veriyor. Üzerine makyaj yapsan bile cildin gün boyu canlı ve ışıltılı görünüyor. Cilde anında verdiği nem ve ışıltı etkisinin yanında, düzenli olarak kullandığında cildinin daha canlı olduğunu, pembe ve sağlıklı bir ışıltıyla aydınlandığını görebilirsin.

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap