Cilt Nemlendirme

Deniyoruz: L'Oréal Paris Mucizevi Yağ Serisi

3 dk.
Deniyoruz: L'Oréal Paris Mucizevi Yağ Serisi
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Cilt bakımında doğal yağlar içeren ürünler, antioksidan özellikleri sayesinde cildi besliyor, sıkılaştırıyor, nemlendiriyor ve yeniliyor. Cildinin daha pürüzsüz görünmesi ve sağlıkla ışıldaması için hem cilt bakım yağlarını hem de besleyici yağ içeren yüz kremlerini kullanabilirsin. L’Oréal Paris’in Mucizevi Yağ serisi, içerisindeki 10 temel yağ ile cildin beslenmesi, dengelenmesi, nemlenmesi ve pürüzsüzleşmesi için kullanabileceğin en kullanışlı ürünleri içeriyor. Özellikle kışın getirdiği sert hava koşullarından da cildini koruyacak, cildin ışıltısını ve nemini kaybetmesine engel olacak Mucizevi Yağ serisine daha yakından bakalım.

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Yüz Bakım Yağı

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Yüz Bakım Yağı

Mucizevi Yağ serisinin en popüler ürünü olan Mucizevi Yağ Yüz Bakım Yağı, cilt bakımında cilt yağı kullanmayı sevenler için en iyi seçeneklerden biri. İçerisinde bulunan 8 temel yağ: Lavanta, gül, mercanköşk, papatya, biberiye, portakal, sardunya ve lavandin ile antioksidan etkisi yaratarak cildi rahatlatıyor ve pürüzsüzleştiriyor.

Jojoba ve kuşburnu yağı ile de cildi besleyen bu cilt bakım yağı, düzenli olarak kullanıldığında ciltte gözle görülür bir fark yaratıyor. %98 oranında doğal yağlar içerdiği için sadece birkaç damlası bile ciltte mucize yaratmaya yetiyor. Mucizevi Yağ’ı temiz cildinde günde 2 kere uyguladığında cildinin pürüzsüzleştiğini, ışıltısını geri kazandığını ve rahatladığını göreceksin.

Editörün Önerisi: Bu yüz yağını aynı zamanda ellerine ve tırnak kenarlarına uygulayarak manikürünün zamanını uzatabilir, makyaj öncesi baz olarak kullanarak cildinin capcanlı görünmesini sağlayabilirsin.

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Günlük Bakım Kremi

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Günlük Bakım Kremi

Cildine günlük olarak nemlendirici uygulamanın ne kadar önemli olduğunu biliyorsundur. Cildinin nemli olması demek, yaşlanma etkilerine karşı daha dirençli olması, sağlıkla ışıldaması ve iyi görünmesi demek. Mucizevi Yağ günlük bakım kremi ise içerisindeki doğal yağlarla, cilde nem vermenin ve beslemenin en iyi yollarından biri.

Düzenli olarak sabah ve akşam olmak üzere kullanıldığında, cildin PH dengesini sağlayan, kurumasına engel olan ve yağlanmasını önleyen bu yüz kremi, cilde sağlıklı bir parlaklık kazandırıyor, canlandırıyor. Yağ özleri ile cildi beslerken ciltte yağlı bir his de bırakmıyor. Mis gibi lavanta ve beyaz yasemin kokan bu yüz nemlendiricisini uygulamak gerçek bir keyif.

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Gece Bakım Kremi

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Gece Bakım Kremi

Cildin geceleri kendini daha hızlı yenilediği için, gece cildine göstereceğin ekstra özenle çok daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsin. L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Gece Bakım Kremi, içeriğindeki kuşburnu ve argan yağı sayesinde cildi besliyor. Arı sütü ve Imperata Preciosa ile cilde ışıltı veren ve onaran bu gece kremi yağsız ve ince dokusuyla cildi sararak cildin rahatlamasını sağlıyor. Cilde gece boyu iyi bir bakım yaptığı için sabah uyandığında yumuşacık ve beslenmiş bir cilde sahip olacaksın.

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Göz Bakım Kremi

L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Göz Bakım Kremi

Göz çevresi, cildin geri kalanına oranla çok daha ince ve narin bir deriye sahip. O yüzden buraya çok daha özenli bir bakım uygulamak gerekiyor. Göz çevresi nemsiz kaldığında ince çizgiler kendini hemen göstermeye başlıyor ve kırışıklıklar, koyu halkalar ve göz altı torbaları önlenemez bir şekilde karşımıza çıkıyor.

İşte göz çevreni nemlendirebileceğin bir göz kremi arıyorsan, L’Oréal Paris Mucizevi Yağ Göz Bakım Kremi tam sana göre. İçerisindeki arı sütü ve shea yağı sayesinde göz çevresini besleyen ve sıkılaştıran bu göz kremi, tüm cilt tiplerine uygun. 4 hafta boyunca Mucizevi Yağ Göz Kremi’ni düzenli olarak kullandığında, göz çevrenin çok daha nemli, aydınlık ve sıkılaşmış olduğunu göreceksin.

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap