Yaşlanma Karşıtı Bakım

Deniyoruz: Kiehl's Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence

3 dk.
Deniyoruz: Kiehl's Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Cildindeki yaşlanma belirtilerini gidermek ve doğal aydınlığını ortaya çıkarmak için Kiehl's Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence yüz esansını birlikte deniyoruz!

Ciltte göze görülür yaşlanma belirtilerini azaltmak, cildin daha aydınlık ve sağlıklı görünmesi için cilt bakım rutinimize pek çok ürün dahil ediyoruz. Bunlardan biri de yüz esansları. Temizlik aşaması ile nemlendirici / serum adımı arasında kullanılan yüz esansları, cilt bakımında gerçekten de etkililer.

Bu yazımızda, yaşlanma belirtilerini hedefleyen ve cildin doğal ışıltısını ön plana çıkaran Kiehl's Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence’i denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik.

Kiehl's Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence

Kiehl's Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence

Öncelikle yüz esanslarının ne işe yaradığından kısaca bahsedelim. Cilt temizliği / tonikleme ile serum / nemlendirici arası uygulanan yüz esansları, aslında Kore cilt bakımının vazgeçilmez ürünlerinden biri. En önemli özelliği üzerine uygulanan serum ve nemlendiricilerin cilt tarafından daha iyi emilmesini sağlayarak etkinliğini artırmak.

Yaşlanma karşıtı cilt bakım asitleri içeren yüz esansları ise serumların etkisini artırmakla birlikte, çok iyi kırışıklık karşıtı bakım da yapıyorlar. Kiehl's Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence de, ferulik asit içeren formülü ile ciltteki gözle görülür yaşlanma belirtilerini hedefliyor, cildin daha aydınlık, ışıltılı ve eşit tondan görünmesini sağlıyor.

Deniyoruz: Kiehl's Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence Ne İşe Yarar?

Deniyoruz: Kiehl's Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence Ne İşe Yarar?

120 saatten fazla demlenmiş ferulik asit ve Brassica özleri içeren formülü ile Kiehl's Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence, %99 doğal kaynaklı içeriklerden oluşuyor ve antioksidan bakımından son derece zengin.

Kiehl’s yüz esansının özelliklerini sıralamak gerekirse;

  • Ferulik asit, Brassica, laktik asit ve skualan içeren bir formüle sahip
  • Cildin doğal aydınlığını ortaya çıkarmaya, sağlıkla ışıldamasına yardımcı oluyor.
  • İnce çizgi gibi yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltıyor.
  • Cilt dokusunun görünümünü yeniliyor.
  • Üzerine uygulanan serum ve nemlendiricinin etkisini artırıyor.
  • Cildin daha eşit tonda görünmesini sağlıyor.
  • Hassas ciltler dahil tüm ciltler için uygun.
  • Cilt tarafından hızla emiliyor.

Ürünü burada inceleyebilirsin

Kiehl's Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence’ın formülündeki doğal kaynaklı içeriklere daha yakından bakalım:

Ferulik asit: Kepek ve bazı meyve tohumlarından elde edilen, bitki kaynaklı bir antioksidan. Cildin doğal onarım sürecini destekliyor.

Skualan: Doğal içerikli rafine bir yağ olan skualan, cildin gözle görülür yaşlanma belirtilerine karşı koruyor. Cildi iyi bir şekilde nemlendirerek cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Laktik asit: Genellikle süt ürünlerinde bulunan laktik asit, peeling özelliği bulunan bir AHA formu. İnce çizgi ve pürüzlerin görünümünü azaltırken, cilde nazikçe peeling yaparak cilt görünümünün yenilenmesine yardımcı oluyor.

Brassica Özü: Brassica çiçeğinin tohumlarından elde ediliyor. Bu enzimler cilt görünümünün gençleşmesine yardımcı olmak için 120 saatten fazla demlenerek işlemden geçiriliyor.

Kiehl's Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence Nasıl Uygulanır?

Kiehl's Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence Nasıl Uygulanır?

Yüz esanslarını cildini iyice temizleyip arındırdıktan, hatta tonikledikten sonra uygulayabilirsin. Sonraki adımda serum veya nemlendirici adımına geçebilirsin.

Kiehl's Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence’i uygularken 5-5-5 metoduna dikkat etmelisin.

5 sallama: Ferulic Brew yüz esansının iyice karışmasını sağlamak için şişeyi 5 kere salla

5 damla: Avcuna 5 damla aldıktan sonra, önce avuçlarında tampon hareketlerle dağıt

5 bastırma: Yanaklar, alın, çene ve boyuna toplamda 5 bastırma hareketi ile (tampon) cildine uygulayabilirsin. En iyi şekilde emilmesi için her bölgeye 2 saniye boyunca bastırıp bekleyebilirsin.

Kiehl's Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence Yüz Esansı Kullananlar

Kiehl's Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence Yüz Esansı Kullananlar

Cildindeki yaşlanma belirtilerini hedeflemek, cildinin daha aydınlık ve ışıltılı görünmesini sağlamak için Kiehl’s Ferulic Brew Yüz Esansını cilt bakım rutinine dahil edebilirsin.

Kiehl's Ferulic Brew Rejuvenating Facial Essence kullananların %97’si cilt dokularının daha yenilenmiş göründüğünü, %90 ciltlerinin daha canlı göründüğünü, %90’ı da ciltlerinin daha sağlıklı göründüğünü söylemiş.*

Klinik çalışmalar sonucunda ise ciltte %22 daha aydınlık, -%19 daha az ince çizgi görünümü olduğu gözlemlenmiş.*


* Hassas ciltler dahil olmak üzere 60 kişi üzerinde 4 haftalık bir testin tüketici algısına ve klinik testlere dayalı sonuçları

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap