Ciltte Kızarıklık

Deniyoruz: Kiehl's Cilt Rahatlatan Serum

3 dk.
Deniyoruz: Kiehl's Cilt Rahatlatan Serum
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Kenevir tohumu yağı içeren ve cilt kusurlarını gidermeye yardımcı olan Kiehl’s Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate yüz serumunu denedik ve tüm detayları seninle paylaşıyoruz.

Kenevir tohumu yağı, son zamanlarda cilt bakımında en popüler olan içeriklerden biri. Ciltteki kızarıklığı azaltma ve cildi rahatlatma özelliği bulunan bu bitkisel yağ, cilt bakım ürünlerinin içinde sık sık karşımıza çıkmaya başladı. Biz de Kiehl’s Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate yüz serumunu denemeye başladık ve soluğu hemen Cildimveben.com’da aldık!

Kiehl’s Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate Yüz Serumu

 Kiehl’s Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate Yüz Serumu

Kiehl’s Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate serumun içerisinde keten tohumu yağı ve kekik otu yağı bulunuyor. %100 doğal kaynaklı bu bitkisel içerikler, kusurlara sahip ciltleri yatıştırmak, rahatlatmak ve daha iyi görünmesini sağlamak için çok kullanışlı.

Kenevir tohumu yağı: Cilt kusurlarına sahip ciltlerin en önemli sorunlarından biri de cilt bariyerinin zayıflamış olmasıdır. Zayıf cilt bariyeri yüzünden cilt sık sık kızarır ve rahatsızlık hissi olur. Kiehl’s Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate’in formülünde ise soğuk sıkım kenevir tohumlarından elde edilen yağ bulunuyor ve bu içerik cilt bariyerini güçlendirmeye ve cildi yatıştırmaya yardımcı oluyor.

Kekik otu yağı: Kusurlara sahip bir cildi arındırmak ve daha iyi görünmesini sağlamak için kekik otu yağı da yararlı bir içerik. Bu yağ cildi yatıştırıyor ve cildin arınmasını sağlıyor.

Kiehl’s Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate Serum’un Etkisi

Kiehl’s Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate Serum’un Etkisi

Kusurlara sahip bir cildin varsa, rahatsızlık hissi yaşıyorsan, cildin kızarıyorsa ve yatıştırma ihtiyaxı duyuyorsan, Kiehl’s Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate yüz serumunu cilt bakım rutinine dahil edebilirsin. %100 doğal kaynaklı bu bitkisel yağlar, düzenli olarak kullanıldığında ciltteki kızarıklık görünümünü azaltıyor, cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı oluyor ve cildi rahatlatıyor.

Kiehl’s Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate, cilt kusurlarına eğilimli ciltler dahil, tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygun bir formüle sahip. Cildi yatıştırma ve kızarıklık görünümünü azaltma özelliğinin yanı sıra, cilde 8 saate kadar da nem veriyor.

Kiehl’s Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate Serum Nasıl Uygulanır?

Kiehl’s Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate Serum Nasıl Uygulanır?

Öncelikle bitkisel içerikli yüz serumlarını kullanırken, ürünü uygulamadan önce avuçlarını birbirine sürterek yağı ısıtmaman gerektiğini hatırlatalım. Avcuna aldığın ürünü eline eşit şekilde yaymak için ellerini birbirine sürttüğünde ısınan yağın formülü değişebilir. Bu da serumdan alacağın etkinin değişmesine sebep olabilir.

Kiehl’s Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate serumu, günde bir kere temiz cildine 2-3 damla uygulayabilirsin. Uygulama yaparken tampon hareketler yapmaya özen göstermelisin. Dilersen sabahları yüzünü yıkadıktan hemen sonra uygulayabilir, dilersen de gece uyumadan önce uygulayarak cildini yatıştırabilir, otsu kokusu ile ferah bir etki de elde edebilirsin, tamamen sana kalmış!

Kiehl’s Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate yüz serumunu düzenli olarak kullandığında, cildindeki kızarıklık görünümünün azaldığını, cildinin daha yatışmış olduğunu ve görünümünün de düzeldiğini kendi gözlerinde göreceksin.

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap