Cilt Nemlendirme

Deniyoruz: Garnier Hyaluronik Aloe Serumu

3 dk.
Deniyoruz: Garnier Hyaluronik Aloe Serumu
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Nemle dolgunlaştıran Garnier Hyaluronik Aloe serum’u denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

Hyaluronik asitin cildi nemlendirme ve daha dolgun görünmesini sağlama özelliğini mutlaka biliyor olmalısın. Son zamanların en popüler cilt bakım içeriklerinden biri olan hyaluronik asit, aloe vera ile birleştiğinde ise ortaya ferah, nemle dolgunlaştıran ve cilde canlı görünüm veren bir yüz serumu ortaya çıkıyor: Garnier Hyaluronik Aloe Nemle Dolgunlaştıran Süper Serum’u görür görmez denedik ve kullananlar olarak yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Garnier Hyaluronik Aloe Nemle Dolgunlaştıran Süper Serum

Garnier Hyaluronik Aloe Nemle Dolgunlaştıran Süper Serum

Cilt tipin ne olursa olsun, her zaman neme ihtiyaç duyduğunu bilmelisin. Özellikle hyaluronik asit içeren bir yüz serumunu cilt bakım rutinine dahil ederek, cildinin çok daha nemli, sağlıklı, canlı, pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlayabilirsin.

Garnier Hyaluronik Aloe Nemle Dolgunlaştıran Süper Serum, yüksek konsantreli formülü sayesinde tek kullanımda cildin neme doymasını ve yumuşacık olmasını sağlıyor. Eğer hyaluronik asit içeren bir yüz serumu arıyorsan, doğru yerdesin: Garnier hyaluronik asit serumunu gördüğümüz an hemen denedik ve etkilerini paylaşmaya geldik.

Garnier Hyaluronik Aloe Nemle Dolgunlaştıran Süper Serum’un Özellikleri

Garnier Hyaluronik Aloe Nemle Dolgunlaştıran Süper Serum’un Özellikleri

Hepimizin artık çok iyi bildiği üzere, hyaluronik asit kendi ağırlığının 1000 katı kadar nem tutma kapasitesine sahip bir içerik. Bu sayede cildin çok daha nemli ve dolgun görünmesini sağlıyor. Aloe vera ise süper nemlendirme özelliği ile bilinen, cildi ferahlatan ve tazeleyen bir içerik olarak cilt bakımında çok sık tercih ediliyor. İşte bu iki harika içeriği yüksek konsantre formülünde birleştiren Garnier Hyaluronik Aloe Nemle Dolgunlaştıran Süper Serum’un özelliklerini ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • %3 oranında hyaluronik asit, aloe vera ve gliserin içeriyor.
  • Formülündeki saf hyaluronik asit, biyofermantasyon ile elde ediliyor.
  • Tek kullanımda cildin anında daha pürüzsüz, yumuşak ve sıkı görünmesini sağlıyor.
  • Cildin nemlenerek daha dolgun görünmesini sağlıyor.
  • 1 ay düzenli kullanımda ise cildin daha canlı, sağlıklı ve parlak görünmesini sağlıyor.
  • Çok hafif bir formüle sahip ve cilt tarafından hızla emiliyor.
  • Geride yapışkan ve ağır bir his bırakmıyor.
  • Cildi ferahlatıyor.
  • Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun.

Ürünü burada inceleyebilirsin

Garnier Hyaluronik Aloe Nemle Dolgunlaştıran Süper Serum Nasıl Uygulanır?

Garnier Hyaluronik Aloe Nemle Dolgunlaştıran Süper Serum Nasıl Uygulanır?

Cilt bakımı ürünlerini tamamen temiz cilde uygulamak gerektiğini zaten biliyorsundur. Garnier Hyaluronik Aloe Nemle Dolgunlaştıran Süper Serum’u da, serum damlalığı aldığı kadar sıkarak doldurabilir ve tamamını cildine masaj yaparak uygulayabilirsin. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kullanabileceğin bu yüz serumunu uyguladıktan sonra nemlendirici adımına geçebilirsin. Üzerine Garnier Hyaluronik Aloe Jel'i uygularak bu iki içeriğin gücünden maksimumda yararlanabilirsin.

Garnier Hyaluronik Aloe Nemle Dolgunlaştıran Süper Serum’u biz makyaj altına baz olarak kullanmayı da çok seviyoruz. Cilde anında daha parlak ve yumuşak bir görünüm verdiği için, cildimiz gün boyu çok canlı görünüyor. Bu hyaluronik asit serumunu düzenli olarak kullandığında ise cildinde ortaya çıkan canlı ve sağlıklı görünümü senin de bizim kadar çok seveceğine eminiz!

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap