Garnier Serumlar 99.90 TL

Satın Al

Cilt Bakımı

Deniyoruz: Garnier C Vitamini Serumu

2 dk.
Deniyoruz: Garnier C Vitamini Serumu
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Parlak bir cilt için Garnier C Vitamini Serum’u birlikte deniyoruz!

C vitamini son dönemin en popüler cilt bakım içeriklerinden biri. Cildi aydınlatma, parlaklık verme ve cilt tonunu eşitleme gibi C vitamininin cilde faydaları ise bu içeriğin bu kadar popüler olmasını sağlıyor. Eğer sen de cilt bakım rutinine bir C vitamini serumu eklemek istiyorsan, sana harika bir önerimiz var: Garnier C Vitamini Parlak Süper Aydınlatıcı Serum’u denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

Garnier C Vitamini Serumu

Garnier C Vitamini Serumu

Birçoğumuzun hedefi cildimizin parlak, aydınlık ve eşit tonda görünmesi. Sağlıklı görünen bir cilt için bu özellikleri elde etmek aslında hiç zor değil. C vitamini yüz serumları sayesinde cilt eskiye oranla çok daha parlak, aydınlık ve pürüzsüz görünebiliyor.

Garnier C Vitamini Parlak Süper Aydınlatıcı Serum, yüksek konsantreli formülü ile düzenli olarak kullanıldığında ciltte gözle görülür etkiler yaratıyor. Özellikle parlak bir cilde sahip olmak istiyor, cildinin sağlıklı ışıltısı ön plana çıksın istiyorsan, Garnier C Vitamini Serum ile mutlaka tanışmalısın. Biz de bu C vitamini serumunu denedik ve yorumlarımızı paylaşıyoruz.

Garnier C Vitamini Serumun Özellikleri

Garnier C Vitamini Serumun Özellikleri

C vitamini yüz serumu ne işe yarar diye düşünüyorsan, cilt tonunu eşitlemek, cildin daha aydınlık ve parlak görünmesini sağlamak en önemli özellikleri. Garnier C Vitamini Parlak Süper Aydınlatıcı Serum’un özellikleri de şu şekilde:

  • Yüksek konsantreli bir formüle sahip.
  • %3,5 oranında C vitamini, niasinamid ve salisilik asit içeriyor.
  • Düzenli olarak kullanıldığında günden güne cildin parlak ve aydınlık görünmesini sağlıyor.
  • 3 günde daha eşit tonda ve pürüzsüz bir cilt görünümü veriyor.
  • 6 günde ise koyu lekelerin görünümünde azalma sağlıyor.
  • Hafif ve hızlı emilen bir formüle sahip.
  • Formülündeki limon özleri, antioksidan etki yaratarak cilde parlaklık veriyor.

Ürünü burada inceleyebilirsin

Garnier C Vitamini Serumu Nasıl Kullanılır?

Garnier C Vitamini Serumu Nasıl Kullanılır?

Tüm C vitamini serumlarında olduğu gibi, Garnier C Vitamini Parlak Süper Aydınlatıcı Serum’u da sabahları temiz cildine uygulayabilirsin. 1 tam damlalıktaki serumu avcuna aldıktan sonra tüm yüzüne hatta boynuna da yedirebilirsin.

C vitamini gibi asit içeren yüz serumlarını kullanırken, cildi güneşten korumak son derece önemli. Bu yüzden Garnier C Vitamini Serumu uyguladıktan sonra minimum SPF 20 içeren bir güneş kremi uygulayabilirsin. Yapısı çok hafif olduğu ve cilt tarafından hızlı bir şekilde emildiği için uygulaması çok pratik. Ayrıca üzerine makyaj da çok rahat bir şekilde uygulanabiliyor.

Garnier C Vitamini Parlak Süper Aydınlatıcı Serum’u düzenli olarak kullandığında, cilt tonunun önceye kıyasla çok daha eşit tonda ve parlak göründüğünü fark edeceksin. Ayrıca bu süreç sonunda cildindeki koyu lekelerin görünümünde de azalma göreceksin. C vitamini serumlarından beklenen etkiyi elde etmek için düzenli kullanmayı ihmal etmemelisin. İlk haftanın sonunda cildindeki farkı sen de göreceksin ve eminiz ki sen de bizim gibi bu C vitamini serumunu alışkanlık haline getireceksin.

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap