Kırışıklık

Deniyoruz: Cilt Sıkılaştıran Yüz Maskesi

2 dk.
Deniyoruz: Cilt Sıkılaştıran Yüz Maskesi
Deniz Özübek

Deniz Özübek

Blogger

+ Tüm yazıları

Uygular uygulamaz anında işe yaramaya başlayan, cilt sıkılaştıran gece maskesiyle ilgili yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Uyurken cildine bakım yapmak ve sıkılaşmasını sağlamak istemez miydin? Bunu bize sorsalar, anında sakladıkları sırrı öğrenmeye çalışırdı! Neyse ki formülünde hatmi çiçeği özü ve zencefil yaprağı içeren harika bir gece maskesi denedik ve tüm yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik. Gece boyunca cildi sıkılaştıran, ince çizgi ve kırışıklık görünümünü yumuşatan, aynı zamanda da cilde nem veren bu yüz maskesini, tüm detaylarıyla anlatıyoruz.

Kiehl’s Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask – Cilt Sıkılaştıran Gece Maskesi

Kiehl’s Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask – Cilt Sıkılaştıran Gece Maskesi

Cildin geceleri kendini daha hızlı yenilediğini biliyorsundur. Bu yüzden de gece maskesi uygulamak, gerçekten de hızlı ve gözle görülür bir sonuç almak için en ideal cilt bakım adımlarından biri. Gece boyunca cilde etki eden gece maskeleri, biz uyurken de bakım yapmaya devam ediyorlar, bu fikir bizce harika!

Kiehl’s Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask’i de, gece boyunca cildin sıkılaşmasını sağlayan, ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltan, cildin daha pürüzsüz ve genç görünmesini sağlayan bir gece maskesi. Daha uygular uygulamaz formülünün çalıştığını hissettiren ve sabah uyandığımızda çok daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt görünümüyle karşılaşmamızı sağlayan bu gece maskesine bayıldık!

Kiehl’s Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask’in Formülü

Kiehl’s Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask’in Formülü

Kiehl’s Ginger Leaf & Hibiscus Firming Maske’nin formülünde, cilt bakımında çok işe yarayan iki içerik bulunuyor: Hatmi çiçeği özü ve zencefil yaprağı.

Hatmi Çiçeği Özü: Geceleri özünü korumak için kapanmasıyla bilinen hatmi çiçeğinin cilde faydaları da bir harika. Cilde sıkılaşma etkisi veriyor, hem anında hem de uzun vadede cildi nemlendiriyor.

Zencefil yaprağı: Bu maskenin formülündeki zencefil yaprağı, Vietnam’da sürdürülebilir bir şekilde üretilmiş. Zencefil yaprağı, ciltte yaşlanma karşıtı özelliği ile biliniyor. İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

Bu sayede Kiehl’s Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask, uygulamaz cildi sıkılaştırdığını hissettiriyor. Düzenli olarak kullanıldığında da daha sıkı, ince çizgi ve kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerinin azalmasını sağlıyor.

Kiehl’s Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask Nasıl Uygulanır?

Kiehl’s Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask Nasıl Uygulanır?

Tüm maskeler gibi, bu gece maskesini de temiz cilde uygulaman gerektiğini unutma. Yatmadan önce cildine dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsin. Formülün hemen aktive olduğunu hissedeceksin. Bu maske ciltle bütünleştiği için gece yastığına bulaşma gibi bir problem yaratmıyor. Sabah uyandığında da her zamanki yüz temizleme rutinini takip ederek veya suyla yıkayarak maskeyi arındırabilirsin.

Kiehl’s Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask’in yaşlanma karşıtı etkisi dışında, cilde verdiği kadife gibi his de gerçekten bir harika. Eğer cildine gece uyurken de bakım yapmak istersen, bu gece maskesi bizden tam puan aldığını söylemeliyiz!

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap