Cilt Temizleme

Deniyoruz: Cerave Foaming Cleanser Yüz Temizleyici

2 dk.
Deniyoruz: Cerave Foaming Cleanser Yüz Temizleyici
Ece Atalay

Ece Atalay

Blogger

+ Tüm yazıları

Son dönemin en çok konuşulan ve en merak edilen markalarından biri Cerave! Biz de Cerave kullananlardan olarak en sevdiğimiz ürünlerini seninle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu kez de Cerave yüz temizleme jeli çeşitlerinden Foaming Cleanser Yüz Temizleyici’yi mercek altına aldık. Sen de bu ürünü merak ediyor ve keşfetmek istiyorsan seni yazımızın devamına alalım! :)

Cerave Köpüren Temizleyici nedir?

Cerave Köpüren Temizleyici

Cerave köpüren temizleyici olarak da bilinen Cerave Foaming Cleanser Yüz Temizleyici, adından da anlaşıldığı üzere köpüren, jel bir yüz temizleyicidir. Cildimizdeki fazla yağı, kiri, makyajı, köpüren jel yapısıyla nazikçe temizliyor. En önemlisi de cildin doğal koruyucu bariyerini bozmayan ve nem dengesini korumaya destek olan bileşenler içeriyor. Bu bileşenler ise 3 temel Seramid, Hyaluronik Asit ve Niasinamid içerikleri. Bu içerikler sayesinde cildin koruyucu bariyerine zarar vermeden cildimizin tazelenmesini, temizlenmesini sağlıyor.

Araştırıp öğrendik ve Cerave Köpüren Yüz Temizleyici, dermatologlar ile, cildi gergin ve kuru hissetmeden derinlemesine temizlemek, fazla yağı gidermek ve tazelemek için geliştirilmiş. Cildini temizledikten sonra gerginlik hissi yaşıyorsan bu Cerave temizleme jeline bir göz atmanı öneririz.  

Ürünü burada inceleyebilirsin

Cerave Foaming Cleanser Yüz Temizleyici’nin cilde etkileri nelerdir?

Cerave Foaming Cleanser Yüz Temizleyici
  • Köpüren jel dokusu cilde ferahlık, tazelik veriyor.
  • Koruyucu cilt bariyerini bozmadan fazla yağı temizliyor.
  • İçerisindeki 3 temel Seramid ile cildin doğal bariyerini onarmaya ve korumaya yardımcı oluyor.
  • Hyaluronik Asit ile cildin doğal nemini korumaya yardımcı oluyor.
  • Komedojenik değildir ve kokusuzdur.

Cerave Foaming Cleanser Yüz Temizleyici kimlerin kullanımına uygun?

Cerave Foaming Cleanser Yüz Temizleyici, yağlı ve normal ciltlerin kullanımına uygun bir temizleme jelidir. Cildin yağlıysa ve yıkadıktan sonra cildini kurutan, gergin hissetmene, cildinin tahriş olmasına yol açan yüz temiz jellerini artık bir kenara bırakabilirsin! Cerave Köpüren Yüz Temizleyici ile cildini hem fazla yağdan arındırıp hem de yatıştırabilirsin.

Cerave Foaming Cleanser Yüz Temizleyici nasıl kullanılır?

Cerave Foaming Cleanser Yüz Temizleyici nasıl kullanılır?

Cerave Foaming Cleanser Yüz Temizleyici’yi kullanımı çok kolay! Önce cildini ılık suyla nemlendiriyorsun. Ardından nazik ve dairesel hareketlerle cildine masaj yaparak uyguluyorsun. Ardından da yüzünü yine ılık suyla güzelce duruluyorsun. İşte bu kadar! :)

Cerave Foaming Cleanser Yüz Temizleyici yorumlarımız:

Yağlı cilde sahip Cildimveben editörleri olarak, açıkçası şimdiye kadar neden Cerave Foaming Cleanser Yüz Temizleyici’yi keşfetmemişiz diye kendimize kızdık! :) Normalde yağlı ciltlere özel temizleyiciler ciltte kuruluk, gerginlik hissi yaratabiliyor. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi Cerave Foaming Cleanser Yüz Temizleyici, cildimizi o kadar nazikçe temizliyor ki yıkadıktan sonra gerginlik, tahriş hissi oluşturmuyor. Yumuşacık köpüğüyle cildimizi derinlemesine temizliyor, arındırıyor. Günlük cilt temizliğimizin vazgeçilmezlerinden diyebiliriz!

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap