Kırışıklık

Cilt Problemlerine Göre Doğru Yüz Serumu Nasıl Bulunur?

3 dk.
Cilt Problemlerine Göre Doğru Yüz Serumu Nasıl Bulunur?
Ece Atalay

Ece Atalay

Blogger

+ Tüm yazıları

Hassaslık veya sıkılık kaybı… Cilt problemin ne olursa olsun, sana uygun bir yüz serumu mutlaka var.

Konu cilt için doğru serumu seçemeye geldiğinde, seçenekler hiç de sınırlı değil. Doğru serumu ararken, deneme-yanılma yöntemi en ekonomik yöntem sayılmaz. Cilt serumunu günlük bakım rutinine dahil etmek, cildin için yapabileceğin en büyük yatırımlardan biri. Bu yüzden de cilt problemlerin için uygun olan serumu bulman önemli. Peki, cildin için doğru serumu nasıl bulabilirsin? İşte sana cilt problemlerine göre en iyi serum önerileri…

Tüm Cilt Tipleri İçin En İyi Serum Önerisi

lancome advanced genifique

Tüm cilt tiplerine uygun olan ve deneyen herkesin ikinci şişesine geçtiği bir serum önerimiz var: Lancome Advanced Genifique serum. Neden mi? Çünkü bu cilt serumu, cildin gençlik ışıltısını ortaya çıkarıyor. Yenilenen formülündeki pro ve prebiyotikler ile cilt mikrobiyomunu hedefliyor ve gerçek bir onarım, yenilenme ve pürüzsüzlük sağlıyor. Bunu da sadece 7 günde yapıyor. Bir ay sonunda bir şişe serumun sonuna geldiğinde de cildinde büyük bir değişim fark edeceksin.

Hassas Ciltler İçin En İyi Serum Önerisi

Lancome Advanced Genifique Sensitive

Hassas ciltli olduğunu nasıl anlayabilirsin? Eğer cildini gergin hissediyorsan, sıcaksa ve kuruysa, hassas ciltli olma ihtimalin çok yüksek. Belki çok yorgun olduğun için, belki seyahatten yeni döndüğün için, belki hastaydın, hatta havası kirli bir şehirde yaşıyor veya haftada 60 saat çalışıyorsundur. Cildinin hassasiyetinin sebebi ne olursa olsun, Lancome Advanced Genifique Sensitive, hassas ciltleri yatıştırmak için formüle edilmiş bir cilt serumu.

Advanced Genifique Sensitive serumun iki konsantresi var: Biri zengin bir baz, diğeri ise ferulic asit ve E vitamini içeren konsantre birbirine karıştığında, cildin hassas günleri için mucizevi yatıştırıcı bir etkiye sahip oluyor. Bu ikili konsantre serumu 1 ay boyunca gece ve gündüz düzenli olarak kullandığında cildindeki hassasiyetin ortadan kalktığını, cildinin ışıltısının tekrar ortaya çıktığını ve yaşlanma belirtilerinin azaldığını fark edeceksin.

Cilt Dokusu ve Kırışıklıklar İçin En İyi Serum Önerisi

Cilt Dokusu ve Kırışıklıklar İçin En İyi Serum Önerisi

Credit: shahnazlovesbeauty.com

Cildinin değişmeye başladığının ilk göstergelerinden bazıları: Eskisi gibi yumuşak olmaması, gözeneklerin belirginleşmesi ve birkaç ince çizgi görünümü olabilir. Lancome Vissionnaire Advanced Skin Corrector kırışıklık karşıtı serum, kadifemsi bitişi ile cildin yumuşacık olmasını sağlıyor, aynı zamanda cilt yüzeyini de yumuşatıyor ve gözeneklerin görünümünü de azaltıyor.

Yaşlanmanın Tüm Belirtileri için En İyi Kırışıklık Karşıtı Serum Önerisi

Işıltı kaybı, çizgiler, sıkılık kaybı ve nemsizlik dikkatini çekiyorsa, sana çok etkili ve lüks bir nemlendirici serum önerimiz var: Lancome Absolue L’Extrait Serum. Gül özleri ile zenginleştirilmiş formülü ile bu cilt serumu, cildin yenilenmesini ve günden güne daha genç görünmesini sağlıyor. Bu kırışıklık karşıtı serumu uyguladıktan sonra, altın yaprak şeklindeki masaj aleti ile cildine hafif bir masaj yaptığında tüm stresinin uzaklaştığını ve cildinin harika göründüğünü hissedeceksin.

Sıkılık Kaybı ve Koyu Lekeler İçin En İyi Serum Önerisi

Sıkılık Kaybı ve Koyu Lekeler İçin En İyi Serum Önerisi

Lancome’un Renergie serisi, cilt sıkılaştırma özelliği ile ön plana çıkıyor ama Renergie Lift Multi-Action Ultra Nemlendirici pek çok görevi birden üstleniyor. Çene hattındaki sıkılık kaybına odaklanıp buranın sıkılaşmasını sağlarken, aynı zamanda yıllar içinde güneş kremi kullanmamaktan kaynaklanan koyu lekelerin görünümünü de azaltıyor. Bu yüz kremi cilt tonunun daha eşit görünmesini ve parlamasını sağlıyor. Bonus olarak da içerisindeki SPF 30 ile güneşin cilt üzerindeki yaşlanma etkilerine karşı da koruma sağlıyor.

En İyi Göz Serumu Önerisi

 

Lancome Advanced Genifique Yeux Light-Pearl göz çevresi serumu

Artık bir çoğumuz “yoğunuz” ve uyku düzenimize eskisi gibi özen göstermiyoruz. Bu yüzden de yüzümüzde oluşan yorgun bir ifade var, kaynağı da gözlerimiz. Lancome Advanced Genifique Yeux Light-Pearl, tıpkı cilt serumunun formülüne sahip ve içerisindeki probiyotiklerle göz çevresindeki şişkinliği ve koyu halkaları azaltıyor.

İnci şeklindeki metal aplikatörü, uygularken göz çevresine masaj yaparak kullanıldığında göz çevresindeki dolaşımı hızlandırıyor ve böylece şişkinlik, torbalanma, ince çizgiler ve koyu halkalar azalıyor.

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap