Cilt Nemlendirme

Cildine Şaşırtıcı Bir Güzellik Katmak İçin Neler Yapabilirsin?

2 dk.
Cildine Şaşırtıcı Bir Güzellik Katmak İçin Neler Yapabilirsin?
Cansu Girgin

Cansu Girgin

Blogger

Cilt bakımında yeni ürünler denemeyi ne kadar çok sevdiğimizi artık biliyorsun. En iyi cilt bakım ürünlerini deneyerek cildimize iyi gelen içerikleri seninle paylaşıyoruz. Bugün cilt bakımında şaşırtıcı derecede olumlu sonuçlar aldığımız içerikleri sana tek tek anlatacağız.

Son dönemlerde kullandığımız cilt bakım ürünlerini gözden geçirdik. Aralarında bazı ürünler var ki, bu cilt ürünlerini kullandıktan sonra aynada şaşırtıcı bir güzellik görüyoruz! Cildimiz daha pürüzsüz, aydınlık ve canlı görünüyor. Biz bu güzelliğin kaynağını Aloe Vera'ya borçluyuz. Aleo Vera içeren en sevdiğimiz cilt bakım ürünlerini artık seninle tanıştırma zamanı geldi. 

Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli

Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli

Aloe Vera'nın cilde ne kadar iyi geldiği artık herkes tarafından biliniyor. Fakat güzellik marketlerde doğal içerikli ve yoğun nem kaynağına sahip ürün bulmakta zorlanıyorduk. Neyse ki Garnier sesimizi duydu ve bizleri Garnier Hyaluronik Aloe serisi ile tanıştırdı. 

Garnier Hyaluronik Aloe ailesinde en sevilen ürünlerden biri Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli. %96 oranında doğal kaynaklı içeriğe sahip olan bu yüz yıkama jeli, cildimizdeki kiri ve yağı kurutmadan temizliyor. Klasik yüz yıkama jellerini kullandıktan sonra yüzünde kuruluk ve sertlik hissi olur ya... Heh! Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli sayesinde artık bu problemden kurtulduk. Sen de yüzünü yıkadıktan sonra ferahlık hissetmek istiyorsan Aloe Vera'nın nemlendirme gücünden yararlanabilirsin. 

Ürünü burada inceleyebilirsin

Garnier Hyaluronik Aloe Krem

Garnier Hyaluronik Aloe Krem

Kuru ve hassas cilde sahip olanlar nemsizlik problemini çok iyi bilirler. Kuru cildin sertleşir, burun kenarlarında pürüzler ortaya çıkar. Hatta kuruluktan alın ve kaş ortasında pul pul dökülmeler bile görebilirsin!

Biz cildimizdeki kuruluk için hyaluronik asit ve aloe vera’nın gücünden yararlandık. %96 oranında doğal kaynaklı içeriğe sahip olan Garnier Hyaluronik Aloe Krem, kullandığımız günden itibaren cildimizde sağlıklı ve nemli bir görünüm yarattı. Bu kremin 48 saate kadar* nemlendirme özelliği sayesinde artık cildimiz hiç olmadığı kadar rahat! Eğer sen de kuru cildin için nemlendirici arayışındaysan, hyaluronik asit ve aloe vera içeren Garnier kreme mutlaka bir şans vermelisin. 

*Instrumental test, 24 kadın

Ürünü burada inceleyebilirsin

Garnier Hyaluronik Aloe Jel

Garnier Hyaluronik Aloe Jel

Garnier'in yeni çıkan ve ikonikleşme yolunda emin adımlarla ilerleyen Hyaluronik Aloe Jeli'ni seninle tanıştırmak istiyoruz. Bizim günlük cilt bakımımızın temel ürünlerinden biri haline gelen Garnier Hyaluronik Aloe Jel, nemi adeta cildimize hapsediyor. Normal cilt yapısına uygun olan bu günlük nemlendirici jel, herkesin dolabında olması gereken baş yapıtlardan biri!

Hyaluronik Aloe Jel'in bu kadar sevilmesinin sebeplerinin başında aloe vera ve hyaluronik asit içermesi geliyor. Değerli iki içeriği sayesinde cildini canlandırıyor ve sürpriz bir şekilde cildin kusursuz görünmesini sağlıyor. Aloe Jel'i yüzüne sürdükten sonra hızla emildiği için yapışkan bir his bırakmıyor. Sabahları uyanır uyanmaz cildimizi temizliyor ve Aloe Jel'imizi sürüyoruz. Tıpkı su içme rutini gibi! Cildinin susuzluğunu gidermek için doğanın şaşırtıcı gücünden yararlanmalısın. 

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap