Cilt Temizleme

Bakım Yapan Cilt Temizleyiciler Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!

3 dk.
Bakım Yapan Cilt Temizleyiciler Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Ece Atalay

Ece Atalay

Blogger

+ Tüm yazıları

Cildimizi temizlerken nemlendirmek, dolgunlaştırmak mümkün mü? Biz de bunun mümkün olmayacağını düşünürken hayatımıza yepyeni 2 ürün girdi! Bu 2 ürün de hem cildimize bakım yapıyor hem temizliyor hem de nemlendiriyor. Seni daha fazla meraklandırmadan bu 2 temizleyici ile tanıştıralım: L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Yüz Temizleme Jeli ve Hyaluron Uzmanı Micellar Temizleme Suyu. Şimdi bu 2 ürünü beraber inceleyelim mi? :)

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Yüz Temizleme Ürünleri:

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Yüz Temizleme Ürünleri

Yüz temizleme ürünleri cilt bakımımızın en önemli adımlarından. Ancak özellikle nemlendirilmeye ihtiyaç duyan ciltler için cilt temizleme aşamasında cildi kurutmayan, nemlendirebilecek, nemlendirici yüz temizleme jeli gibi ürünlerin kullanımı oldukça önemli. İşte biz de hem cildimizi nemlendirecek hem de dolgun görünmesini sağlayacak ürünleri ararken, yepyeni L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Yüz Temizleme Jeli ve Hyaluron Uzmanı Micellar Temizleme Suyu ile karşılaştık. :)

Özellikle yaşlanma karşıtı bakımda cildi nemlendirerek dolgunlaştırmaya yardımcı olmasıyla bilinen Hyaluronik Asit içeren bu ürünler sayesinde cildimiz temizleme adımından başlayarak nemleniyor. L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Yüz Temizleme Jeli’nin jel yapısı hassas bir köpüğe dönüşerek cildimizi yoğun şekilde arındırırken, Hyaluron Uzmanı Micellar Temizleme Suyu yüzdeki ve gözdeki makyajı nazik ama etkili şekilde temizliyor.

Ürünü burada inceleyebilirsin

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Yüz Temizleme Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Yüz Temizleme Ürünlerinin Faydaları Nelerdir

Her iki ürün de formüllerindeki Hyaluronik Asit sayesinde cildi nemlendirerek dolgunlaştırıyor ve cilde ferah bir his veriyor. Aynı zamanda kullanıldıkça cildimiz, nemli ve pürüzsüz, dolgun bir görünüm kazanıyor. L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Micellar Temizleme Suyu, yüzdeki, gözlerdeki makyajı etkili şekilde temizliyor, Hyaluron Uzmanı Yüz Temizleme Jeli de cildimizi nazikçe arındırıyor. Böylece cildimiz nemlendirilmiş, ferah ve yumuşak bir his kazanıyor.

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Yüz Temizleme Ürünleri Kimler için Uygun?

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Yüz Temizleme Jeli ve Hyaluron Uzmanı Micellar Temizleme Suyu, hassas ciltler de dahil olmak üzere, tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Her iki ürün de cildi nazik şekilde temizleyip nemlendirdiği için tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabiliyor.

Ürünü burada inceleyebilirsin

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Yüz Temizleme Ürünleri Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Yüz Temizleme Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Dolgun ve nemli bir cilde giden yol, temiz bir ciltten geçiyor. Sen de evde cilt bakımı yaparken, cilt temizliği adımlarında L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Yüz Temizleme Jeli ve Hyaluron Uzmanı Micellar Temizleme Suyu’ndan yardım alabilirsin. Kullanırken de aşağıdaki adımları takip edebilirsin:

Makyaj temizleme adımı:

Mükemmel makyaj temizleme için sabah ve akşam, bir pamuk yardımı ile yüzüne ve gözlerine nazikçe uygulayabilirsin. Böylece makyajını kolayca temizleyebilirsin.

Yoğun temizleme adımı:

Her sabah ve akşam, nemli yüzüne ve boynuna küçük bir miktar jel uygula. Ardından dairesel hareketlerle nazikçe masaj yap. Sonrasında da su ile güzelce durula. İşte bu kadar! Cildin yoğun şekilde temizlendi, makyajdan, kalıntılardan, günlük kirden arındır. Temizlenip arınırken de cildin bir yandan nemlendi. Harika değil mi? :)

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap