Cilt Bakımı

20'li yaşlarda cilt bakımı nasıl olmalı?

2 dk.
20'li yaşlarda cilt bakımı nasıl olmalı?
Cansu Girgin

Cansu Girgin

Blogger

+ Tüm yazıları

20'li yaşlar çoğu cilt sorunu için başlangıç yaşları sayılabilir. 18-20 yaşları arasında ciltteki sebum üretimi arttığı için cilt kusurları ortaya çıkar, cildimizdeki minik kusurlar ilerleyerek tüm yüzümüze yayılabilir. Merak etme, 20 yaşının hak ettiği en güzel cilt görünümüne seni kavuşturmak için buradayız. 20'li yaşlarda nasıl cilt bakımı yapman gerektiğini ve cildinin nasıl ışıl ışıl gösterebileceğini anlatıyoruz. 20'li yaşlarında olup cildini pürüzsüzleştirmek isteyenler için rehberimiz karşında!

Kömürün gücünden yararlan

Kömürün gücünden yararlan

20'li yaşlarında cilt bakımından beklediğin en önemli sonuç cildinin parlamasını önlemek olabilir. Yalnız değilsin! Yüzünün T bölgesindeki yağlanmayı önlemek için kömürün doğal matlaştırıcı etkisini kullanmalısın. Garnier Saf&Temiz Kömürlü 3’ü 1 arada cildindeki aşırı yağlanma ve siyah noktalara karşı etki gösteriyor. Formülündeki kömür, yaban mersini özü ve Salisilik Asit yağlanma ve pürüzlerin azalmasını sağlıyor. 

Saf&Temiz Kömürlü 3’ü 1 arada cilt bakım ürününü temizleme, peeling ve maske olarak kullanabilirsin. Temizleme etkisiyle cildini arındırabilir, peeling yaparak siyah noktaların azalmasını sağlayabilir ve maske yöntemiyle de cildinin daha mat görünmesini sağlayabilirsin. 3 farklı kullanım tek bir üründe! 

Ürünü burada inceleyebilirsin

Cildinin nemini eksik etme

Cildinin nemini eksik etme

'Cildim nasılsa yağlı, nemlendirici sürmeme gerek yok' diye düşünenleri arada bir duyuyoruz. 20'li yaşlarında cildine yapacağın en büyük kötülük cildini nemsiz bırakmak olur. Nemsiz kalan cilt ışıltısını kaybeder ve yorgun görünmeye başlar. 

En pratik ve etkili bir şekilde cildini nemlendirmek için Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi ile tanışmanı öneririz. Kağıt maskeler arasında en sevdiğimiz olan Garnier Nem Bombası, cildimizi yoğun bir şekilde nemlendirip canlandırıyor. Bu kağıt maske, özellikle normal ve kuru cilde sahip olanların favorisi olacak cinsten. İçeriğindeki nar özü, hyaluronik asit ve nemlendirici serum sayesinde cildin çok daha canlı ve parlak görünecek.

Ürünü burada inceleyebilirsin

Aloe Vera'yı cilt bakım rutinine ekle

Aloe Vera'yı cilt bakım rutinine ekle

20'li yaşlarında olanlar ağır nemlendiriciler ve bakım setleri kullanmak yerine daha doğal içeriklere sahip, hafif yapılı ürünleri tercih etmeliler. Cildinde hassasiyet oluşturabilecek ürünleri cilt bakım rutininden uzak tutmalısın. 

20'li yaşlarında cildini doğal bir şekilde, kurutmadan temizlemek ve nemlendirmek için gücünü Aloe Vera ve Hyaluronik Asit'ten alan Garnier Hyaluronik Aloe Serisini sana öneririz. %96 doğal kaynaklı içeriklere sahip Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli ve Aloe Jel, cildinin kurumadan temizlenmesini, nemlenmesini sağlıyor, ferahlık veriyor. Cildindeki fazla yağlanmayı kontrol altına alır ve cildine daha temiz ve fresh bir görünüm kazandırır. Her sabah ve akşam olmak üzere günlük temizleme jelini sonrasında da cildimizin nem kaynağı Aloe Jel'i kullanarak cildindeki doğal değişimi fark edebilirsin . Aloe Jel'in ferahlatıcı jel dokusunu çok seveceğinden eminiz! :)

Önerilen cilt bakım rutini

Yorumlar

Soru sormak için üye ol veya giriş yap